Dítě po nevěře

Anonymní
9.2.21 21:48

Dítě po nevěře

Moc zdravím, chci se poradit nebo třeba získat pohled někoho, kdo to zažil. Nebo možná hdn svěřit. Po mnoha letech vztahu a manželství a zoufalství, kdy jsem byla na vše sama, děti, domácnost, sama jako žena, po návštěvě manželské poradny jsem potkala kolegu. Dnes vím, že z jeho strany to byl kalkul, z mé zoufalství. Ale stalo se. A manžel mi přišel na nevěru. Tři měsíce byl jako výměný, snažil se. A pak… Klasika. Po roce jsem se opět seznámila s někým, vztah byl spíš přátelský. Pak jsem potkala chlapa, wau… Ale zbabělec, nikdy by neodešel od manželky. A pak ještě jednoho, který se začal rozvádět, začali jsme plánovat společný živit. A pak? Rozmyslel se. Bohužel ve chvíli, kdy manžel moji nevěru odhalil. Nebudu se rozepisovat do detailů, ale.. Podcenil jsem ho. A.. Zůstala. Přes rok se snažíme vztah dát dohromady. Manžel upadá do depresi, nechce k psychologovi, do poradny. Pořád se hrabe v minulosti. Měla jsem GPS v autě, na podzim mi prohledává kabelku, prostě pořád něco. Já se rozhodla zůstat. A naučila se ho znovu milovat. I on začal fungovat jinak. Ale ty jeho stavy ne děsí. Teď už upafam do smutku i já. Rok mluví o dalším dítěti. Že si přeje velkou rodinu. Je nám 38,mame dvě zdravé holky, 11 a 6. Já jsem nalomena. Ale prostě je mi skoro 40,holky jsou už soběstačné, šikovné. A tak nějak si myslím, že třetí dítě krizi nevyřeší. Představa puberťáka v 50ti mě neláká. Ale jsem na vazkach, zda do toho jít. Kvůli manželovi. Ale…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7072
9.2.21 21:52

Bezte od sebe a neprivadejte do tehle vztahove mizerie dalsi deti. Ty zahybas s cimkoliv, co ma penis a projevi zajem, on z toho evidentne blazni.
Hele, neveru umim pochopit, ale ctyrikrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1832
9.2.21 21:53

Fuha, to promiň, ale ty se vážně divíš manželovi, že ti nevěří když si ho tolikrát podvedla? A teď se chceš vykoupit dítětem? No tak hodně štěstí vám oběma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4361
9.2.21 21:55

Udělala si to 4× a divíš se manželovi?
Ne dítě opravdu ne, skončíš se 3 dětma bez otce.
Neumíš být chvilku bez penisu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
9.2.21 21:55

Vy byste měli jít od sebe a né si pořizovat další dítě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6921
9.2.21 21:58

Ja doufam, ze je tohle.jen troll. Jelikoz jinak musis byt uplne blba. Co si myslis, ze bude manzel. delat v pripade, ze roztahnes nohy kazdemu na potkani? A dalsi dite je jen posledni hrebik. Budes sama na 3 deri, to je jiste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3840
9.2.21 21:58

Stejně ho podvedeš znovu. Tobě věrnost nic neříká. :pocitac: Běžte od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3840
9.2.21 21:59

Chudák chlap. Takovou manželku si nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 22:00

Ty jsi ho opakovane podvadela, nechala se nachytat a ted se divis ze ma manzel deprese? To by z tebe mel kazdej chlap kdyz se takhle chovas. Pokud s nim nechces byt tak to dite nezachrani a podvedes znovu

• Citovat
  • Nahlásit
20148
9.2.21 22:01

A tím ku. vením jsi to všechno vyřešila, jo? Teď už je manželství o. k., všechny problémy zmizely a vy budete velká šťastná rodina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1382
9.2.21 22:03

Zenska roztahovacna, nemej v hlave penis, ale mozek. Manzelovi se nedivym a mel by te kopnout vis kam. Dite ani nahodou, byl by chudak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 22:11

Ja teda osobne neveru odsuzuju, je mozny ze to nekomu paradoxne ve vztahu vlastne pomohlo. JENZE 4KRAT??
Asi jsem na tohle zapskla konzerva, ale neumela bych verit ani po jedne nevere. Natoz po tolika. Ja byt na miste tveho manzela prcham po jedne nevere pryc. Holky mate uz velky a pochopili by co se deje.
Zustavanim v takovym vztahu, myslim ze trapis sebe i jeho. A dalsi dite je jak volani z hrobu-uplne na hlavu postaveny podle me.
Jen to neres dalsi neverou, sednete si a reste jako dospeli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3840
9.2.21 22:18

Ty deprese má z tebe. A dítětem manželství nezachráníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
9.2.21 22:26

Nenech se od chlapa srážet a ponižovat…určitě budeš dobrá žena… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
9.2.21 22:57

Podvadeni ti moc nejde! Manzelovi se nedivim, zkusila bych ho ujistovat o sve lasce, rozmazlovala bych ho a prekousla, ze si me obcas kontroluje. Mas co napravovat. Dalsi dite bych pred 40 zvazovala jen kdybych ho ja sama moc chtela, coz mi u tebe neprijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat