Divné myšlenky a popud k nesmyslnému chování

10
9.2.21 10:30

Divné myšlenky

Ahoj, stává se někomu, že mu hlavou prolétne myšlenka třeba : zaťukej na ty dveře nebo sedni si znovu a nějaký jiný popud k nějakému nesmyslnému chování? ( žádný z těch nesmyslů nedělám ) má to nekdo stejné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
338
9.2.21 10:31

To zní jako OCD :D
Zvlášť třeba,,sedni si znovu, nebo ti umře rodina"
Naprosto nesmyslné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.2.21 10:37

@Darkandeep až tak zas ne :) sem na neschopence s plotenkou a asi mi uz jebe :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11104
9.2.21 10:39
@Luke1712 píše:
Ahoj, stává se někomu, že mu hlavou prolétne myšlenka třeba : zaťukej na ty dveře nebo sedni si znovu a nějaký jiný popud k nějakému nesmyslnému chování? ( žádný z těch nesmyslů nedělám ) má to nekdo stejné?

Ale jo, to je z nudy, když sedím u doktora v čekárně, a trvá to dlouho, říkám si, co by třeba udělal tenhle nerudný dědek, kdybych vstala a zatahala ho třeba za ucho a bavím se tím, jak by asi reagoval. Nikoho jsem taky ještě za uši nezatahala cizího :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
9.2.21 10:42

Jo kolikrát mám třeba myšlenku, jaký by to bylo třeba v restauraci začít házet jídlo - něco jako Saturnin s koblihama :D taky vždycky nic neudělám, ale napadne mě to. Celkově bych řekla, že lidi napadají různý věci a lepší nevědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.2.21 10:42

@boball :D zajmavé co lidi maji v hlave :D ja to mam ted casto jak jsem doma no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.2.21 10:43

@Paola21 parada :) :D takze nejsem blazen :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11104
9.2.21 10:43
@Luke1712 píše:
@boball :D zajmavé co lidi maji v hlave :D ja to mam ted casto jak jsem doma no

někdo je prostě v hlavě i v pozdním věku jako mládě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
9.2.21 10:44

@boball jo mám to dost podobně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: občas mě nějaká kravina napadne, ale spíš se tomu v duchu směju, zatím sem nic neudělala :D zatím :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
9.2.21 10:46
@Luke1712 píše:
@Paola21 parada :) :D takze nejsem blazen :D

nejsi, blázen bys byl, kdyby fakt dělal vše, co tě napadne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11104
9.2.21 10:47
@heluska1992 píše:
@boball jo mám to dost podobně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: občas mě nějaká kravina napadne, ale spíš se tomu v duchu směju, zatím sem nic neudělala :D zatím :cert:

myslím, že dokud to neuděláš tak cajk :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
9.2.21 11:52
@Luke1712 píše:

Jako ťukat na dvere mi prijde normalni a to jsem uz taky dlouho doma :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 12:40

@Darkandeep No promiň, ale těm co OCD trpí, to zas tak nesmyslné nepřijde. Prošla jsem si tím, dodnes mám menší záchvaty, ale švanda to nebyla. :) Taky on ten člověk ten „nápad“ nemusí udělat, stačí ty nutkavé, opakované myšlenky. Už TO jednoho tak obtěžuje, že není schopný fungovat. :)
Ale jinak jo, každý máme občas nějaký myšlenky „co by se stalo, kdybych…“. Já si dost často říkám, když jdu po městě: Co by se stalo, kdybych teď nahlas jednou krátce zařvala. Jak by lidi koukali :mrgreen: Nebo v létě, když koukají holkám podprsenky z ramínek tílek nebo šatů, tak bych jim za ně zatahala (páč to vypadá hrozně). Takže jo, spousta myšlenek je z nudy ale když nikomu neškodí, proč ne. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat