Reklama

UPC - Internet, TV

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

czechamerican 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 12:59
UPC - Internet -TV

Zdravim jak jste spokojeny s kvalitou služeb od http://upc.cz/

Reklama

Reakce:

debra.morgan
Závislačka 3267 příspěvků 21.12.16 13:19

Máme už dvaapůl roku a spokojení jsem, jednou byl včemsi problém, do druhýho dne přijeli vyřešili, vše v pohodě, cenově nám to vycházelo nejlevněji. jediná nevýhoda je, že je smlouva na rok a v případě odstoupení od smlouvy mimo dobu výročí založení se myslím doplácí rozdíl, ale to je o upc už všeobecně známý…

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 21.12.16 14:34

A je pravda že od nového roku digitální vysílání na antény končí?

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 21.12.16 16:02

Máme dva rok, skoro a hnus fialovej. Věčně vypadává na několik hodin, o zpětně přehrávání ani Nemluvím radši. Když volám na zákaznickou linku oznámí mi to, že všichni operátoři jsou zaneprázdnění a hovor mi to vypne, takže musím psát mail na který mám odpověď až za tři dny

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama