Divné čůrání - 37. těhotenský týden

Anonymní
7.4.16 21:21

Divné čůrání 37.tt

Ahoj,

jsem poprvé těhotná a momentálně jsem v 37.tt a několik dni zpět se mi tak zvláštně čůrá. Chce se mi každou chvíli, to je normální, jak už je hlavička dole, ale hlavně čůrám tak zvláštně na etapy. Nevyčůrám všechno hned, jako dřív, ale vyčůrám trochu, ještě nějakou chvíli na wc posedim a několikrát ze mě ještě něco málo vytece. Jakoby než jsem úplně vyčůraná, tak to není najednou, ale musím tam nejakou dobu sedět a čekat…Je to takhle ke konci normální? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1670
7.4.16 21:28

Ja 38 a taky to mam tak. Nechodim uz ani na prochazky protoze man strach ze se pocuram. Uz odpocitavam dni. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
7.4.16 21:30

Já jsem to tak měla dva dny před porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.16 21:34

Tak to jsem rada, ze je to normalnii :D Jen ty dva dny před porodem mě děsí, ale tak uvidíme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
38
7.4.16 21:37

Ahoj, hlavička už je zřejmě hodně nízko a utlačuje močovod. Zřejmě brzy porodíš ;) Pokud by to trvalo déle než 3 dny, zmínila bych se lékaři v poradně, aby se vyloučil zánět močového měchýře.
Přeji hezký porod!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
7.4.16 21:48

@Klarca99 @ SvatkaM zeby uz se hlasilo? Bylo by to super :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.16 21:50

@Klarca99 Na záněty trpím od mladí, ale toto na zánět zatím nevypadá. V poradně jsem byla včera, hlavička je prý nízko, ale ze na porod to prý ještě nevypada, tak uvidíme :think: Ikdyz ja bych byla možná i rada, kdyby to už přišlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
38
7.4.16 21:56

Anonymní - když to nebude zánět, jen dobře. Někdy v poradně řeknou že to na porod není a v noci tě tam mají znova a je to tu :lol: Mě to doktorka řekla dva dny před porodem. Držím pěsti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
7.4.16 21:57

To jsi mi úplně připomněla moje první těhotenství. Furt na záchod, ale skoro nic nevyteklo. Tak jsem se jednou v noci v polospánku opřela dozadu o víko prkýnka, pak zase předklonila dopředu a něco jsem vyčurala. A znovu a znovu. Zbytek těhotenství jsem se při čurání neustále předkláněla dopředu a dozadu, abych se sebe dostala všechno. A pomáhalo to. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.16 22:00

@Yaya2 Jo tak to mi taky celkem pomáhá

• Nahlásit
  • Citovat
Ellusa
7.4.16 23:45
@Anonymní píše:
Ahoj,jsem poprvé těhotná a momentálně jsem v 37.tt a několik dni zpět se mi tak zvláštně čůrá. Chce se mi každou chvíli, to je normální, jak už je hlavička dole, ale hlavně čůrám tak zvláštně na etapy. Nevyčůrám všechno hned, jako dřív, ale vyčůrám trochu, ještě nějakou chvíli na wc posedim a několikrát ze mě ještě něco málo vytece. Jakoby než jsem úplně vyčůraná, tak to není najednou, ale musím tam nejakou dobu sedět a čekat…Je to takhle ke konci normální? :(

Takhle „trpím“ už docela dlouho a na těsně před porodem se teda necítím :roll:

• Citovat
  • Upravit
1240
8.4.16 00:07

Já jsem 34tt a taky čůrám na několikrát, abych měla pocit že jsem vyprazdněná… takže asi normální takhle ke konci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.16 00:13
@Yaya2 píše:
To jsi mi úplně připomněla moje první těinkontin.vlo Furt na záchod, ale skoro nic nevyteklo. Tak jsem se jednou v noci v polospánku opřela dozadu o víko prkýnka, pak zase předklonila dopředu a něco jsem vyčurala. A znovu a znovu. Zbytek těhotenství jsem se při čurání neustále předkláněla dopředu a dozadu, abych se sebe dostala všechno. A pomáhalo to. :palec:

Ahoj, mám to stejně a to jsem ve 30t. Dokonce jsem přemýšlela nad inkontin. vložkami, ale pak jsem to vychytala taky tím nakláněním, jen se nadzvednu do boku a vyčurám zbytek. U dr mi řekli, že je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
2098
8.4.16 02:58

Taky jsem to tak měla. V poradně mi vždy řekli, že jestli necítím pri curani pálení, řezání, tak je to ok. Vyřeší se to a porodem. A měli pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
8.4.16 08:06
@Anonymní píše:
Ahoj,jsem poprvé těhotná a momentálně jsem v 37.tt a několik dni zpět se mi tak zvláštně čůrá. Chce se mi každou chvíli, to je normální, jak už je hlavička dole, ale hlavně čůrám tak zvláštně na etapy. Nevyčůrám všechno hned, jako dřív, ale vyčůrám trochu, ještě nějakou chvíli na wc posedim a několikrát ze mě ještě něco málo vytece. Jakoby než jsem úplně vyčůraná, tak to není najednou, ale musím tam nejakou dobu sedět a čekat…Je to takhle ke konci normální? :(

je to normální, mrně Ti tlačí na močák..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama