Dítě kopl proud

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 06.01.17 22:32
Dítě kopl proud

Mamci…asi už me trefi!!! Nás maly (17m) je hrozne nenechavka…hrozne ho lákají světýlka má stromečku. Krabička s přepínačem byla velmi dobře ve stromecku schovana, ale bohuzel dnes světýlka malý strhl a krabička se rozletela a než jsem stihla zasáhnout tak chytl na dráty a asi dostal pecku. Hned to zahodil, zakřičel au a utekl…šla jsem k nemu? Hned jak jsem ho vzala se plac uklidnil ale mnou projela staticka elektřina…nedalo nám to a radši jeli na pohotovost. Paní doktorka moc hodna malého poslechla a říkala že vse je ok..ale EKG mu neudělali…muže se něco malemu pozdeji stát? Má někdo zkušenost? Moc diky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 06.01.17 22:33

Brácha, když byl malý, tak cca 2 roky, strčil šroubovák do zásuvky. Odletěl snad dva metry, nic se mu nestalo.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16462 příspěvků 06.01.17 22:35

Taky jsem jako batole dostala ránu, prozkoumávala jsme objímku u lampičky. Dodnes si to pamatuji, i když jen v obrysech. Nijak mě to nepoznamenalo (aspoň doufám) :lol:

Chiquinquirá
Závislačka 2789 příspěvků 06.01.17 22:37

Muj bracha zase vidlicky, tez se mu nic nestalo. (V nekterych situaci v dospelosti jsem si myslela ze jo) :mrgreen:

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 06.01.17 22:42

Syn strčil kovovy cosi do zásuvky. Rval jak pavian a je v cajku.

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 06.01.17 22:43
@MilijonDolar­Bejby píše:
Syn strčil kovovy cosi do zásuvky. Rval jak pavian a je v cajku.

A byli jste někde na vyšetření? Kolik mu bylo?

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 06.01.17 22:45

Všude právě strasi ze muže nastat srdeční aritmie…tak mam nervy

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 06.01.17 22:51
@Helis15 píše:
A byli jste někde na vyšetření? Kolik mu bylo?

Nebyli a bylo mu asi 2,5 roku. Nicméně je to uz vic jak 2 roky, pamatuje si to, ale klidně by do zasuvky neco strčil znova :roll:

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 06.01.17 22:52
@Helis15 píše:
Všude právě strasi ze muže nastat srdeční aritmie…tak mam nervy

To si myslim, ze muze nastat hned, ne az pozdeji. Dostane šupu a nevim, jestli treba po.par hodinach může zacit srdce haprovat. To si. myslim, ze ne. Odborník ale nejsem.

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 06.01.17 22:56

@MilijonDolar­Bejby když jsme na te pohotovosti byli tak jsem tam zahlédla dětského kardiologa a doktorka šla za nim na konzultaci a on řekl te to nic neni ze to by musel byt v bezvedomi a mit popálene ruce…tak se uklidňují ze ten i tom musí něco vedet :P

Romily
Kecalka 169 příspěvků 06.01.17 23:00
@Helis15 píše:
Všude právě strasi ze muže nastat srdeční aritmie…tak mam nervy

No ona se později projevit teoreticky může, co si pamatuju ze školy, ale spíš u větších napětí a odběrů, takže bych byla v klidu. Protože na pozdější projev stejně nepomůže EKG teď. Lepší střídavý, než stejnosměrný proud, sice kopne a zabolí, ale následky nebývají. Klid, koho elektrika nekopla, ať hodí kamenem ;-) Já jako malá strčila do zásuvky do drátů omotanou žárovku, aby se rozsvítila :mrgreen:

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 06.01.17 23:03

@Romily doktoři byli docela v klidu tak snad plaším zbytecne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 23:32
@Romily píše:
No ona se později projevit teoreticky může, co si pamatuju ze školy, ale spíš u větších napětí a odběrů, takže bych byla v klidu. Protože na pozdější projev stejně nepomůže EKG teď. Lepší střídavý, než stejnosměrný proud, sice kopne a zabolí, ale následky nebývají. Klid, koho elektrika nekopla, ať hodí kamenem ;-) Já jako malá strčila do zásuvky do drátů omotanou žárovku, aby se rozsvítila :mrgreen:

Dcera má kardiostimulátor a nesmí mj. k velmi vysokému napětí do rozvodny… ;-)

A proto coby cca pětiletá zkusila dát malou žárovku na asi 11V (dává se i do auta) místo klasické, resp. ledky v lampičce na 220V.
Ozvala se rána, vyhodilo to pojistky a málem jsem ji zabila místo té elektriky. Žárovka neopřežila, lampičku si brácha elektrikář snad i zprovoznil a dcera už to naštěstí nikdy nezopakovala (ještě, že to sklo izoluje… :roll: )…

Chiquinquirá
Závislačka 2789 příspěvků 06.01.17 23:45

@Romily a rozsvitila se? :D

Romily
Kecalka 169 příspěvků 07.01.17 00:01
@Chiquinquirá píše:
@Romily a rozsvitila se? :D

Jop, rozsvítila, na pár milisekund, pak vyletěly pojistky v celém baráku a ze zásuvky se zakouřilo. Já jako dítko protřelé to držela v kleštích s gumovou rukojetí :-D Jo, byla jsem dáreček :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >