Roční mimi v noci skoro nespí

Anonymní
20.1.21 13:50

Zoufalost.

Ahoj holky, jsem už zoufalá. Mám syna teď mu byl 1 rok. Vždycky hezky spal. Ale poslední 4 měsíce je to katastrofa. Přes den je zlatej, nic ho netrápí. Spí přes den jen hodinu a půl max. A od 13:00 vzhůru, takže musí být unavený. Spát chodí okolo 20:00-21:00. Večer krásně usíná sám v postýlce s tím není problém. Ale za hodinu se vzbudí a takhle to pokračuje do 6:00 rána kdy vstává. Takže za noc k němu vstanu klidně 20×. A někdy co se vzbudí, tak dokáže být 3h vzhůru… Nikdy v noci nejí i když mu zkusím dát UM nechce ho. Jen napít vody.. Zkoušeli jsme toho hodně změnit, skoro vše co se dá a nepomohlo vůbec nic. Máte někdo zkušenost, co vám pomohlo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10063
20.1.21 14:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem už zoufalá. Mám syna teď mu byl 1 rok. Vždycky hezky spal. Ale poslední 4 měsíce je to katastrofa. Přes den je zlatej, nic ho netrápí. Spí přes den jen hodinu a půl max. A od 13:00 vzhůru, takže musí být unavený. Spát chodí okolo 20:00-21:00. Večer krásně usíná sám v postýlce s tím není problém. Ale za hodinu se vzbudí a takhle to pokračuje do 6:00 rána kdy vstává. Takže za noc k němu vstanu klidně 20×. A někdy co se vzbudí, tak dokáže být 3h vzhůru… Nikdy v noci nejí i když mu zkusím dát UM nechce ho. Jen napít vody.. Zkoušeli jsme toho hodně změnit, skoro vše co se dá a nepomohlo vůbec nic. Máte někdo zkušenost, co vám pomohlo?

Co kdyby spal s vámi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
20.1.21 14:06

Vezmi si ho do postele. Vzbudi se, uvidi mamu, nebude rvat, neprobudi se, bude spat dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
20.1.21 14:16

Vyzkoušejte homeopatika Chamomila, více vám řeknou i v lékárně, ale co dávám pravidelně syn se mi budí jednou max dvakrát za noc a to spával hrozně špatně. Zvládli jsme díky nim i v klidu odstavit od kojení. Teď jsem koupila znovu a v lékárně mi řekla, že jsou dobré i když rostou zuby nebo je protivný atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
20.1.21 14:18

@Sallema jj, homeopatika nebo bachovky. U nás pomáhá obojí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
20.1.21 14:24

@Secado já tomu původně moc nevěřila, ale když vidím účinek, tak je to super. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11801
20.1.21 14:24

Syn ponocoval a pomohlo az, ze z toho okolo 2r „vyrostl“ a uz jen brzy vstaval, pak zahy prestal spat po obede a od te doby dava 10 hodin v kuse. Obe nase holky jsou jina kategorie, ty dobre nespaly asi nikdy. :nevim: Teda ta 8r uz spi v kuse celkem dlouho, ale jen cca 8 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3095
20.1.21 14:29

Zažila jsem totéž, taky kolem roku. Usínání v pohodě a pak se v noci x krát budil, stačilo pohladit, dát napít a spal dál. Ptala jsem se na to i doktorky, je to prý jakýsi vývojový skok. V té době začal chodit, víc mluvit, prostě změny a v těch hlavičkách to pracuje i v noci. Do postele jsem si ho nebrala a nelituji, ani jeden z nás by se nevyspal a nebudu ho to pak buhvijak dlouho odnaučovat, prostě jsem k němu vstávala. Asi po měsíci se to srovnalo a spí zase krásně celou noc. Vydrž :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
20.1.21 14:32

Nám na tohle buzení po hodině pomohlo sebrat dudlík (asi v 8 měsících) a na nějaké přijatelné buzení 2×3× za noc se to změnilo až po roce a půl. Nerada na to vzpomínám. Společná postel vůbec nefungovala, tam nechtěla ani usnout. Na tohle je jediná rada - ať ti někdo pomůže a občas se vyspíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
20.1.21 14:33

Zkus spát s ním. Nemusíš si ho dávat přímo do postele, ale třeba postýlku k vaší posteli. Bude to mít ten efekt, že když se vzbudí a uvidí te, bude spokojený. Možná neusne, ale bude v klidu a ty nebudeš muset nikam běhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat