Divná nesnesitelná tchyně

Anonymní
2.7.20 23:10

Divna nesnesitelna tchyne

Dobry vecer, prosim anonym. S muzem jsme cca pred 6 lety koupili chatu na horach kde od cervna do konce zari zijeme, do prace dojizdime dolu do mesta. Chata je 4+1 hodne prostorna… jde o to, ze tchyne se o nas behem roku vubec nezajima, zavola na 20s na narozky a tim to hasne. Driv jsme ji volali dvakrat tydne jak se ma, ale kdyz nas servala, co ji jako kontrolujem tak jsme se na to vykaslali… ale jak uhodi leto, tak se cpe k nam na chatu, je uplne posedla sportem. Dnes volala ze prijede na vikend a jeste jendou kamaradkou. Manzel ji volal, ze urcite ne, ze mame vlastni plany a at si laskave zaplati penzion, kdyz uz chce nekam. Tak se urazila, a napsala smsku ze stejne prijede a postavi si na pozemku stan kdyz ji nechcem ubytovat. Uz nevime co delat, tchyne nic poradne neji, vzdy vecer chodi dolu do mesta, tam se naleje a mamzel ji jede vyzvednout a posloucha kecy jak je nechteny a kde by byla kdyby se nenarodil. Mel tezke detsvi, furt nekde po „tetach“, takze tam zadny vrely vztah neni. Otce pomalu nezna.. Kdyz u nas byla naposledy nekdy v zari tak jsme po vikendu byli zrali na chocholouska, vsechno kritizuje, nestydi se vlizt do skrinek, nocniho stolku a pak pomlouva ze mame lubrikant a proc pouzivam kalisek a proc ma manzel parfem, ze chlap ma smrdet a podobne hemzy. Chteli jsme mit klid a relaxovat a neposlouchat todle. Odjet nekam a nechat ji tam nechcem, kdyz mame vlastni.. nevime co delat :/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6416
2.7.20 23:13

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A kamarádka bude taky ve stanu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
2.7.20 23:17

Docela mě to rozesmalo :lol: jak z nějakého filmu, omlouvám se, každopádně bych ji dala dost dobře najevo, ze ne, nevím tedy proč jste ji vůbec říkali, ze mate chatu, když z toho co píšete jste spolu moc nekomunikovali. Jediné co, tak udělat plot, změnit zámek, nevím aby tam nelezla, ale určitě když to nejde po dobrem tak si to s ni velmi rázně vyrikat, ona jednou pokoj dá, ale asi jste moc hodni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
3.7.20 00:59

Já nemůžu uvěřit, že existuje takováhle postarší ženská. Pokud s ní nemá manžel vztah, tak bych ji nepustila přes práh. Aby někomu chodila tohle vykládat, to bych dvakrát poslouchat nechtěla a podle toho bych se k ní chovala. Je to zbytečný kazič atmosféry, může být zalezlá doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1803
3.7.20 01:08

Udělala bych si plot a dál se s ní nebavila. Váš pozemek, nemá tam co dělat, a s takovým chováním obzvlášť. Na to je tak někdo zvědavej :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1803
3.7.20 01:08
@LaPaloma píše:
Já nemůžu uvěřit, že existuje takováhle postarší ženská. Pokud s ní nemá manžel vztah, tak bych ji nepustila přes práh. Aby někomu chodila tohle vykládat, to bych dvakrát poslouchat nechtěla a podle toho bych se k ní chovala. Je to zbytečný kazič atmosféry, může být zalezlá doma.

Věř, mám něco podobného 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 01:11

@yocheved prave plot je docela problem jelikoz jsme v CHKO v takze je na to plan, smernice a nevim co jeste. Do dneska mne to nenapadlo resit

• Nahlásit
  • Citovat
1803
3.7.20 01:12
@Anonymní píše:
@yocheved prave plot je docela problem jelikoz jsme v CHKO v takze je na to plan, smernice a nevim co jeste. Do dneska mne to nenapadlo resit

Tak leda zavolat policii, pokud by “okupovala” váš pozemek :lol:. Ale neboj, podle mě jen vyhrožuje, znám to moc dobře :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
3.7.20 01:13
@Anonymní píše:
@yocheved prave plot je docela problem jelikoz jsme v CHKO v takze je na to plan, smernice a nevim co jeste. Do dneska mne to nenapadlo resit

Každopádně si do domu žádné její kámošky pouštět nemusíte. Když vydržíte a budete nemilosrdní, tak by vám třeba dala pokoj. Ještě by to šlo vylepšit a do stanu jí stříknout pepřák nebo hodit dýmovnici. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
3.7.20 06:57
@Anonymní píše:

Tak ji rekni, ze v CHKO je zakaz stanovani a pokutu bude platit ona. Kdybych neznala jednu svou tetu, tak neuverim. Ale ta byla neuveritelna pohlavni organ. V lete se k nam vzdycky na chatu pozvala s partou z „Prahe“ a jeste ocekavala, ze je budeme obskakovat a od nich odpadavaly jen vajgly a prazska moudra. Jediny, kdo s nima nakonec vybehl byl muj otec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 11:26

Nestydi se vlizt do skrinek, nocniho stolku a pak pomlouva ze mame lubrikant a proc pouzivam kalisek

Tímto by u mne úplně skončila a nesměla mi přes práh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
3.7.20 15:07

Tak ať si klidně stanuje, ale do baráku bych ji nepustila a nikam pro ni nejezdila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
3.7.20 15:32

Ta tvoje tchyne se teda povedla :lol:
:hug: radu nemam, ale soucitim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
19.7.20 15:12

Tak ta má fakt dost, ještě jak říká vlastnímu dítěti že byl nechtěný a hrabe se vám v intimních věcech, prostě bych se s ní vůbec nestýkala a kdyby mi vlezla na chatu i přes nesouhlas, pomůže hold v nejhorším policie. Já bych ji ani na ten pozemek nepustila, jen vás zneužívá a dělá zle, když syna nechtěla, nemá co dělat ani na jeho chatě, ať si tedy žije sama, když se neumí chovat :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama