Reklama

Digitální foťák Nikon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 21.12.16 19:18
Digitální foťák Nikon

Ahoj. Nevíte někdo, jak se chová digitální foťák když je už na odpis? Před chvílí jsem chtěla něco vyfotit. Ještě před 3 dny normálně fotil. Teď když ho zapnu a chci fotit, tak místo toho co chci fotit, ukazhuje to divný obraz černobílý a rozmázlý. Tak nevím, jestli jsem tam posledně něco nezmáčkla. Už nevím co s tim. Zrovna když má dcera v pátek narozky a chtěla jsem fotit :( Zkouším mačkat všechno možný a nic, přitom když zmáčknu spušt, normálně to bleskne, ale není tam fotka, ale nějaká barevná mozaika. Záruka už neplatí. Má cenu to dát někam spravit a kam? nebo myslíte, že po 3 letech může být fakt na odpis? Myslela jsem, že Nikon je dobrá značka :(

Reklama

Reakce:

Moise
Hvězda diskuse 35303 příspěvků 15 inzerátů 21.12.16 19:55

@LadyBrigit no pokud ho oživíš, tak jsi borec. 8) Já mám Nikon taky třetím rokem a už mi blbne taky. Chvíli fotí, pak komplet zhasne displej a vyfotí to černé fotky. Po restartu fotí zase normálně. Žádný foťák mi déle než ty 3 roky nevydržel :roll: Fotím teda hodně, tahám ho všude možně, ale zase v polstrovaném obalu, nikde nespadl.. značky jako Canon, Nikon, Olympus… všechno na jedno brdo :zed:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama