Dlouhý protokol down regulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 11:03
Dlouhý protokol down regulace

Máte někdo zkušenost s down rgulací při dlouhém protokolu? Jaké jste dostaly léky-injekce? Já mám dostat agonisty GnRH a aplikovat je denně injekčně.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 19.05.19 12:07

Podstoupila jsem to v rámci studie. Je to v pohodě, neboj. Agonist je podle mě typ léku, ne název. Píchá se denně obvykle 14 dnů (nebo déle, pokud tělo nereaguje) a pak během celé stimulace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 12:46

@Ba-stet
Díky za zkušenost. Je mi jasné, že jde o „účinnou látku“. Ale chtěla jsem si najít příbalový leták nějakého konkrétního léku a kouknout na něj (ony ty účinky budou podobné). Nepamatuješ si, jak se injekce jmenovaly? V informačních materiálech mám napsáno, že mi budou dělat před první aplikací těhotenský test z moči. Nevím, jestli případné 7 denní těhotenství z moči poznají :think:

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 19.05.19 13:18
@Anonymní píše:
@Ba-stet
Díky za zkušenost. Je mi jasné, že jde o „účinnou látku“. Ale chtěla jsem si najít příbalový leták nějakého konkrétního léku a kouknout na něj (ony ty účinky budou podobné). Nepamatuješ si, jak se injekce jmenovaly? V informačních materiálech mám napsáno, že mi budou dělat před první aplikací těhotenský test z moči. Nevím, jestli případné 7 denní těhotenství z moči poznají :think:

Já jsem měla léky od firmy, co zadávala studii, a ty tady běžně nejsou k mání. Běžný agonist je myslím Gonal. V těch papírech žádné názvy ničeho nemáš? S tím testem jsem si to říkala taky, ale oni snad vědí, co dělají :think: :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 19:05

@Ba-stet
Taky jdu na studii, v materiálech mám právě jen agonista GnRH-down regulace a pak teprve stimulace asi Gonalem. Našla jsem jich pár na netu (např. decapeptyl) a u všech je, kontraindikace s graviditou-možnost potratu či poškození plodu. Ach jo, měla jsem si prostudovat materiály dostatečně dopředu. V CARu mě neupozornili a já si to přečetla až teď. Šance je sice malá, ale zrovna jsme byli na „romantické“ dovolené…Kdybych si to přečetla včas, tak bych se nějak chránila. No, asi se jich zeptám v centru, jestli těhotenství stoprocentně mohou vyloučit tak brzy a kdyžtak je zkusím poprosit o odložení. Akorát se bojím, aby mě nevyloučili ze studie :think:

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 19.05.19 21:32
@Anonymní píše:
@Ba-stet
Taky jdu na studii, v materiálech mám právě jen agonista GnRH-down regulace a pak teprve stimulace asi Gonalem. Našla jsem jich pár na netu (např. decapeptyl) a u všech je, kontraindikace s graviditou-možnost potratu či poškození plodu. Ach jo, měla jsem si prostudovat materiály dostatečně dopředu. V CARu mě neupozornili a já si to přečetla až teď. Šance je sice malá, ale zrovna jsme byli na „romantické“ dovolené…Kdybych si to přečetla včas, tak bych se nějak chránila. No, asi se jich zeptám v centru, jestli těhotenství stoprocentně mohou vyloučit tak brzy a kdyžtak je zkusím poprosit o odložení. Akorát se bojím, aby mě nevyloučili ze studie :think:

A na jakou studii jdeš? Kam? Určitě se zeptej, ale myslím, že to poznají. Nelajsli si by si, že by některá v mezičase otěhotněla a oni plod poškodili. Myslím, že násldný soud by byl likvidační…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 21:35

@Ba-stet
Dík za uklidnění :)
Jdu na kliniku Gynem. Podle mě stejná studie probíhá i v Cube…

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 19.05.19 21:37

A jdeš na Rekovelle nebo na Implantanu? Na obojí už jsou diskuse s fajn holkama 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 21:48

@Ba-stet
To já nevím. V Gynemu to mají označené jako studie 1 a 2, já spadám do jedničky. Vzhledem k tomu, že 2 má kontaktní email implant, tak 1 bude asi rekovelle. Jsem ve skupině starších. Na Cube jsem psala také, ale neozvali se mi. V materiálech je napsáno, že down regulace začíná 21. až 24. DC. Já jsem objednána hned ten 21. den. Možná, kdybych to zkusila odsunout trochu dál… Vstupní těhotenský test mi dělali z moči. Tak snad to dělají na nějakém analyzátoru a ne klasickými domácími testy :)

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 19.05.19 21:53

Jsem blbka, musí to být Rekovelle, protože Implant má krátky protokol. Máme diskusi se super holkama, ale začíná to být trochu nuda, protože skoro všechny jsou už těhotný :mrgreen: Mně to teda nevyšlo, ale měla bych jít brzy na KET… Jinak já jsem nevěděla, že budou dělat test z moči a mám trochu problém s odběry, takže jsem vážně hooodně pila a odevzdala brutálně naředěný vzorek. A poradili si s tím, takže :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 22:12

@Ba-stet
Aha, tak to já cedím krev jak o život :) Kdy jdeš na KET a kolik máš embryí?
Jaká je to diskuze, asi se připojím, ať v tom nejsem sama…

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 19.05.19 22:18

https://www.emimino.cz/…nkovani/207/?… My skoro všechny chodíme do Cube, ale to myslím neva. Protokol studie je stejný. Zrovna dnes se připojila nová holka, má konzultaci někdy v půlce června…

Mně to nakonec moc neklaplo, i když vše vypadalo ukázkově, budu mít asi problém s kvalitou vajíček. Embrya rychle odcházela a nakonec se pátý den třepetalo jediné. Nesplňovalo parametry studie, tak mu dali den navíc, s tím, že když přežije, tak ho aspoň zamrazí. A ono to zvládlo. Takže doufám, že to znamená, že je bojovník… Ale nemusí samozřejmě ani přežít rozmrazení. Uvidíme, no. Ale máme fakt hodně těhotných (odhadem 70%), takže je to dost povzbuzující ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 22:25

@Ba-stet
Tak držím palce. Já mám jedno z KET a taky napřed vypadalo nic moc, pak se zberchalo a nabralo takovou kvalitu, že teď jsou mu skoro 2 roky :)
Já právě chtěla na studii, protože jinak už bych byla samoplátce. Napřed jsem psala do Cube, ale tam nějak úplně vázla komunikace. Vůbec se mi neozvali. V Gynemu ještě stále nábor probíhá.

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 19.05.19 22:34

Fakt? Asi toho měli hodně :think: Mně se ozvali hned, ale bylo to poměrně v začátku. Tak pojď určitě za námi. Já jsem teda ráda, že jsem tu diskusi objevila, jinak už bych z toho všeho byla na hlavu. A ta nová holka by byla taky samoplátce, určitě bude nadšená, když dorazí další čerstvá duše 8) A moc díky za uklidnění ohledně KETu. Snad to dopadne dobře. Je to moje první ivf, to vyjde málokdy. Ale že nedošlo ani k transferu, to mě dost sebralo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 11:17

Tak jen pro doplnění, kdyby to někdy někdo hledal - injekce na down regulaci jsou v této studii Gonapeptyl daily. Před první aplikací jsem nevyloučila možnost gravidity, tak mi místo z moči na mou žádost udělali test z krve. Bohužel negativní :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama