Dítě se bouchá o šprušle

65
22.1.21 12:30

Dítě se bouchá o šprušle

Ahoj, potřebuji radu 🙏
Máme holčičku, má přes 9 měsíců a strašně cestuje v postýlce. Jenže takovým stylem, že se mlátí o šprušle a čelo postýlky a tím se pak budí.
Jak tomu zabránit?
Doteď spí v hnízdečku a na noc má i spací pytel, protože přes noc máme pootevřené okno a deku odkope. Hnízdečko jí brát nechci, je zvyklá si přes něj přehazovat ruce, nohy, občas si na okraj dává hlavičku.
Máme copánkový mantinel, má 17cm na výšku, takže to jí při cestování neochrání. Koukala jsem i na takové ty větší copánkové mantinely, ale ty mají max. 20cm a to už je zbytečný. Kdybych ji tam dala polštářkové mantinely, tak jí seberu dost místa a nevejde se tam už pořádně to hnízdo 🙈 A klasický látkový mantinel ty rány neutlumí, ten máme u tchýně a to jsou rány jak blázen 🙈
Měl jste někdo stejný problém? Jak jste vyřešili?
Hlavně mi nepište, že si zvykne, dělá to už dva měsíce, takže ne, nezvykne 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4910
22.1.21 12:37

https://www.ikea.com/…la-90373043/

měli jsme tento, je vyšší a kolem celé postýlky. Nebo nechat ušít takovýto podobný ale hrubší. Ne přímo polštářkový ať neubere tolika místa. Ale mi přišel i tento dobrý, lepší než ty látkové dětské obyč. Je určitě pevnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
22.1.21 12:42

Mě děti spali v cestovních postýlkach a bylo to perfektní, dala jsem jim tam kvalitní matraci a paráda fakt :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
22.1.21 13:39

@Katies1104 taky jsme to vyřešili cestovní postýlkou s kvalitní matrací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
22.1.21 13:53

V 9 měsících bych už vzala hnízdo, když už z něj stejně uteče. Aby se nebouchala, dala bych polštářkový mantinel po celé délce postýlky. Ušije každá šikovná švadlenka nebo zkus mrknout např. na Fler.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7179
22.1.21 14:00

Latkovy mantinel, ale musi byt vycpany. Jinak souhlasim, polstarkovy zabere minimalne pul postylky, je na houby u vetsich deti (ac pekny)… Dcera byla taky cestovatelka mela ho kolem cele postylky. Nikdy jsem rany neslysela ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat