Nikdy neslyším slovo mami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jjjaajjj
Povídálka 50 příspěvků 12.05.19 13:23
nikdy neslyším slovo mami

Ahojky jak se mám vyrovnat s tím že vždy pro všechny budu jen teta a nikdy mi neřekne žádný prcek mami???
podle lékařů proste mam nulovou šanci mít vlastní dítě…
adopce i pěstounské péče se prostě bojim jestli bych to dítě dokázala přijmout…
Je to jen pár dnů co jsem se toto dozvedela a potřebuji se s tím nějak vyrovnat… můžete mi prosím poradit???
připadá ní že jen sedím a brecim. ze uz se nikdy nebudu smát.

Děkuji moc za

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 12.05.19 13:26

Nulová šance mít vlastní dítě je pouze v případě, že máš kompletně odebrané reprodukční orgány. Pokud ti tohle lékař řekl, vyhledala bych jiného a nechala si nastínit možnosti. Záleží na tom, co máš za problém; podle toho se ti dá nadhodit, že existují i jiné varianty, když už nechceš adopci (pokud máš vlastní vajíčka, náhradní mateřství; pokud je nemáš, dárcovství vajíček atd.). Nehaž flintu do žita.

jjjaajjj
Povídálka 50 příspěvků 12.05.19 13:28

@SlečnaDahlia řeklo mi to více lékařů bohužel, spíš se s touto situaci potřebuji nějak smířit

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 12.05.19 13:32
@jjjaajjj píše:
@SlečnaDahlia řeklo mi to více lékařů bohužel, spíš se s touto situaci potřebuji nějak smířit

Nepíšeš, co máš za problém, takže se nedá poradit jinak, než že ano, nějak se smířit musíš.

Ale opravdu ti žádný z lékařů neřekl ani náznak toho, co by se dalo dělat?

jjjaajjj
Povídálka 50 příspěvků 12.05.19 13:34

@SlečnaDahlia bohužel ne… mam v sobě silné hpv viry a ty by prý dítěti uškodily, s tím že podle dalších vyšetření prý nemám šanci dítě donosit

ludmilaadamkova
Závislačka 2502 příspěvků 12.05.19 13:36

Mne taky rekli, ze miminko mit nebudu a ze je to obrovske riziko. A mam doma 7 mesicni holcicku. Chci rict, ze nikdy nemuzes vedet.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 12.05.19 13:38
@jjjaajjj píše:
@SlečnaDahlia bohužel ne… mam v sobě silné hpv viry a ty by prý dítěti uškodily, s tím že podle dalších vyšetření prý nemám šanci dítě donosit

Spousta žen i s HPV virem třetího stupně v těle dítě donosila. Jsou více sledované a obvykle navštěvují během těhotenství specializované pracoviště, ale rozhodně bych v tomhle případě neházela flintu do žita. Chápu, že tě ta informace dostala, zvlášť, pokud se neúspěšně pokoušíte o dítě, ale tohle určitě není konečná. Rodiče to často rozebírají v těhotenských diskusích, zkus se jimi trošku probrat, snad tě to aspoň částečně uklidní.

Terez001
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 12.05.19 13:40

Nám s mužem řekli, že máme šanci na otěhotnění 1%. Řekli nám to v Caru. A máme už dvě děti 3 a 1 rok přirozeně, druhý úplně náhodou, přišel neplánovaně. Nevzdavej to!

jjjaajjj
Povídálka 50 příspěvků 12.05.19 13:42

@Terez001 moje šance jsou 0.01%

Bugaboo
Závislačka 2813 příspěvků 14 inzerátů 12.05.19 13:50

2× jsem o to prisla, v 27tt a 20tt…udajne mam v sobe neco, co nici muzske hormony, oba meli byt kluci..nikdy ani na minutu jsem neprestala doufat a vzdavat, ani slza, ja proste vedela, ze dite chci a truchlit jsem si zakazala…mam doma kluka, jak buka, jeste jsem prenasela a mel skoro 4kg…je tezke radit a rikat nevzdavej to a bojuj, kazdy jsme jiny…me par lidi odsoudili, ze netruchlim, nebulim a jdu tvrde dal…jenze kdybych se slozila, nebyla bych tam, kde ted…drz se…nadeje umira posledni, drzim palce:kissing_heart: :hugging: jeste jedno…sestrenka prodelala X operaci, X umel. oplodneni, trpela jak zvire, jednoduchy to rozhodne nebylo…sice uz nikdy dite mit dalsi nebude, ale po tom vsem ma kluka, podarilo se a v momente, co to vzdali a uz resili papiry na adopci, byla tehotna

Uživatel je onlinemau-mau
Závislačka 3791 příspěvků 12.05.19 13:50

Mám známou, co má jen pochvu a dál už nic. Nemá dělohu, vaječníky.. Tam bych to fakt brala, jakože není šance. Ale tohle se dá řešit :palec: :hug:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 12.05.19 13:54
@jjjaajjj píše:
@Terez001 moje šance jsou 0.01%

Kdokoliv ti toto při tomhle problému a dnešním pokroku medicíny řekl, je necitlivý hlupák, co tě chtěl mít rychle z krku.

Můžeš klidně propadat panice a smiřovat se s tím, že mít dítě nebudeš. Je to tvoje právo. Ale nemusíš, protože šance, že ho mít budeš, stále je. Je hromada žen, které i s tímto problémem přivedly na svět zdravé dítě. Zkontaktuj se s někým, kdo řešil podobný problém, a nech si doporučit odborníka, který má s tímto zkušenost. Držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 14:09

Ahoj, nevím jestli se s tím dá úplně srovnat nebo prostě jenom přijmout fakt. Nebudu tady jako ostatní zpochybňovat, jestli máš či nemáš nulovou šanci na to mít vlastní ditě. Asi jsi v tomhle ohledu zkoušela a konzultovala více pracovišt. Já kdysi stála a řešila něco podobného, šanci donosit zdravé dítě a přežít porod jsem měla cca 15%. Po několika pozdních potratech a předčasném porodu mrtvého dítěte jsem došla k závěru, že na tohle už prostě psychicky nemám. Rozhodli jsme se pro adopci, ale věděli jsme, že dokážeme přijmout bez předsudků „cizí“ dítě. Nějaké podmínky jsme samozřejmě měli, nebudu tady tvrdit, že ne. Dnes už je dcera dospělá a musím říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí našeho života. Navíc 5 let po adopci se nám narodila zdravá dcera, takže máme 2 holky. Těhotenství bylo sice s obrovskými problémy, plné stressu a komplikací, ale dopadlo to nakonec dobře. Někdy si prostě na štěstí musíme počkat a projít peklem…držím ti palce…ale věřím, že jednou ti určitě někdo máma říkat bude…

ivašot.
Echt Kelišová 7958 příspěvků 12.05.19 14:17
@Bugaboo píše:
2× jsem o to prisla, v 27tt a 20tt…udajne mam v sobe neco, co nici muzske hormony, oba meli byt kluci..nikdy ani na minutu jsem neprestala doufat a vzdavat, ani slza, ja proste vedela, ze dite chci a truchlit jsem si zakazala…mam doma kluka, jak buka, jeste jsem prenasela a mel skoro 4kg…je tezke radit a rikat nevzdavej to a bojuj, kazdy jsme jiny…me par lidi odsoudili, ze netruchlim, nebulim a jdu tvrde dal…jenze kdybych se slozila, nebyla bych tam, kde ted…drz se…nadeje umira posledni, drzim palce:kissing_heart: :hugging: jeste jedno…sestrenka prodelala X operaci, X umel. oplodneni, trpela jak zvire, jednoduchy to rozhodne nebylo…sice uz nikdy dite mit dalsi nebude, ale po tom vsem ma kluka, podarilo se a v momente, co to vzdali a uz resili papiry na adopci, byla tehotna

Gratuluji!
Mám asi blbou otázku: ale kde by byla ta hranice, kdy bys už přestala bojovat a řekla sis, že to opravdu nejde?

Kfětoslava
Závislačka 2550 příspěvků 12.05.19 14:29

Adopce bych se nebála, je spousta dětí, co by si mámu přálo :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama