Developing 4You s.r.o.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
4.1.21 17:58

@neznamnick ano mate pravdu. Nabizi to uz 3tim rokem. A nic je nezastavi. Chudaci lidi co koupi dalsi domy.

• Citovat
  • Nahlásit
5.1.21 16:02

Pavel Romančík

Úsměvné, jak Romančík se ze sebe snaží udělat pomalu obětního beránka, který za nic nemůže (ve stejném duchu ostatně vystupoval v reportáži) a jen kope kolem sebe. Je dobře, že jste pane Romančíku podal trestní oznámení na Policii ČR, snad se ty podvody na klientech a finanční machinace kolem Developing s. r.o, Developers4you a Developing4you nebo jak se tyhle xindl firmy jmenovaly, kterých jste byl členem, vyšetří.

Je přinejmenším podezřelé, jak mohly tyto firmy nadále podnikat, když po několika soudních sporech byla nařízena exekuce apod. Ale v našem právním státě se člověk nemůže divit ničemu.

Je mi jasné, že tyhle recenze z vaší minulosti Vám teď nevoní, ale nevykládejte tady prosím bludy. Osobně jsem byl několikrát svědkem, jak jste motal další mladé lidi, vodil je na Valdenskou a ukazoval, jak stavba krásně „frčí“. Ostatně jste to sám na sebe prásknul, zavěšením několika „důkazů“ na internetu :D To vše již v době, kdy nebylo dostáno závazků ze smluv, stavba dosti vázla jak v termínech, tak kvalitou prací a dokončení jsme si samozřejmě dělali sami.

A Policií ČR strašte sebe a Studničku, je rozdíl mezi pomluvou a recenzí na podvodné firmy, kde jste působil, za účelem varování dalších, aby nedopadli jako mnozí z nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 19:23

Doufam

Jednou prece nekdo musi neco udelat. at vse dopadne uz dobre

Příspěvek upraven 01.02.21 v 21:25

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 22:58

Romančíķ

…zavěšením na internetu. To je fakt dobrý😊
Nejdříve zavěsil maminku jako jednatelku, kterou nikdo nikdy neviděl a s ní nejednal. To udělá pouze člověk, který už ví, jak vše dopadne. Nechá se pak vyplatit ze společnosti za peníze klientů, kteří stále nebydlí a dlouho bydlet nebudou, aha😳 Jo vlastně, to bylo z peněz a plánovaného zisku společnosti a oblíbené to rétoriky Studničky. Zajíci se počítají až po honu. Tito chlapci jsou tak absurdní, tak bezpáteřní a s nulovou sebereflexí, že se až stydím za to, že jsem s nimi vůbec něco měl. Fuj xindl :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
95
14.1.21 17:32

Podvodnice Valinčičová

Zdravím všechny slušné lidičky! :mavam:

Chtěla bych upozornit na spolupracující podvodnici Ludmilu Valinčičovou, která stále inzeruje projekt Rodinné byty Skrbeň podvodníků Pavla Romančíka a Vítězslava Studničky. Zřejmě ji tyto penízky nesmrdí. V současné době inzeruje na různých realitních portálech:

sreality.cz
https://www.eurobydleni.cz/…obec-skrben/
https://www.krasabydleni.cz/…/domy-a-vily?…
https://reality.idnes.cz/…res-olomouc/
http://www.projekty-bydleni.cz/…-byty-skrben

Při dotazu, kdo stavbu bude realizovat, odpověděla, že nový developer - Archibuilding s. r.o. - ano, už zde byla probírána, jde o pokračovatele podvodníka Studničky :mrgreen:
Ačkoliv si je vědoma, že se nikdy žádná stavba nerealizovala a ani jeden dům nestojí, klienti pouze přišly o rezervační poplatky, prezentuje tento projekt nadále, často s ukradenými fotkami z jiných staveb.

O jejích „kvalitách“ se píše zde:
https://najisto.centrum.cz/…a/hodnoceni/

Holt neštěstí cizích jej jí lhostejné, jen když jí z toho něco spadne do kapsičky. Pozor na tuto podvodnici! :oops: Ať nepřijdete o penízky jako bohužel spousta jiných nešťastných mladých rodin.

Mějte se fajn.

Barča :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 20:25

Svata pravd

Musim souhlasit s barcou. Bacha na valinčičovou

• Citovat
  • Nahlásit
95
30.1.21 01:50

Zajímavé počtení

Tak jsem trošku googlila a našla jsem zajímavé povídání o těchto vykutálených pánech Vítězslavu Studničkovi a Pavlu Romančíkovi. Opravdu nechutné! Doporučuji přečíst celé, je to silná káva!

https://dluznici-podvodnici.info/

Pokud máte také osobní zkušenosti, můžete se s nimi na uvedeném portálu podělit. Opravdu hnus, bezpáteřní krysy :roll:

Pěkný den všem slušným lidičkám přeje

Barča :mavam: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.21 19:24

Mmmm nó

Nó..tak to je hustej odkaz.to by bylo aby se to konecne nedostalo mezi lidi a nekdo konecne nezakrocil. :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.21 21:49

Jak se nám (ne)staví sen

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 07:33

Je nás více takových

To je priserny. Jak mohou takovy lidi existovat takovy zlodeji. No..my mame pozemek uz 4 roky a jeste nic. nekoplo se do zeme. Nic se nedeje. Ale prachy chce porad na ruzny nesmyslny veci. Nechapu ze Studnickovi vse prochazi JAKTO? Je to bezmoc a zoufalstvi. Jak z tohodle rozjeteho vlaku vystoupit ven? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 23:29
@Anonymní píše:
To je priserny. Jak mohou takovy lidi existovat takovy zlodeji. No..my mame pozemek uz 4 roky a jeste nic. nekoplo se do zeme. Nic se nedeje. Ale prachy chce porad na ruzny nesmyslny veci. Nechapu ze Studnickovi vse prochazi JAKTO? Je to bezmoc a zoufalstvi. Jak z tohodle rozjeteho vlaku vystoupit ven? :nevim:

Nechci být špatným prorokem, ale utíkejte co nejdříve. VYŘEŠTE TO! Obdivuji vaši trpělivost. Studnička má dar lidi oblbnou, zblbnout a motat v uzavřeném kruhu. Vemte hůl do ruky a přelomte ji o jeho hřbet :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1.2.21 14:06
@FandaFanous píše: Úsměvné, jak Romančík se ze sebe snaží udělat pomalu obětního beránka, který za nic nemůže (ve stejném duchu ostatně vystupoval v reportáži) a jen kope kolem sebe. Je dobře, že jste pane Romančíku podal trestní oznámení na Policii ČR, snad se ty podvody na klientech a finanční machinace kolem Developing s. r.o, Developers4you a Developing4you nebo jak se tyhle xindl firmy jmenovaly, kterých jste byl členem, vyšetří.

Je přinejmenším podezřelé, jak mohly tyto firmy nadále podnikat, když po několika soudních sporech byla nařízena exekuce apod. Ale v našem právním státě se člověk nemůže divit ničemu.

Je mi jasné, že tyhle recenze z vaší minulosti Vám teď nevoní, ale nevykládejte tady prosím bludy. Osobně jsem byl několikrát svědkem, jak jste motal další mladé lidi, vodil je na Valdenskou a ukazoval, jak stavba krásně „frčí“. Ostatně jste to sám na sebe prásknul, zavěšením několika „důkazů“ na internetu :D To vše již v době, kdy nebylo dostáno závazků ze smluv, stavba dosti vázla jak v termínech, tak kvalitou prací a dokončení jsme si samozřejmě dělali sami.

A Policií ČR strašte sebe a Studničku, je rozdíl mezi pomluvou a recenzí na podvodné firmy, kde jste působil, za účelem varování dalších, aby nedopadli jako mnozí z nás.

A kde jste vzal mily p. Hrdlicko nejaky dukaz o tom, ze jsem ten podvodnik?? To jste si jakoze vygooglil a sirite to klidne dal a to si jako myslite, ze je to v poradku? Ze to jako neni trestny cin pomluvy, ze tim nezpusobujete skodu, ze to nedeklate VEDOME? 8o Aha, no uvidime no…

Nikdy jste mne na ve stavbe a tuplem ne u jinych staveb nevidel, v roli stavebnika, ci nekoho kdo ma nejake takove opravneni (bo zadnou takovou pravomoci nedisponuji), bo jsem nic takoveho nikdy nedelal! ale flakate vsude po internetu jaky jsem podvodnika, ceho vseho jsem se jakoze zucastnil a koho okradl a komu co zpusobil.. a budete za to vyslychan, jak je to mozne. Ublizujete a zivite se tim evidentne. Pokud vim mel jste vztah se Studnickou nikoliv se mnou, ja delal vzdy zprostredkovatelskou cinnost a to moc dobre vite!!! A my jsme jako se Studnickou jedna ruka, ci bratri v triku, co si septali do ouska vsechny pikle a pak je s radosti pachali, ci jaky mate ten dukaz, PREDLOZITE MI JEJ PROSIM!!!???

Od kdy vi zprestredkovatel - coz byla vzdy ma jedina funkce o naslednych vecech, o toku penezi, stavbach, ci cemkoliv dalsim, do ceho mne stale vsichni tu tahate. Ja byl jen blbej mozna a naivni, ale podvodnik.. 8o. Vy, nebo nekdo tu z tech lidi bud mate nejaky dukaz (coz byste zverejnili), ne domenky, ale dukaz ze jsem jakoze osobne a koho teda podvedl??? Podvodnik, dle meho prichazi k penezum, jak je tedy mozne ze ja a ma rodina z duvodu nedorzenych umluv o uplne vsechny naopak prisla a vsechen investovany cas do staveb, ktere vsechny mj. nasi praci i pomohl dotahnout do realizaci (a kdo z vas tu neco vyrizoval v tomto state, vite co to obnasi vubec???) zapocaly (ale stavebne ci jakokoliv jinak to uz nebyla a neni nase starost ani kompetence) a z toho duvodu i firmu prodala, co mela taky dekal, kdyz o vse ne svou vinou prisla, bo nam nic nebylo zaplaceno za nasi praci -ty tisice a tisice promarnenych hodin. Pokud vim soudni spor byl jeden, ale idiotu a svini co neumi v sobe si veci vyresit spousta. Ja muj mili nikdy nikomu nic nevzal a v jinem nez dobrem nejednam a jednat ani nehodlam.

Muzete mi na to odpovedet???

Vsiml jste si take spanacku ze jiz nejaky cas neziji v Olomouci (asi 10let) a nekonam zadne cinnosti, co tu recenzujete???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 19:43

A vis co.

Karma je zdarma. Nac neco vypisovat.

Příspěvek upraven 01.02.21 v 21:27

• Citovat
  • Nahlásit
1.2.21 20:53
@Anonymní píše:
Romancik pred 4 lety moc dobre vedel ze skrben se stavet nebude. A pritom se bez pochyb dival klientum do oci s klidem. Humus chlap. Je mi z toho nosála nosatyho na bliti.

OPRAVDU? a vy jste prosim kdo?? Muzete sdelit kdy jste se se mnou setkal a co jsem vam zpusobil? Prosim o fakta.

Opravdu by mne zajímalo jak jsem to mohl vedet a proc bych to delal. Nebyl bych stale ve velkem minusu? a proc by oni investovali a delali ty site tam za miliony a dalsich tisice pripravnych veci? Nevim, co je tam ted, ale nestavi se tam nahodou hlavne proto, ze jste se o to postarali??

Jinak je vse predano a bude vysetrovano polici CR, ja si toto proste libit nenecham! Neni problem zjistit kdo jsou tu ti anonynmove a co je to trestny cin pomluvy a cilene niceni zivotu druhym bez dukazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.21 22:06

Blaa blaaa blaaa blaaa blaaa :lol:

Neříkal jsi po tom svém záchvatu prozření, že se už nebudeš vyjadřovat? Vykám lidem, ke kterým mám úctu, respekt nebo si jich jinak vážím. Do žádné z těchto kategorií nespadáš. Že by potrefená husa? :lol: :mavam:

Přestaň tady už konečně spamovat, lhát a zastrašovat lidi Policií, ty chorá hlavo. Už se opakuješ, tak nevím, jestli jsi si minule těch prášků vzal moc, nebo teď málo. :lol: Zatím jsem pořád nikde „vyslyšen“ nebyl - ale nebylo by to od věci, třeba se konečně těmi škodami na klientech začne někdo zabývat.

Několikrát jsi byl usvědčen ze lži, ale neustále kopeš kolem sebe dál, jak malé děcko a už se v těch svých lžích asi sám utápíš. Tak důkazy? Já myslím, že kdo trošku umí používat mozek a přečetl si vše, umí si dát 1+1 dohromady a obrázek na Tebe se Studničkou si jistě udělá. Tobě to patrně trvá déle. Ale dobře, chceš další důkazy, máš je mít. Mimo to, že Tě usvědčila i veřejnoprávní televize ČT, jsi se chvástal na youtube, jak stavba krásně frčí a balamutil další lidi. To, že se Studničkou celou dobu snažíte zametat stopy, je známá věc a několikrát to bylo již řečeno. Ale začal jsi pozdě :lol: Nejsi to tady v odkazu níže náhodou Ty, „obchodní ředitel v nejlepších letech“, který tady na Valdenské rozumuje, abychom si udělali představu o „tvé práci“? Mluvíš tady v první osobě, ale nejspíš je to další spiknutí co? :lol: :lol: Přidávám odkazy na recenze, kde Tebe i Studničku už lidé bohužel potkali a podělili se o své zkušenosti, ale výhrůžkami a zastrašováním jste donutili příslušné portály recenze smazat. A neboj, mám toho víc, říkej tomu třeba „Hrdličkův archiv“ :lol: :lol:

Pavel Romančík představuje „svoji práci“:
https://www.youtube.com/watch?…

Recenze, které byly smazány:
www.rajce.idnes.cz/a17159826

A Ty že nebydlíš let v Olomouci? No vida, zajímavé, že trvalé bydliště máš na radnici :lol: Mám dohledat zakládací listinu toho tvého Rifionu? Opravdu seriózní TOP firma :lol:

Tak už zalez někam do díry, když se ani neumíš postavit skutečnosti jako chlap a říct, že jsi dělal(áš) křivárny, ale co čekat od takového nízkého charakteru. Jooo, ty jsi vlastně o ničem celou dobu nevěděl, ty jsi sice se Studničkou spolupracoval několik let, poškození klienti psali kde mohli, volali TObě i Studničkovi x-krát, podávali civilní spory, psali recenze, protože platili hypotéky, neměli kde bydlet, pokud se vůbec nějakého bydlení dočkali, ale Ty jsi se jim snad pomalu ještě snažil pomoci :lol: :lol: :pankac:…a teď ještě tu o tvojí Sheherezádě Rifion Šošana nebo jak se ta kokotina jmenuje :lol: :lol: :mavam:

Dobrou noc :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat