Divný otec

Anonymní
23.9.20 23:03

Divny otec

Dnes som citala clanok o zneuzivani deti a otvorila sa vo mne 13.komnata. Zvycajne sa na to snazim nemysliet a potlacit to v sebe, neviem ako sa k tomu postavit a co si o tom mysliet :oops: Nasa rodina posobila vzdy slusne, otec je na vysokej pozicii. Obvykle sa choval normalne, az na to, ze pri pozerani TV si casto sudlil dole a velmi vela krat som videla pod slipami je mu stoji (aj raz za 2 tyzdne, mesiac) V detsve aj puberte, bolo mi to vzdy trapne a tvarila sa, ze nic nevidim. Dokonca sa stalo, ze som ho poziadala aby mi pomohol s matematikou a jemu zrovna stal, tak isiel s tym dole ucit matematiku 8o Neznasala som ho za to, vzdy som sa bala vojst do obyvacky, ze co tam zase robi.Je to pre mna nevychovany uchyl. Mala som aj obavy, aby to omylom nezacal robit na verejnosti, lebo furt mal ruku v rozkroku. Momentalne mame velmi formalne vztahy, neznesiem ho dlhsie v svojej pritomnosti. Matka sa tvarila ze o nicom nevie. Asi pred 4 rokmi som im vsetko vykricala, nebavili sme sa niekolko mesiacov. Potom sme sa zase tvarili ze sa nic nedialo. Momentalne mam s mamou dobry vztah, chodi mi strazit syna (1.5 roka), 2× do tyzna na 2 hodiny. Maju krasny vztah. Pekne sa mu venuje. Obcas si cez vikend berie maleho aj na pol dna k nim domov. A teraz moja otazka. Prieci sa mi, ze je syn aj v dedovej spritomnosti, ale rada si od neho oddychnem, je to velmi aktivne dieta a nemyslim si, ze by v tom otec pokracoval. Predo mnou urcite nie. Vacsinou su aj vonku, v zoo alebo v parku. Co mam robit, ako sa k tomu postavit? Este taka info, nasi nam maju darovat byt v ktorom teraz byvame a nasledne si kupime rodinny dom, takze sa s nimi teraz nechcem rozhadat.Co si o tom myslite? Co by podla vas urobila socialka, keby som ho vtedy nahlasila napr. ucitelke v skole?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
485
24.9.20 00:23

Asi bych se hlavně zamyslela, co je pro mě prioritní, zda si nerozhádat rodinu kvůli penězům nebo prostě uchránit své dítě před nečím, z čeho máš evidentně trauma na celý život. Pro mě by byla volba úplně jasná a dost dobře tedy nerozumím, na co se tady vlastně ptáš? Prvotní je přece dítě a pak až věci po něm. Tady není vůbec o čem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
24.9.20 00:25

Jo a co myslíš, že by urobil OSPOD? Nakráčeli by k vám domů a šli by to prověřit. Řešit by to museli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
24.9.20 02:11
@Mauša5218 píše:
Asi bych se hlavně zamyslela, co je pro mě prioritní, zda si nerozhádat rodinu kvůli penězům nebo prostě uchránit své dítě před nečím, z čeho máš evidentně trauma na celý život. Pro mě by byla volba úplně jasná a dost dobře tedy nerozumím, na co se tady vlastně ptáš? Prvotní je přece dítě a pak až věci po něm. Tady není vůbec o čem :nevim:

Slušná ženská má mít z pořádně postaveného trauma celý život… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
24.9.20 06:28

Teda, takovej přechod od erekce k baráku, to se jen tak nevidí. Předně, chlapům prostě čas od času stojí, to je přirozené a díky tomu jsme na světě. Nevím čemu říkáš šudlil, ale spousta chlapů to dělá bezmyšlenkovitě a při tom se to občas může stát. Je to nechutný, ale ženský taky dělají různý nechuťárny. I kdyby to teď dělal, tak už to vzhledem k věku asi nebude mít žádný význam, leda, že by si vzal arginmax. A i kdyby, tak na syna to asi mít dopad nebude, protože to nebude trvat tak dlouho a bude si ho šudlit taky, zcela dobrovolně a nejspíš i častěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
24.9.20 06:31

Přečti si to po sobě…tak hlavně, že si odpočineš od kluka a získáš zadarmiko byt. Však on to synek nějak přežije. To se vyplatí. Nejen Tvůj otec není normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27685
24.9.20 07:02

Mně přijde divný, ale nepřijde mi, že tě přímo zneužíval. Chlapi si do rozkroku sahají, někteří dost často. Doma to naštěstí nemám. Jestli chceš byt, tak se asi nesmíš s rodiči hádat, to je jasný. Ale pro tohle bych na něj teda nekričala. Spíš bych kroutila očima, že měl imrvére ruku v rozkroku. Otázka je, kdyby tě opravdu zneužíval, jestli jsi to třeba jako malá úplně nevytěsnila. Když tě to teď tak sžírá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
24.9.20 08:41

Normální to tedy není. Masturbovat imrvérefurt před dcerou je úchylné. A kdo říká, že to je normální, tak je asi z jiné planety. Syn by mi byl přednější než barák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14430
24.9.20 10:00

To že otec má erekci není nic protizákonného, občas to holt děti vidí. Drbání se na na vlastních koulích veřejně je buranské, ale do sexuálního zneužívání to nespadá.

Sociálka by neudělala nic.

CHápu že to pro tebe nebylo příjemné, ale čím pobyt u dědy ohrožuje tvého syna? Zejména když se dá docela dobře počítat s tím, že tvému otci už mu nestojí?

Pak je tu ještě možnost, že za vzpomínkami na odpor k otcově erekci (to že dcera spatřenou otcovu erekci nevnímá dobře je v pořádku, ale úplně traumatické to nebývá) je možné něco dalšího, co by stálo za prozkoumání a pročištění - od toho je psychoterapie. Zvol ženu, aby ti terapeut nepřipomínal otce a bylo jednodušší se vyznat v tom co se děje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.9.20 10:04

Zalezi, cemu rikas sudlil. Chlapi se holt obcas drbou v rozkroku, ty mit pytel mezi nohama drbes se tam taky. A ano taky obcas mivaj erekci aniz by zrovna delali nejake uchylarny. Spis si myslim ze sis sama vytvorila nejake trauma. Mimochodem, tvuj syn bude delat to samy a to i kdyby jsi mu zakazala styk s tvym otcem, je to proste prirozenost. Ocividne to takove trauma nebylo kdyz sis nevypestovala averzi k erekci a poridila sis syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5873
24.9.20 11:55

Jako chápu, že vidět otce s erekcí není nic příjemnýho, ale zase udělat si z toho celoživotní trauma, které přenášíš i na vztah dědy a vnuka? :nevim: Chlapům prostě občas stojí, občas se tam drbou a někteří se s tím žinýrují méně, než jiní. Z toho, co popisuješ, mi fakt nepřipadá, že by to dělal se záměrem přivodit si před dcerou erekci, spíš jen tak nějak neměl vychování :nevim: A upřímně, pokud uvažuješ o tom, zda se ti „vyplatí“ nějak to řešit a možná tím přijít o byt, tak asi zas tak strašně traumatizovaná nejsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
24.9.20 12:02

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:… Pardon :lol:… Muži občas mají erekci, a nemusí být ani vzrušení. Někdy je to prostě fyziognomická záležitost (třeba ráno, apod.). A jinak ano, můj manžel si tam také občas večer zašudlá, spíš jen tak mimoděk, řekla bych. Věc jiná je, že to člověk může zakrýt, nepromenádovat se před ostatními odhalený a nehrabat se před nimi v trenclích. Spíš si sle myslím, že mu to nedocházelo - že to můžeš jako dítě vnímat, nebo že je to zkrátka neslušné. Myslím, že z toho děláš zbytečné drámo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama