Změna gynekologa na neschopence

Anonymní
7.4.16 19:50

Změna gynekologa na neschopence

Ahoj maminky a těhulky..
Mám takovy dotaz, má nějaka z vas zkušenost změny gynekologa v těhotenství?
Jsem 18+3, jsem na neschopence a s doktorem jsem čím dál více nespokojena..
Poprvé jsem k němu šla s tím že jsem asi těhotná v 5tt, těhotenství mi potvrdil.. pak jsem prišla v 8tt a srdíčko tlouklo a doktor mě vubec neposlal na krev jak jsem očekavala (na te jsem byla až v 15tt).. všude slychavam az ted zze maminky chodi ve 12tt na screening a ja nebyla nikde vuuubec
jen mi doktor udela občas ultrazvuk takže já vůůbec netuším jestli mám miminko zdravé..
odběry krve prý dopadli dobře, ale vubec mi nevysvetlil na co se vlastně testuje
Je tu nějaka maminka co měnila doktora a byla na neschopence?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4714
7.4.16 19:53
@Anonymní píše:
Ahoj maminky a těhulky..
Mám takovy dotaz, má nějaka z vas zkušenost změny gynekologa v těhotenství?
Jsem 18+3, jsem na neschopence a s doktorem jsem čím dál více nespokojena..
Poprvé jsem k němu šla s tím že jsem asi těhotná v 5tt, těhotenství mi potvrdil.. pak jsem prišla v 8tt a srdíčko tlouklo a doktor mě vubec neposlal na krev jak jsem očekavala (na te jsem byla až v 15tt).. všude slychavam az ted zze maminky chodi ve 12tt na screening a ja nebyla nikde vuuubec
jen mi doktor udela občas ultrazvuk takže já vůůbec netuším jestli mám miminko zdravé..
odběry krve prý dopadli dobře, ale vubec mi nevysvetlil na co se vlastně testuje
Je tu nějaka maminka co měnila doktora a byla na neschopence?

Mám dojem, že na PN nemůžeš změnit gynekologa. Jedině přerušit PN a začít novou s novým gynekologem… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5754
7.4.16 19:56

Ahoj, já jsem měnila lékaře v těhotenství na neschopence ;-) Nejdřív jsem si našla nového a zeptala se, jestli mě vezme, pak jsem to řekla svému, ale to proto, že jsem se i stěhovala, tak jsem potřebovala i napsat změnu pobytu při DPN a zároveň jsem se s ním poradila o dalším postupu, že měním doktora.. Pokud už s ním ale nechceš jednat, mělo by stačit jenom se registrovat u nového a on si od starého vyžádá dokumentaci včetně neschopenky ;-) Hodně štěstí a ať jsi u nového spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71528
7.4.16 20:03
@kiwa píše:
Mám dojem, že na PN nemůžeš změnit gynekologa. Jedině přerušit PN a začít novou s novým gynekologem… :think:

Ale můžeš… jen se hůř hledá doktor, který těhuli na neschopence vezme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
7.4.16 20:08

Ja myslim, ze ti udelal jen ty Tripl testy (ktere plati pojistovna). Ty se delaji kolem 15tt a z krve se zjistuji 3 hodnoty. Nicmene ti mel vzit na zacatku tehu krev alespon na krevni obraz, krevni skupinu apod. To mas?
Jinak s prechodem neporadim, s tim zkusenost nemam. Ale asi jak pise @j.a.n.i1 Jit by to melo, otazka je, jestli te nekdo vezme. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
7.4.16 20:09

Změnit ho můžeš. Mně teda ale taky nikdy krev na začátku nebrali, ultrazvuky jsem měla jen tři a hlavně.. pokud mě něco zajímá, tak se zeptám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
7.4.16 20:10

@j.a.n.i1 Aha :) Jak říkám, byla to má domněnka… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10206
7.4.16 20:19

Ahoj, zrovna řeším to samé jelikož můj gynekolog je hulvat prvni kategorie a včera sem od nej šla s pláčem. Uz mam zajištěného nového gynekologa a sestřička od nej mi řekla, at si od starého vyžádam minimalne dokumentaci z těhotenství plus celou část neschopenky. Takze to podle me problém určite neni :) kamarádka přecházela od obvodaka pod gynekologa -přecházela ji neschopenka a taky nemela problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13373
7.4.16 20:25

Taky jsem v průběhu těhotenství na neschopence přecházela, vymluvila jsem se na přestěhování, ale hlavní důvod byl nespokojenost s dr. Našla jsem mladou vstřícnou dr. a vůbec to nebyl problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.16 20:27

@marfra co jsem tak koukala do průkazky co mi vyplnovala sestra z výsledků tak skupinu tam vyplněnou nemam.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
10206
7.4.16 20:27

@Mufina přesně jak píšeš. Ja taky neřekla ze hlavní důvod je nespokojenost -ani jednomu z nich. Ale za gynekologem dojizdim, takze sem to hodila na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10206
7.4.16 20:30

Jinak zakladatelko, to je zvláštní. Můj gynekolog mi bral snad 4 ampule krve -krom jiného na krevní skupinu a RH faktor a pohlavní choroby jako AIDS atd.. Pokud to tvůj neudělal sem z toho trosku udivena, sou to základní veci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.16 20:33

Jinak doktora i sestry se vzdy na vse ptám, přijde mi ale jako kdyby to vzdy chtěli zakecat..
A radši nechci ani o změně nic říct, sestra je dosti neprijemna :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
23296
7.4.16 20:33
@Anonymní píše:
@marfra co jsem tak koukala do průkazky co mi vyplnovala sestra z výsledků tak skupinu tam vyplněnou nemam.. :nevim:

no tak to bez fakt jinam. Ta skupina je celkem dulezita, je dulezite vedet jestli mas krevni skupinu plus nebo minus. Tedy jaky mas RH faktor. Kdyz by byl negativni, muze to mit spatny vliv na miminko a mela by jsi byt vic hlidana…ten screening je taky celkem dulezity, kvuli vyvojovym vadam. Jako nemam rada, kdyz doktori vse moc resi a strasi, ale zas uplne laxni doktory, kteri neresi vubec nic, kor v tehotenstvi…asi opravdu nejvyssi cas ho zmenit. :nevim:
Napred si domluv noveho gynekologa a s nim se porad jak postupovat. A kdyby sis pro papiry mela jit sama, pak bych se taky vymluvila na stehovani a hotovo. Ja myslim, ze kdyz novemu gynekologovi reknes, ze jsi v 19tt a nemas udelane zadne krevni testy, ani screening, tak pochopi tvoji zmenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.16 20:39

Opravdu na krvi jsem byla jen jednou a to v 15tt což mi přijde opravdu dost pozdě :nevim:
Na tom papíře se kterým jsem šla na odběr byl jen zaskrtnuty druhý trimestr.. a nad Tim byl i odstavec první trimestr a už to me zaskočilo ze jsem nebyla nikde v prvním trimestru :nevim:..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama