Digitální foťák Nikon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 21.12.16 19:18
Digitální foťák Nikon

Ahoj. Nevíte někdo, jak se chová digitální foťák když je už na odpis? Před chvílí jsem chtěla něco vyfotit. Ještě před 3 dny normálně fotil. Teď když ho zapnu a chci fotit, tak místo toho co chci fotit, ukazhuje to divný obraz černobílý a rozmázlý. Tak nevím, jestli jsem tam posledně něco nezmáčkla. Už nevím co s tim. Zrovna když má dcera v pátek narozky a chtěla jsem fotit :( Zkouším mačkat všechno možný a nic, přitom když zmáčknu spušt, normálně to bleskne, ale není tam fotka, ale nějaká barevná mozaika. Záruka už neplatí. Má cenu to dát někam spravit a kam? nebo myslíte, že po 3 letech může být fakt na odpis? Myslela jsem, že Nikon je dobrá značka :(

Reakce:

Moise
Hvězda diskuse 36454 příspěvků 21.12.16 19:55

@LadyBrigit no pokud ho oživíš, tak jsi borec. 8) Já mám Nikon taky třetím rokem a už mi blbne taky. Chvíli fotí, pak komplet zhasne displej a vyfotí to černé fotky. Po restartu fotí zase normálně. Žádný foťák mi déle než ty 3 roky nevydržel :roll: Fotím teda hodně, tahám ho všude možně, ale zase v polstrovaném obalu, nikde nespadl.. značky jako Canon, Nikon, Olympus… všechno na jedno brdo :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >