Reklama

Dítě má jet k moři, ale má teploty pod 38

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 10:18
Dítě má jet k moři ale má teploty pod 38

Ahoj holky, moje dcera (12) má jet zítra k moři a strašně se těší nikdy v životě moře neviděla ale včera měla večer teplotu pod 38 přesně měla 37,8 nejvíce. Dnes ani v noci teplota nebyla tak nevím jestli jí mám poslat, a ještě na to moře jsem zaplatila něco kolem 10 000 a teď mi to nevratí :pocitac:, ale nejvíce mně štve to že celý rok nemněla ani těch 37,0 ale zrovna před tím odjezdem. Dcerka je maximálně zklamaná pořád opakuje to „nikomu jsem nic neudělala proč vždycky já? Proč to nemůžou být ti zlí proč jenom já?“ Chudinka tak se těšila. Moře jsme jí slibovali od jejích 5 let takže když ji řeknu že jí to vynahradíme tak řekne " no to určitě slibujete to už 7 let a za dalších 7 let si už tam rači zajedu sama" Tak máte někdo zkušenosti, rady nebo něco co by pomohlo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 09.09.18 10:20

a nema cestovni horecku? pokzd ji nic jineho neni a dnes bude bez teplot, tak bych ji poslala.

Sany80s
Kelišová 6292 příspěvků 09.09.18 10:20

Tak pokud je to až zítra, tak bych změřila večer teplotu a podle toho se rozhodla. Nic jiného jí není?

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31635 příspěvků 09.09.18 10:22

Pokud se k tomu nepřidá něco dalšího nebo teplota nevyleze nad 38, tak bych ji poslala. Může mít cestovní horečku.

luca241
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 09.09.18 10:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky, moje dcera (12) má jet zítra k moři a strašně se těší nikdy v životě moře neviděla ale včera měla večer teplotu pod 38 přesně měla 37,8 nejvíce. Dnes ani v noci teplota nebyla tak nevím jestli jí mám poslat, a ještě na to moře jsem zaplatila něco kolem 10 000 a teď mi to nevratí :pocitac:, ale nejvíce mně štve to že celý rok nemněla ani těch 37,0 ale zrovna před tím odjezdem. Dcerka je maximálně zklamaná pořád opakuje to „nikomu jsem nic neudělala proč vždycky já? Proč to nemůžou být ti zlí proč jenom já?“ Chudinka tak se těšila. Moře jsme jí slibovali od jejích 5 let takže když ji řeknu že jí to vynahradíme tak řekne " no to určitě slibujete to už 7 let a za dalších 7 let si už tam rači zajedu sama" Tak máte někdo zkušenosti, rady nebo něco co by pomohlo?

Nemá cestovní horečku?Umocněno tím,jak moc je natesena.Pokud dnes přes den a v noci teplota nevyleti a nepřidá se nic k ní,nechala bych ji odjet .vybavenou léky.s kým jede?a kam?ale opravdu věřím ,že je to z toho adrenalinu ,co ma :) :kytka:

Uživatel je onlinesrpen89
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 09.09.18 10:25

Predne nechapu, jak muze jet 12 dite v pulce zari k mori, kdyz ma sedet ve skolni lavici. Nebo ci nechapes na výrazu „povinna skolni dochazka“ ? Vidis, kdyby jela treba v srpnu, tak se to nestalo. Ze by jeden ze zakonu schvalnosti :think: Jinak dite s teplotou bych k mori fakt neposlala, nechapu, ze se vubec ptas. Nikdy nevis, co se z toho za 2,3 dny vyklube.

Marii Pavo
Povídálka 21 příspěvků 09.09.18 10:26
@Sany80s píše:
Tak pokud je to až zítra, tak bych změřila večer teplotu a podle toho se rozhodla. Nic jiného jí není?

Ne nic jiného začalo to včera a teď má 36,9

Marii Pavo
Povídálka 21 příspěvků 09.09.18 10:28
@luca241 píše:
Nemá cestovní horečku?Umocněno tím,jak moc je natesena.Pokud dnes přes den a v noci teplota nevyleti a nepřidá se nic k ní,nechala bych ji odjet .vybavenou léky.s kým jede?a kam?ale opravdu věřím ,že je to z toho adrenalinu ,co ma :) :kytka:

Jede ze školy , k moři do polska

Marii Pavo
Povídálka 21 příspěvků 09.09.18 10:29
@srpen89 píše:
Predne nechapu, jak muze jet 12 dite v pulce zari k mori, kdyz ma sedet ve skolni lavici. Nebo ci nechapes na výrazu „povinna skolni dochazka“ ? Vidis, kdyby jela treba v srpnu, tak se to nestalo. Ze by jeden ze zakonu schvalnosti :think: Jinak dite s teplotou bych k mori fakt neposlala, nechapu, ze se vubec ptas. Nikdy nevis, co se z toho za 2,3 dny vyklube.

No oni to mají ze školy jako školu v přírodě XD

Russet
Extra třída :D 10356 příspěvků 09.09.18 10:30
@Anonymní píše:

Vzala bych sebou léky na teplotu a jela. Ty za její teplotu nemůžeš a nechápu, proč jste k moři dávno nejeli. Nejspíš má cestovní horečku…

jenny.fields
Generální žvanilka 24592 příspěvků 09.09.18 10:31

Pokud ji nic speciálního není, tak bych jí poslala. S kým jede?

A zapracovala bych na tomhle ubliženeckém chování: „nikomu jsem nic neudělala proč vždycky já? Proč to nemůžou být ti zlí proč jenom já?“

Stejně tak na tom, že za něco, za co nemůžete obviňuje Vás: Moře jsme jí slibovali od jejích 5 let takže když ji řeknu že jí to vynahradíme tak řekne " no to určitě slibujete to už 7 let a za dalších 7 let si už tam rači zajedu sama"

jenny.fields
Generální žvanilka 24592 příspěvků 09.09.18 10:32
@Marii Pavo píše:
Ne nic jiného začalo to včera a teď má 36,9

36,9 není teplota.

Ancek
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 09.09.18 10:35
@jenny.fields píše:

A zapracovala bych na tomhle ubliženeckém chování: „nikomu jsem nic neudělala proč vždycky já? Proč to nemůžou být ti zlí proč jenom já?“

Stejně tak na tom, že za něco, za co nemůžete obviňuje Vás: Moře jsme jí slibovali od jejích 5 let takže když ji řeknu že jí to vynahradíme tak řekne " no to určitě slibujete to už 7 let a za dalších 7 let si už tam rači zajedu sama"

Ještě se mě to sice netýká, ale do budoucna bych asi potřebovala poradit, jak s puberťákem pracovat na takovém chování?

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 09.09.18 10:37
@srpen89 píše:

neprehanis to trochu? proc jsi tak zla?

Marii Pavo
Povídálka 21 příspěvků 09.09.18 10:37
@jenny.fields píše:

Stejně tak na tom, že za něco, za co nemůžete obviňuje Vás: Moře jsme jí slibovali od jejích 5 let takže když ji řeknu že jí to vynahradíme tak řekne " no to určitě slibujete to už 7 let a za dalších 7 let si už tam rači zajedu sama"

Jede ze školy takže nějací učitelé

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama