UPC - Internet, TV

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

czechamerican 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 12:59
UPC - Internet -TV

Zdravim jak jste spokojeny s kvalitou služeb od http://upc.cz/

Reakce:

debra.morgan
Závislačka 3691 příspěvků 21.12.16 13:19

Máme už dvaapůl roku a spokojení jsem, jednou byl včemsi problém, do druhýho dne přijeli vyřešili, vše v pohodě, cenově nám to vycházelo nejlevněji. jediná nevýhoda je, že je smlouva na rok a v případě odstoupení od smlouvy mimo dobu výročí založení se myslím doplácí rozdíl, ale to je o upc už všeobecně známý…

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 21.12.16 14:34

A je pravda že od nového roku digitální vysílání na antény končí?

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 21.12.16 16:02

Máme dva rok, skoro a hnus fialovej. Věčně vypadává na několik hodin, o zpětně přehrávání ani Nemluvím radši. Když volám na zákaznickou linku oznámí mi to, že všichni operátoři jsou zaneprázdnění a hovor mi to vypne, takže musím psát mail na který mám odpověď až za tři dny

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >