Dnešní Jak se staví sen?

2041
30.6.13 18:50

Ahoj, viděl dnes někdo Jak se staví sen? Mě to úplně vytočilo, oni postaví wellness doma za 1 milion korun rodině, kde manžel i manželka pracuji jako manažeři a mají luxusni novostavbu… Proč radějí za milion nepředělají byt nějakým nemajetným, co žíjí jak se říká z ruky do huby nebo nepředělají 5 bytů těmto lidem nebo ten mega radší dát na povodně atd. Nechápu to, co nato říkáte?

Příspěvek upraven 30.06.13 v 20:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13583
30.6.13 18:53

No tak je to jejich pořad a když budou chtít, můžou stavět klidně Kellnerovi novej barák pro banku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
30.6.13 18:56

A neplati si neco z toho i ty lidi? nesleduju to, tak nevim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.13 18:56

To sice je jejich pořad, ale přišlo mi to fakt hodně hodně trapný postavit milionářům za milion vlastní wellness centrum, aby chudák pan manažer nemusel jezdit do relaxačního centra do sauny a mohl být ve vlastní, aby trávil více času s rodinou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já jsem si celou dobru říkala, jestli si z nás nedělají pr… :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
5254
30.6.13 18:57
@Virginia píše:
No tak je to jejich pořad a když budou chtít, můžou stavět klidně Kellnerovi novej barák pro banku. :mrgreen:

Asi tak…

4Anonym Závist je moc ošklivá vlastnost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
30.6.13 18:57

Na prima cool davaj vitejte doma a delaj to pro lidi co jsou chudy nebo se jim stal neco zleho. takhle by meli pmahat a ne to cpat nekomu kdo ma!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
evill
30.6.13 18:58

A co na tom nechapes? Ze kazdy utrati sve penize jak uzna za vhodne? Ty to delas prece taky ne?

• Citovat
  • Nahlásit
13583
30.6.13 18:59

Mně to trapný nepřijde, proč by mělo. Ať si pan manažer tráví volno kdekoli se mu zachce. POkud se přihlásili, oni je vybrali, tak co. Nevím vůbec, kdo to platí - pokud televize, mohou to dát komu chtějí, pokud ti lidé, tak o co jde, hele, fakt nechápu, co ti na tom vadí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.13 19:00

@elfans to není závist! Mně to je jedno, já jsem spokojená v našem bytečku, ale spíš mě vadí to, že by si to tisíckrát zasloužili nějací lidi, kteří jsou rádi, že jsou rádi. Takto to myslím ne ze závisti.

@Anamor28 ano, to by bylo mnohem lepší! ÚPLNĚ S TEBOU SOUHLASÍM.

ŽÁDNÁ ZAVIST TO NENÍ, ALE SPÍŠE POCIT TAKOVÉ NESPRAVEDLNOSTI NA TOMTO SVĚTĚ :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
11341
30.6.13 19:00

Já jsem slyšela, že to všechno je jen tlačenka známejch… máma má nějakou klientku, co se v tom pohybuje, tak jí řekla, jak se to tam dělá, že normální obyčejný lidi, bez známejch nemaj šanci :-P

Příspěvek upraven 30.06.13 v 19:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2041
30.6.13 19:04

Taky si myslím, že by to mohli dát lidem, co to víc potřebují, třeba přestavbu kuchyně, koupelny, pokojíčku pro děti, aby jim bylo dobře. Wellness pro majetný, to už je nadstandard.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
30.6.13 19:06

:-D.no ja jsem to taky nemyslela jako ze bych zavidela jen hledam lepsi vyuziti cizich penez :-D.naco davat lidem co maj a muzou si to poridit i bez televize ale jsou lidi ktery nema (treba kvuli povodnim)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
30.6.13 19:06

:-D.no ja jsem to taky nemyslela jako ze bych zavidela jen hledam lepsi vyuziti cizich penez :-D.naco davat lidem co maj a muzou si to poridit i bez televize ale jsou lidi ktery nema (treba kvuli povodnim)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13583
30.6.13 19:07

Televize není charitativní organizace. :mrgreen:
A spravedlnost? Někdo se narodí u tohoto manažera s wellnes od televize a někdo v Somálsku a umře hlady.
Buďte rády za to, co kdo máte a nečekejte a neříkejte si.. kdyby. A pokud chcete zlepšit situaci nemajetným, trpícím, potřebným, stačí se porozhlédnout a zapojit se. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
30.6.13 19:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat