Do kolika měsíců máte dítě v ohrádce?

19.8.15 12:38

Do kolika mesicu mate dite v ohradce?

Mame 1,5 lete, celkem neposedne ditko a premyslime nad koupi ohradky. Nějake vetsi 150×150 cm asi. Ale zase, jestli je vubec pro 1,5 lete dite jeste vhodna? Chci ji vyuzivat jen, kdyz potrebuji neco udelat, uvarit, uklidit apod. Kdyz nemuzu aktivne hlidat a behat za ditkem. Vyuzijeme ji jeste, nebo uz to nema cenu, co myslite :think:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24366
19.8.15 12:40

Pochybuju, bude tam stát a řvát jak tygr. A to může i v postýlce, ohrádku bych kvůli toho nekupovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
19.8.15 12:41

@Medvídek Kulicka za těhle podmínek dávám dítko do postýlky.. ohrádku jsem u prvního využila max do roka, pak už tam fakt nechtěl být.. druhý je rarach, pokud nehlídá chlap, tak ho šupnu do cest. postýlky a dovezu si ho třeba do kuchyně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
19.8.15 12:43

Když na to není zvyklá od mala, už se jí tam líbit nebude. My jsme v tomhle věku místo ohrádky udělali bezpečný dětský pokoj a do dveří dali branku. Využívala jsem to, když jsem něco potřebovala udělat, skočit za pošťákem ap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23921
19.8.15 12:43

Vubec, kdyztak ho vrznu do cestovni postylky v obyvaku. Pochybuju, ze by to v ohradce co se tyka jeceni bylo lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 12:44

Nekupuj ji vezeni. Nebude se ji tam libit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
19.8.15 12:47

Nekupovat zbytečně stejně by tam ječel/a jak pavián :mrgreen: :mrgreen: buď na chvilku do postýlky nebo do krmící židle dá pastelky, papír a i plastelína :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
19.8.15 12:48

Měla jsem ohrádku na starší jen ve věku, když už se pohyboval a já potřebovala třeba vytřít, nebo přijel pošťák, tak prostě chvíli tam vydržel a já věděla, že si neublíží, ale jinak tam moc nebyl, v roce a půl už by určitě vylezl ven :nevim: a mladšího jsem tam tady dávala od malička, měla vyvýšeno dno, bylo to spíš místo postýlky v obýváku, jako ochrana před starším :mrgreen: kolem roka jsem ji prodala, to už pak nemá cenu, v roce a půl bych to už nekupovala vůbec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 12:48

Kdyz me uz ta cestovni postylka nepripada moc bezpecna. Kdyz tam rajcuje, uz by se i prevratilo…a ma ji do pasu, mohla by vypadnout, ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
19.8.15 12:49

Taky dávám jen do postýlky… Za měsíc mu budou dva a už jen velmi zřídka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
19.8.15 12:49
@Kapřík90 píše:
Nekupovat zbytečně stejně by tam ječel/a jak pavián :mrgreen: :mrgreen: buď na chvilku do postýlky nebo do krmící židle dá pastelky, papír a i plastelína :mavam: :mavam:

přesně, na ty chvíle, co potřebuji aby se nezrakvil, než převezmu balík, tak šup do jídelní židličky a přikurtovat :palec: postýlku mám bohužel o patro výš, tak tam nebudu lítat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 12:51

Ale asi uz tedy kupovat nebudu…ted mi ke vsemu uz nechce po obede spat, takze to uz neudelam vubec nic, jenom vecer az usne, coz je kolem devate. Takze nocni smeny. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39074
19.8.15 12:52

@Medvídek Kulicka jak by se tobě líbilo v ohrádce? Asi ne co. Tak proč to chceš kupovat dítěti? Zapoj ji do vaření (nech ji něco míchat v misce), do úklidu, při věšení prádla může podávat kolíčky,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4671
19.8.15 12:53

Myslím, že v tomhle věku už ne. my máme druhé dítko 14 měsíců, ohrada nebyla a teď jsem zrušila i zábranu dole na schodech a asi budeme dávat normální vysokou židli, kam si sama vyleze a zase sleze. vidí to u starší, tak je tam pečená vařená a té pro mimina už moc být nechce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23921
19.8.15 12:58

@Medvídek Kulicka
Co to mas za postylku :D, vzdyt normalni cestovni je stejne vysoka jako zebrinova jen je u zeme :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama