Divné přirození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 18:36
Divné přirození

Dobrý večer, nedalo mi to a musím se s váma podělit o jednu moji zkušenost. :? Mám skoro měsíc nového partnera, no když jsem mu poprvé sáhla do kalhot a začala mu ho… :D tak mi připadal strašně tenký a navíc mu nešel přetahovat.. Nic jsem mu neříkala nějak jsem to nechtěla s ním řešit abych nebyla za blbku :roll: Při druhé příležitosti jsem byla zvědavá a chtěla ho vidět tak jsem mu ho vzala do pusy, ale když jsem ho chtěla jakoby „ohrnout“ tak to nešlo :? vylezla jen špička…přitom se normálně udělal..Vím že se jedná nejspíš o fimózu, ale nechci se ho na nic takového ptát. Navíc on dělá jakoby nic :oops: jo a taky mě zajímal ten obvod, tak jsem s údivem dělala že mě zajímá kolik mu měří na délku protože dlouhý je dost) 17cm, no a zároveň jsem mu přeměřila i obvod 12cm.. Což mi přijde strašně málo a bojím se že ho neucitím při sexu :,( Měla jste někdo partnera s podobným vybavením? Jinak je to super muž :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Amelie30
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 27.02.19 18:45

Ještě jsi to s ním nezkusila a už stahuješ kalhoty před brodem. Až to s ním zkusíš, tak zjistíš, jestli vyhovuje nebo ne.

Levandulina
Kelišová 6492 příspěvků 21 inzerátů 27.02.19 18:46
@Anonymní píše:
Dobrý večer, nedalo mi to a musím se s váma podělit o jednu moji zkušenost. :? Mám skoro měsíc nového partnera, no když jsem mu poprvé sáhla do kalhot a začala mu ho… :D tak mi připadal strašně tenký a navíc mu nešel přetahovat.. Nic jsem mu neříkala nějak jsem to nechtěla s ním řešit abych nebyla za blbku :roll: Při druhé příležitosti jsem byla zvědavá a chtěla ho vidět tak jsem mu ho vzala do pusy, ale když jsem ho chtěla jakoby „ohrnout“ tak to nešlo :? vylezla jen špička…přitom se normálně udělal..Vím že se jedná nejspíš o fimózu, ale nechci se ho na nic takového ptát. Navíc on dělá jakoby nic :oops: jo a taky mě zajímal ten obvod, tak jsem s údivem dělala že mě zajímá kolik mu měří na délku protože dlouhý je dost) 17cm, no a zároveň jsem mu přeměřila i obvod 12cm.. Což mi přijde strašně málo a bojím se že ho neucitím při sexu :,( Měla jste někdo partnera s podobným vybavením? Jinak je to super muž :roll:

Spíš mi příjde, že píšeš o sobě. Ze by jsi už po měsíci měl/a takhle změřeno?

Azeretereza
Závislačka 2671 příspěvků 27.02.19 18:47

To je síla, nikdy mě nenapadlo chlapovi měřit pinďoura 8o

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 27.02.19 18:54
@Azeretereza píše:
To je síla, nikdy mě nenapadlo chlapovi měřit pinďoura 8o

Mě taky ne, ani dlouholetému partnerovi, natož po měsíci a na to abych to změřila od oka fakt odhad nemám :nevim:

aleba
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 61 inzerátů 27.02.19 18:57
@Azeretereza píše:

natož ještě před prvním stykem … wau :mrgreen:

Lucinka1986
Kecalka 364 příspěvků 27.02.19 19:05
@Azeretereza píše:
:mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 19:11

Nečekala jsem takové reakce, omlouvám se pokud jsem vás pohoršila :D jde o to že ho má opravdu jak tužku :roll:

Venetia
Hvězda diskuse 41538 příspěvků 27.02.19 19:12
@Anonymní píše:
Dobrý večer, nedalo mi to a musím se s váma podělit o jednu moji zkušenost. :? Mám skoro měsíc nového partnera, no když jsem mu poprvé sáhla do kalhot a začala mu ho… :D tak mi připadal strašně tenký a navíc mu nešel přetahovat.. Nic jsem mu neříkala nějak jsem to nechtěla s ním řešit abych nebyla za blbku :roll: Při druhé příležitosti jsem byla zvědavá a chtěla ho vidět tak jsem mu ho vzala do pusy, ale když jsem ho chtěla jakoby „ohrnout“ tak to nešlo :? vylezla jen špička…přitom se normálně udělal..Vím že se jedná nejspíš o fimózu, ale nechci se ho na nic takového ptát. Navíc on dělá jakoby nic :oops: jo a taky mě zajímal ten obvod, tak jsem s údivem dělala že mě zajímá kolik mu měří na délku protože dlouhý je dost) 17cm, no a zároveň jsem mu přeměřila i obvod 12cm.. Což mi přijde strašně málo a bojím se že ho neucitím při sexu :,( Měla jste někdo partnera s podobným vybavením? Jinak je to super muž :roll:

Ještě nebyl sex a už ho strkas do pusy?

Uživatel je onlineKaileee
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 27.02.19 19:13

jsi chlap a píšeš o svém pindíkovi.. máš to blbý teda

ivašot.
Echt Kelišová 7519 příspěvků 27.02.19 19:13
@Anonymní píše:
Nečekala jsem takové reakce, omlouvám se pokud jsem vás pohoršila :D jde o to že ho má opravdu jak tužku :roll:

Možná má divné přirození, ale ještě daleko divnější musela být situace, kdy jsi vytáhla metr…

Uživatel je onlineMacik.S
Kecalka 363 příspěvků 27.02.19 19:15

Ta představa :mrgreen: Měsíc spolu a už na něj vytahuješ metr :mrgreen: :mrgreen: Chudák :lol:

warita
Echt Kelišová 9800 příspěvků 3 inzeráty 27.02.19 19:16

Kdyz jsem byla mlada, tak jsem byla dost hubena a prsa primerene drobne k postave, cili nula nula prd ale ze bych je nejak premerovala, to teda ne. Ti chlapy maj fakt problemy…

Lalelale
Závislačka 4128 příspěvků 27.02.19 19:16
@Anonymní píše:
Nečekala jsem takové reakce, omlouvám se pokud jsem vás pohoršila :D jde o to že ho má opravdu jak tužku :roll:

A to já tě chápu, jeden z mých partnerů nebyl zrovna velký a často jsem při sexu měla pocit, že mi něco chybí, ať se snažil, jak chtěl. Zároveň pokud ten sex nezkusíš, tak vědět nebudeš. Proč jste to ještě nezkusili, když intimní jste docela byli? :) Sex je v partnerství hodně důležitý a pokud už po měsíci ti přijde, že tvůj potencionální partner vypadá divně a je ti to na překážku, tak je možná lepší to ukončit dřív, nežli později…

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 27.02.19 19:18

@Macik.S poměrně nedávno tu byla jedna, která chtěla poprosit svého ex o rozměry, aby se jí přeměřil, protože ji vyhovoval :mrgreen: asi plánovala hledat nového chlapa se stejnou velikostí, takže já se téhle diskuzi ani nedivím :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama