do kdy mixovat?

116
16.11.05 19:33

do kdy mixovat?

ahojky. Holky, do kdy jste mixovaly svým ratolestem zeleninku a masko? Myslím jednak do úplného pyré, jednak s malilinkatými kousíčky? A odkdy jen mačkat? díky petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
16.11.05 20:22

Ahoj, tak my mixovali do 7m, mini kousicky sem zkousela i driv bez uspechu uz sem v tom videla problem ale v den kdy sem objevila prvni zub uz si mini kousicky dala (asi nahoda), no a protoze od prvniho prikrmu (kupovaneho) je jeste porad basti tak sme zatim mackane nezkouseli ale od 10m uz chci varit a myslim ze problem z mackanym nebude. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
16.11.05 20:39

Ahoj.

Radimek byl na příkrmech od ukončeného 4 měsíce (nekojený). Mixovala jsem asi do ukončeného 7 měsíce. Potom jsem mixovala část zeleninky a maso a část mačkala. Poměr jsem měnila, až bylo jen mačkané. Uvařené maso překrájím po vláknech a drolí se samo.

Hodně záleží na dítěti. Musím zaklepat, ale Radim neprotestoval (teď sní i kus chleba).

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
16.11.05 21:58

Ahoj holky,
já přikrmuji od 6,5 měs a Matýsek neměl (až na kupovanou přesnídávku) mixované jídlo…Ani nevím, čím to, ale zkrátka dostal rovnou rozmačkanou zeleninku. Samozřejmě příkrmy téměř 3týdny rezolutně bojkotoval, ale uklidňovala jsem se, že to je celkem normální a mixovat nezačala. Jíme krásně (a dost velké porce), takže já osobně bych tohle až tak do detailů neřešila, uvidíš na miminku, musíš zkoušet.

Přeji pohodové stolování :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1356
16.2.14 21:53

Mi mixujem pořád, ale už nevím jak to bylo s tou první cácorou :nevim: jen na zahradě jsme jí to maso krájeli na pidi kousky tedˇmám tyčový mixér :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3259
16.2.14 22:04

V 8 měsících, kdy na návštěvě ukořistila čokoládou a snedla kus s 2 obaly - jeden byl alobal… tak jsem pochopila, že ji kousky nedělají problémy… dalsdi den ty obaly vykadila.

Jinak se mi na naučení osvědčilo oloupat cele jablko… vyříznout stopku a bubaka a dítě si to jablko ohlodava a zvyká si tak na kousky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1356
16.2.14 22:18

Tak to je dobrý s tou čokoládou :palec: to jsem zvědavá co potká nás 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu