Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj mám nového přítele, který je diabetik. Má léky na cukr a vysoký tlak. Není zrovna disciplinovaný, často hřeší. Většinou má cukr kolem 7-10, zatím jednou měl 16. Problém máme se sexem. Jsme spolu 6 měsíců a z toho už jsme 4× měli nasazené ANT. Jakmile dojede na sexík…okamžitě dostanu zánět dělohy. Už jsem z toho celkem zoufalá. Použití kondomu nepomohlo. Gynekolog poradil jen vyzkoušet zavádění po milování ihned čípky s probiotiky. Obávám se, že to asi nepomůže. Zatím jsme nepřišli co moje záněty způsobuje…hledáme příčinu. Zatím máme jen jednu teorii. Přítel má léky na diabetes, pokud má zvýšenou hladinu cukru, je cukr odveden z těla močí. Myslíme si, že právě ten cukr v jeho moči a tím i v močové trubici způsobuje moje trvalé záněty dělohy.
Prosím měl jste někdo podobný problém? Co vám pomohlo?
moc děkuji za jakýkoliv názor. M.
Muž má diabetes 1.typu a léta se plácám v infekcích pochvy. Taky mě už napadlo, zda to nemůže mít souvislost s jeho nemocí. Ale zánět dělohy i po sexu s kondomem, řekla bych, že to už na něj nemůžeš svést. Leda by ti svým nádobíčkem dráždil přes poševní stěnu i tu dělohu a tak se to zase nějak rozjelo. Stejně mi přijde divné, že máš zánět i když máte kondom. S jinými muži problém nebyl?
Ten cukr by spíš krmil kvasinky než zánět. A když to máš i s kondomem tak je to divný.
@Anonymní píše:
Muž má diabetes 1.typu a léta se plácám v infekcích pochvy. Taky mě už napadlo, zda to nemůže mít souvislost s jeho nemocí. Ale zánět dělohy i po sexu s kondomem, řekla bych, že to už na něj nemůžeš svést. Leda by ti svým nádobíčkem dráždil přes poševní stěnu i tu dělohu a tak se to zase nějak rozjelo. Stejně mi přijde divné, že máš zánět i když máte kondom. S jinými muži problém nebyl?
Ahoj ne nikdy jsem problémy neměla, byla jsem 18let vdaná.
Mám přítele diabetika a nikdy jsme neměli problém. A přesně jak píšou, když ani kondom nepomohl nebude to jeho vina
@Mentolkaa píše:
Mám přítele diabetika a nikdy jsme neměli problém. A přesně jak píšou, když ani kondom nepomohl nebude to jeho vina
děkuji za názor. Ještě mě napadá jestli nemám nějakou slabou imunitu…poslední dva roky jsem hodně ve stresu…rozvod atd.