Mam se ji ozvat? Pratelstvi

Anonymní
2.7.20 15:30

Mam se ji ozvat? Pratelstvi

Pisu anonymne, protoze by me znami vcetne dotycne osoby poznali. Asi budu se svym dotazem za blbce, ale neni mi patnact, je mi tricet a stejne me to sejri a trapi.
Par let zpet jsem se v praci seznamila s uzasnou zenskou a prakticky okamzite se z nas staly blizke pritelkyne. Kazdej den mi vecer volala a hodiny jsme prokecaly po telefonu. Ja tu zenskou zboznovala, hrozne jsem ji obdivovala. Je o par let starsi a tehdy si prochazela tezkym rozvodem, podporovala Jsem ji a pomahala jak to jen slo. Zkratka a dobre, ac jsem v blizke kamaradstvi v dospelosti moc neverila, v ni jsem nasla spriznenou dusi. Po nejake dobe zmenila praci a ja byla za ni strasne rada, protoze si polepsila. Jenze jaky bylo moje prekvapeni, kdyz nasledne prestala chodit s nasi pracovni partou na pivo, kdyz prestala volat, prestala psat a behem par mesicu se mi ze zivota vyparila. Nebudu lhat, dost me to tehdy vzalo. A proc to resim ted? Zivot tomu chtel, ze jsme s muzem nasli dum nedaleko od mista, kde bydli a ja od te doby na ni dost myslim. Sice mam nekolik blizkych pratel, ale vsechny z dob detstvi a mrzi me kdyz pomyslim, ze jsme mohly chodit na kafe, na vino, zasmat se, postezovat si. Jo, prisla jsem si primarne vylit srdce, ale i tak chci radu. Mam ji zkusit napsat a sejit se? Nebo jsem jeste blbejsi nez si myslim a mam nechat takovyho cloveka plavat? Po tom case co jsme spolu stravily a vsem co jsme si o sobe rekly se mi zkratka nechce verit, ze by byla typ cloveka, kterej by me jen vyuzil a poslal k valu jakmile bylo lip, jak se me o tom snazi presvedcit kamaradka. Udelaly jste nekdy neco takoveho? Ze by me proste jenom nezrala tolik jak se mi zdalo? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2573
2.7.20 15:38

Zkus to, za to nic nedás. Jinak ti musím říct, že to je úplně normální. Vystřídala jsem zatím jen 3 zaměstnání, ale všude jsem si s kolegyněmi dobře rozuměla a řekli jsme si, že se budeme vídat a nikdy to nevydrželo dlouho. Jak je člověk jinde a jinýma lidma, tak se prostě stane, že na ty původní už nemá čas a zmizí největší společně téma - společná práce :nevim: Máš-li pocit, že jste si byly blízké a chybí ti, ozvi se jí :palec: A hned se dozvíš, jak tě bere ona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5406
2.7.20 15:42
@Anonymní píše:
Pisu anonymne, protoze by me znami vcetne dotycne osoby poznali. Asi budu se svym dotazem za blbce, ale neni mi patnact, je mi tricet a stejne me to sejri a trapi.
Par let zpet jsem se v praci seznamila s uzasnou zenskou a prakticky okamzite se z nas staly blizke pritelkyne. Kazdej den mi vecer volala a hodiny jsme prokecaly po telefonu. Ja tu zenskou zboznovala, hrozne jsem ji obdivovala. Je o par let starsi a tehdy si prochazela tezkym rozvodem, podporovala Jsem ji a pomahala jak to jen slo. Zkratka a dobre, ac jsem v blizke kamaradstvi v dospelosti moc neverila, v ni jsem nasla spriznenou dusi. Po nejake dobe zmenila praci a ja byla za ni strasne rada, protoze si polepsila. Jenze jaky bylo moje prekvapeni, kdyz nasledne prestala chodit s nasi pracovni partou na pivo, kdyz prestala volat, prestala psat a behem par mesicu se mi ze zivota vyparila. Nebudu lhat, dost me to tehdy vzalo. A proc to resim ted? Zivot tomu chtel, ze jsme s muzem nasli dum nedaleko od mista, kde bydli a ja od te doby na ni dost myslim. Sice mam nekolik blizkych pratel, ale vsechny z dob detstvi a mrzi me kdyz pomyslim, ze jsme mohly chodit na kafe, na vino, zasmat se, postezovat si. Jo, prisla jsem si primarne vylit srdce, ale i tak chci radu. Mam ji zkusit napsat a sejit se? Nebo jsem jeste blbejsi nez si myslim a mam nechat takovyho cloveka plavat? Po tom case co jsme spolu stravily a vsem co jsme si o sobe rekly se mi zkratka nechce verit, ze by byla typ cloveka, kterej by me jen vyuzil a poslal k valu jakmile bylo lip, jak se me o tom snazi presvedcit kamaradka. Udelaly jste nekdy neco takoveho? Ze by me proste jenom nezrala tolik jak se mi zdalo? :oops:

Prostě ji napiš nebo zavolej a uvidíš její reakci. Nic na tom není. Možná, když teď od sebe budete bydlet kousek, tak se zase dáte dohromady.to odcizení je normální, člověk po práci prostě už nemá tolik času stýkat se s bývalými kolegy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7536
2.7.20 15:48

Já bych to zkusila, není na tom nic vtiraveho ani špatného. Napsala bych jí, že jsem v okolí a jestli by nechtěla na kafe tam a tam. Pokud napíše, že „jednoho dne určitě“ atp, asi je to jasné a nechala bych ji plavat. Chápu, že tě tohle zamrzí, ale kolegyně může být takový ten typ, co si rozumí se všemi a snadno budí dojem blízkého přátelství, i když ona to bere jen jako pokec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12623
2.7.20 16:00

Třeba si někoho našla a taknějak neměla čas a po roce jí najednou bylo blbý se ozvat. :think:
Za ozvání člověk nic nedá, ale pokud se neozve, může to po letech mrzet. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13645
2.7.20 18:34

Ano, ozvi se jí. Jedinné co riskuješ je že se nedomluvíte, nemáš co ztratit, máš hodně co získat.

100% se přestala ozývat kvůli něčemu jinému, než že by měla něco proti tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama