Dítě s přítelem?

11
2.5.21 10:16

Dítě s přítelem?

Ahoj.
S přítelem jsme spolu rok a půl. Máme se rádi, ale cítím, že to není ten pravý. Je mi 24 a tohle je můj první vážný vztah. Poslední půlrok mě ukecává na miminko.
Já už bych chtěla a on už jedno dítě i má. Jako táta se snaží (podle mě až moc :roll: ), ale vím, že spolu nebudeme věčně. A teď tedy má otázka na Vás..
Máte někdo dítě s mužem, i když jste už dopředu věděly, že to není ten pravý?

Vím že když do toho půjdu, na naše dítě se nevykašle a bude jako táta fungovat. Tak nějak jsem zatím nenašla lepšího „adepta“ :) většinou nikdo nechtěl ani vztah :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
8235
2.5.21 10:19

Ne, mit dite jen proto, ze ja sama chci i kdyz vim, ze stabilni rodinu uz dopredu nemam v planu vytvorit, to mi prijde sobecke. Samozrejme, vztahy se rozpadaji, ale i tak si myslim, ze ten prvotni impuls by mel byt vytvorit funkcni rodinu. Zvlast ve tvem veku, neni ti petatricet, kdy bych pochopila, ze dite se slusnym chlapem je primarni a ostatni se uvidi.

• Nahlásit
76244
2.5.21 10:20

Ne, ani omylem.

• Nahlásit
973
2.5.21 10:22

Hej a proč s nim si, když víš, že do budoucna s nim být nechceš? Proč ho taháš za nos???
Ty ho máš jen dočasně, než se najde lepší???
Já vím, že takto dotaz nezněl, ale holka!!!
Ty si dítě nedělej, vždyť si úplně mimo… :zed:
Chudák přítel a možná chudák dítě.

• Nahlásit
14816
2.5.21 10:23

Tohle je ten nejhorší nápad, který jsem tu v poslední době četla. Dítě se má přivádět do stabilního partnerství. Samozřejmě, že to nemusí vyjít. Ale mít dítě ve vztahu, o kterém už nyní víš, že nemá budoucnost, to je fakt pěkná hloupost.

• Nahlásit
21106
2.5.21 10:24

Ne, rozejdi se sním a hledej toho pravého. Není to fér k němu ani k tomu případnému dítěti. A ty si hledej pokud možno bezdětného, ušetříš si spoustu problémů. Viz. místní diskuse.

• Nahlásit
10957
2.5.21 10:26

NE!

A prestan ho tahat za fusekli a rozejdi se s nim.

Vis, proc se „lepsi adept“ zatim nenasel? Protoze si ho s timhle pristupem nezaslouzis.

• Nahlásit
1372

Kdyby ti táhlo na 40 a byla by to možná tvoje poslední šance mít dítě, tak možná jo. Každopádně ve 24 jsi ještě mladá a máš plno času najít někoho s kým budeš šťastná a vytvoříš kompletní rodinu. Neztrácej tedy čas s ním a začni hledat štěstí jinde ;)

• Nahlásit
1975

Ne, také mě ukecaval chlap po třech letech na dítě, věděla jsem stejně jako ty, že do budoucna to nebude, rok na to jsme se rozešli. Dítě jsem si udělala až s tím, u kterého jsem přesvědčená, že s ním chci být, který je finančně gramotný a stará se a je bezdětný.

• Nahlásit
2240
2.5.21 10:27

Prosim te a proc bys to delala? Nezlob se, ale neni ti 38 a nezvonej ti hodiny.. spis bys mela premyslet, jestli nenechat pritele, aby si nasel „tu pravou“, ktera s nim bude opravdu rodinu chtit…a to same udelej i ty

• Nahlásit
11
2.5.21 10:27

Ježíš :) vy tady na mě teď jedete, že jsem sobecká a tak. Já se jen ptala na názor, samozřejmě že si dítě teď dělat nebudu. Sama si myslím, že na to mám ještě čas. Jen mě tak napadlo, jestli to někdo má a jestli to prostě funguje pak třeba.

• Nahlásit
1391
2.5.21 10:28

Kdyby ti bylo o 10 let více, tak asi ano. Ale takhle ne. Vždycky se může stát, že zůstaneš s dítětem sama. Ale dělat si dítě už s vědomím, že to s tím chlapem nepůjde, to je blbost.

• Nahlásit
53263
2.5.21 10:28

Kdyby ti bylo o patnáct víc, tak bych tyhle úvahy chápala. Jinak bych ani nechtěla žít s někým, o kom vím, že to nebyde nafurt.

• Nahlásit
66
2.5.21 10:31

Dítě si pořídím, pokud vím, že se o něj dokážu postarat. Partnera beru jako bonus, ne nutnost. Většina dětí nemá celý život svoje biologické rodiče v jedné domácnosti. Nemyslím, že je třeba si něco „romanticky“ nalhávat. :palec:

• Nahlásit
Ou
16410
2.5.21 10:35

Dítě vám fakt vztah nevylepší, jen se zhorší to co už máte a ještě navíc do toho zavlečete nebohé dítě. Během první fáze mateřství na partnerovi budeš dost závislá. To chceš?

Vyřeš problémy toho vztahu, netahej do toho děti a pak se uvidí.

Ano - funguje to tak, že ti dva jsou v háji, bojí se věci řešit, natož radikálně a tak si pořídí mimíska, že ten to vyřeší. No nevyřeší - jedinné k čemu to vede je že ti dva se začnou nenávidět a dítě je z rozpadlé rodiny a posléze se v dalších vztazích složitě řeší sešívané rodiny. Kteoru vy už byste konec konců byly, protože tvému partnerovi už se rodina rozpadla. Jak malé to dítě bylo, když od nich odešel? A odešel za jinou ženskou? A proč myslíš, že by se to nestalo tobě?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat