DM pítko na učení (Nuby?)

32
28.4.20 16:08

DM pítko na učení (Nuby?)

Ahoj, je tu spoustu starších diskuzí a tak prosím o radu :-) Malému je 6,5 a doktorka doporučila vzhledem k příkrmům a tužší stolici po zelenině začít přidávat tekutiny (i když kojím). Tak jsem pořídila toto pítko:
https://www.dm.cz/…5144768.html
A zajímalo by mě, zda je to to hodně vychvalované Nuby pítko pod značkou babylove. Na starších diskuzích jsou odkazy již nefunkční…a také by mě zajímalo, zda je normální, že i když se sama pokusím napít, tak že to jde fakt docela ztuha, že se musí hodně sát. Jak často jste případně vyměňovaly savičky? Chápu, že pokud děti rozkousaly, ale v návodu se píše, že se to má i tak dělat častějiz hygienických důvodů (moc nechápu, mohu přece vyvařit). Omlouvám se - první bejby ;-) Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28.4.20 16:20

Podle obrazku vypada, ze mame doma to same. Dceri jsem ho zacala davat pred sestym mesicem k prikrmum. Docela rychle se z nej s pomoci naucila pit, kolem osmeho mesice si ho zacala brat i sama a zvladla se obslouzit, kdyz mela zizen. Osobne jsem z toho pit nezkousela, nechtela jsem ji to ocucavat, ale pri zmacknuti savicky rukou z toho voda tece v pohode, coz dite brzo zjistilo :lol: Vymenujeme savicky, kdyz ji rozkouse, jinak jen umyvame, ted uz nevyvaruji. Dceri je skoro 20m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11082
28.4.20 16:38

Máme doma ten samý, ale jelikož se naše princezna naučila z něj vylevat pití tím, že ho zmáčkne a pokud ho hodila ze stolu na zem, někdy celé to víčko prostě odskočilo a vše se vylilo, tak jsem koupila láhev od Nuku. Má takovou tu klasickou savičku, co mají ty učící hrnky, ale ze silikonu. Syn ji má také, ale s brčkem. Ale člověk musí opravdu silně tahat, ale děti mají sací reflex o hodně silnější, než my dospělí. Jsem s nimi všeobecně více spokojená. A ne, není to Nuby pítko, je to jen jeho napodobenina značky DM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat