Daji se změnit na den vycházky ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 11:25
Daji se změnit na den vycházky ?

Ahojky chtěla sem se zeptat zda se dani změnit jen na jeden den vycházky? Potrebuju někam odjet a bohužel vycházky mám od 13 h až tak pokud se daji změnit jen na jeden den vycházky děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
unuděná
Kelišová 6967 příspěvků 27.02.19 11:33
@Anonymní píše:
Ahojky chtěla sem se zeptat zda se dani změnit jen na jeden den vycházky? Potrebuju někam odjet a bohužel vycházky mám od 13 h až tak pokud se daji změnit jen na jeden den vycházky děkuji.

Ne, to se určitě nedají. Maximálně můžeš zavolat lékařce, co ti vystavila neschopenku, vysvětlit jí svůj problém a třeba by tě v případě návštěvy kryla (mohla by ti zpětně dát razítko, že jsi byla na kontrole). Ovšem samozřejmě záleží na typu nemoci, jestli máš být v klidu doma v posteli, tak ti tohle těžko posvětí ;)

Nikolka1122
Kecalka 296 příspěvků 27.02.19 11:33

Zkusila bych zavolat lékaři, co neschopnost vystavil..
Mně řekli, že si to můžu měnit, jak budu chtít..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 11:35
@unuděná píše:
Ne, to se určitě nedají. Maximálně můžeš zavolat lékařce, co ti vystavila neschopenku, vysvětlit jí svůj problém a třeba by tě v případě návštěvy kryla (mohla by ti zpětně dát razítko, že jsi byla na kontrole). Ovšem samozřejmě záleží na typu nemoci, jestli máš být v klidu doma v posteli, tak ti tohle těžko posvětí ;)

Nooo , v klidu být nemusím :grinning: jsem těhotná ale vše je v pořádku no zkusím to jde mi jen o jeden den ze bych potřebovala místo odpoledne už ráno :)

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 27.02.19 11:39

Tak proč neukončís neschopenku když je všechno v pořádku?

unuděná
Kelišová 6967 příspěvků 27.02.19 11:40
@Anonymní píše:
Nooo , v klidu být nemusím :grinning: jsem těhotná ale vše je v pořádku no zkusím to jde mi jen o jeden den ze bych potřebovala místo odpoledne už ráno :)

Aha, další těhotenství jako nemoc :P Normálně brnkni na gyndu a zeptej se. Navíc i kdyby na tebe v té době přišli, tak prvně dostaneš jen upomínku, až podruhé se to řeší krácením nemocenské.

Mava
Generální žvanilka 24878 příspěvků 27.02.19 11:40

Dají. Je to na domluvě s lékařkou.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 27.02.19 11:40
@Anonymní píše:
Nooo , v klidu být nemusím :grinning: jsem těhotná ale vše je v pořádku no zkusím to jde mi jen o jeden den ze bych potřebovala místo odpoledne už ráno :)

Tak a teď tady čekej lavinu komentářů, proč jsi jako na PN když jsi těhotná a nic ti neni :lol:
Jinak bych taky zkusila zavolat Dr. a domluvit se s nim. :nevim: ;)

Vercsi148
Kecalka 302 příspěvků 27.02.19 11:40
@Anonymní píše:

Ježíš, to si neměla psát :mrgreen: :mrgreen:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 27.02.19 11:41
@Vercsi148 píše:

Přesně :lol: :lol: Ukamenování za 3, 2, 1… :lol:

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 5915 příspěvků 27.02.19 11:41

Jestli je vše v pořádku, tak doktorka fakt bude nadšená… Kejvne jedny tehuli a ta ji teď bude volat, že chce na víkend změnit vycházky na chatu, v pátek posunout čas a v létě přepsat k moři :P Moje doktorka má zásadu jednou změnit a dost, takže fakt záleží na daném lékaři a jestli se chce věnovat pacientkam nebo každý den pěti tehulim zařizovat a přepisovat vycházky, mají s tím celkem agendu :nevim:

unuděná
Kelišová 6967 příspěvků 27.02.19 11:43
@Vercsi148 píše:

Třeba dělala v masokombinátu :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 12:03

Jsem na neschopence protože jsem po IVF , a za druhé v práci taham tezky bedny což logicky bych dělat nemohla tak proto neschopenka :) a jedna se mi jen o jeden den , ze musím jet pryč kvůli tatkovi :) toje cele : :lol: ;) rinning:

Nikolka1122
Kecalka 296 příspěvků 27.02.19 12:04
@unuděná píše:
Třeba dělala v masokombinátu :mrgreen:

Přesně, já třeba dělala v Nowacu a tam je rizikové od prvního dne jasné..
Tahat 20kg bedny masa.. lézt do -40´C, nehledě na ty rizika tam.. kdy něco spadne, mašina se zblázní.. :nevim:

Nikolka1122
Kecalka 296 příspěvků 27.02.19 12:05
@Anonymní píše:
Jsem na neschopence protože jsem po IVF , a za druhé v práci taham tezky bedny což logicky bych dělat nemohla tak proto neschopenka :) a jedna se mi jen o jeden den , ze musím jet pryč kvůli tatkovi :) toje cele : :lol: ;) rinning:

taky jsem po IVF byla doma, v tomhle případě to fakt člověk nechce podcenit..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama