Díra na čele?

Anonymní
13.11.19 10:59

Díra na čele?

Ahoj. Mám takový asi zvláštní dotaz, ale zarazilo mě to. Synovi jsou 4 měsíce a včera když ležel na zádech a já ležela vedle něj, všimla jsem si že na čele ma nějakou propadlinku. Když tam lehce sáhnu, má tam jakoby díru, něco podobného jak na hlavičce nahoře. Příští týden jdeme k Dr., ale nevim jestli se na to ptát, abych nebyla za blbku, co dítě sleduje až moc 8o ale přijde mi to zvláštní, tak jsem se chtěla zeptat, jestli si někdo také u svého miminka tohohle nevšiml. Děkuji za odpovědi. :)
Prodávám i fotku, kde je to nepatrně vidět :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
13.11.19 11:04

Náš malej to má taky, já mám taky uprostřed čela takovou prohlubeň. Lebka nemusí být úplně rovná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10114
13.11.19 11:05

Taky jsem teď malou zkoumala a má tam prohlubeň. A já taky, když si prsty přejedu po středu čela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
13.11.19 11:11

Nekde jsme cetla ze miminka to takhle maji, aby mohla hlava projit porodnima cestama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
13.11.19 11:13

Ahojky, já to mám dodnes. Není to vidět, ale na čele si to v pohodě nahmtám. Myslím, že to bude lebeční šev. Mudr se zeptej pro svůj klid, ale určitě to nic není :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
13.11.19 11:18

Dceru jsem nezkoumala, ale na sobe si to taky nahmatam :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.19 11:19

Uf tak to se mi ulevilo :andel: já si tam prave nic takového nenahmatala, tak jsem se pro jistotu chtěla zeptat, jestli nejit k Dr. raději hned :D tak moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
23997
13.11.19 12:07

Jsou to lebeční švy. Časem „zarostou“ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat