Dny, kdy si připadáte děsně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
614
28.5.22 16:23

Dny, kdy si připadáte děsně

Ahoj, je to spíše diskuze pro odlehčení. Nicméně dneska mi to pěkně kazí den.
Taky se vám stává, že se cítíte ošklivé, tlusté, neúspěšné, divné, k ničemu, a pak si uvědomíte, že to máte brzo dostat?
Já to mám tak dnes a nejraději bych se zfackovala za to, jaké myšlenky mi o sobě naskakují :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26248
28.5.22 16:38

Například dneska. Rozhodla jsem se, že když už jsem si vypůjčila parní čistič, že si umeju okna. Je celkem hezky a okna jsou jako prase po tý pylový smršti.
Vůbec mi to nejde. Je z toho víc bordelu, než čistoty, nebaví mě to a stejně jsou ta okna šmouhatá. Jsem akorát nas. aná, zpocená a protivná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13393
28.5.22 17:51

Jo. PMS. Nekdy se navic mam chut rozvadet :lol: Nema smysl se tyrat jeste vycitkami…uvedomim si, vyhodnotim, ze den bude na h*no, snazim se prezit a minimalizovat skody :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1477
28.5.22 17:52

No jasný. Stává se mi to často :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30920
28.5.22 18:44

Ja se zase cely den valim a prokrastinuju u emimina…mam trochu vycitky svedomi, byt tyden byl hrozne nabitej, takze se to vlastne docela zprumeruje… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19181
28.5.22 18:44

Mně se to nestává, ale pár hodin před nástupem MS jsem vždycky hrozně agresivní, až sama sebe nepoznávám. A pak se to najednou vysvětlí. Hrozně mi to vadí, ale neumím s tou prudkou hormonální změnou nic dělat. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
28.5.22 21:36

Cim bliz je MS, tim vic me stresuje a rozciluje synovo zlobeni a curbes po byte, uplne ve mne bubla agrese a belzebub chce z myho tela ven a vsechno rozmlatit :lol: Hnusna a tlusta si pripadam pravdepodobne bez souvislosti s MS :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1446
29.5.22 08:06

Jasný, PMS, klasika. Já třeba v duchu střílela lidi na ulici. :mrgreen: Teď jsem naštěstí těhotná. Ale zase mám tehu spliny, to si nevyberes. Co mi nejvíc pomahalo, pokud to jde, tak se ten den na vsechno vykaslat, odpočívat a delat jen příjemné věci. Je to signal tela zpomalit a rozmazlovat se. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat