Dítě a ADHD

1431
29.1.21 12:47

Dítě a ADHD

Holky máte zkušenost s holkou ve školním věku cca.9 let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1375
29.1.21 13:06

Ne jen s klukem. Jaký je v tom rozdíl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
29.1.21 13:09

@mrazik6 asi snad ne😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
29.1.21 13:10
@RadkaOR píše:
@mrazik6 asi snad ne😁

Zvládli jste bez psychiatra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
29.1.21 14:04

Prodej se na fb do skupiny ADHD, hyperaktovota, poruchy soustředění a jiné.. tam je spousta lidí s podobnými dětmi a radi se tam o sto šest. My máme dítě mladší, takže zkušenost se školou zatím nemám. Nicméně už teď se toho bojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
29.1.21 14:06
@Midaku píše:
Prodej se na fb do skupiny ADHD, hyperaktovota, poruchy soustředění a jiné.. tam je spousta lidí s podobnými dětmi a radi se tam o sto šest. My máme dítě mladší, takže zkušenost se školou zatím nemám. Nicméně už teď se toho bojím.

No super, to já vůbec o ničem takovém nevěděla. Tak moc děkuji :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 14:27

Já mám syna s ADHD. Zvládli jsme to bez psychiatrického vyšetření, bez medikace. Do školy měl přiznaného asistenta, nakonec to paní učitelka zvládla bez něj. Ale ona má vystudovanou specku, takže to šlo tak zařídit. Funguje mi na něj pevný režim, dopředu avizovat, co očekávám. Jasně daná pravidla, mantinely, neustoupit ani o centimetr. Důslednost, důslednost, důslednost. A odměny samozřejmě. Jinak školu máme zařízenou tak, že pracuji na poloviční úvazek, protože kdyby byl ve družině do čtyř, pěti, tak večer už úkoly budou nepublikovatelný nebo minimálně naprosto nečitelný. Teď je problém distanční výuka, sejří mě hrozně. Tenhle týden jsem zjistila, že si začal vypínat zvuk a obraz a pouští si vedle YouTube. :cert: Nechci to na něj bonzovat, ale byla velká promluva, že takhle teda ne a že jestli ho ještě jednou nachytám, tak budu sedět vedle něj jak policajtka. Prostě člověk musí být drsný, ale formou cukr a bič. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat