Doba dodání Alza

324
4.11.20 23:13

Doba dodání Alza

Je tu někdo kdo teď někdy objednával na alze? Jak moc jsou zahlcení, za jak dlouho zboží dorazilo? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2845
4.11.20 23:15

Mně přijde, že u Alzy je to úplně náhodný. Obvykle to mám v Alzaboxu za 1-2 dny, ale když je nějakej problém, klidně se to táhne přes týden.
Proč by ale měli být zvlášť zahlceni zrovna 4. listopadu, to nevím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20517
4.11.20 23:25

Za poslední dva týdny dvakrát, Jednou do výdejny - přišlo dokonce o den dřív, než bylo původně avizováno. A tenhle týden do Zásilkovny - přišlo přesně, jak mělo.

@MrsNorris Já objednávala v době, jak se začalo víc a víc „utahovat“ kvůli pandemii a zavřely se obchody. Chtěla jsem do Alzaboxu - všechny svítily červeně. Tak buď nějaký výpadek, nebo opravdu zahlcení - asi všichni objednávali v panice, že se do obchodu do Vánoc nedostanou a pošta a kurýři na tom budou s blížícíma se Vánocema hůř a hůř :think: Druhou věc jsme objednávala tušim v pondělí a Alzaboxy už v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2141
4.11.20 23:35

Objednavala jsem rado v praze do boxu, bylo to tam kolem 4. Ale u nas na mensim meste je to cca 3dny, zalezi na druhu take

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
4.11.20 23:59

Objednávala jsem dneska brzo ráno a už psali, že zítra v 8 to bude v boxu, takže rychlovka. Nedávno jsem objednávala nějaké hračky v eshopu s dětskýma věcma a než to odeslali a PPL dovezla, tak to trvalo snad 10 dnů. To jsem byla fakt naštvaná. Jsem ráda, že tady to jde rychle. Hlavně když něco člověk fakt potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6162
5.11.20 00:41

Objednávala jsem před týdnem. Objednávka odpoledne, v Alzaboxu to bylo hned druhý den ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4796
5.11.20 06:49

Včera jsem objednávala a dnes bych to měla mít v zásilkovně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14309
5.11.20 07:12

Toto utery jsem objednala s tim, ze pockam az budou zasilky od dvou dodavatelh sloucene a vcera (streda) uz v Holesivicich. Ale Alza boxy nefungovaly-mozna plne? Spis ale technicke potize, kdyz byvaly plne bylo to tam takhle napsane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7209
5.11.20 07:21

Mimo extrémní doby jsou přesní.
Minulý týden jsme objednali adventní kalendář pro dceru. Nejdřív chodily zprávy, že se dodání do jejich boxu zpozdí, pak přišla zpráva, že z důvodu že jsme nevyzvedli v uvedeny čas, je zboží na cestě zpět k nim.
Odhaduji, že jim selhala logistika a nic nám neposlali. Jen mlžili.
V současné době asi myslím, že to závisí na zboží co objednávas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
5.11.20 07:41

Já mám objednanou kameru tak slibovali 2.11. a teď email, že nejdřív 13.11. na skladě :roll: paráda fakt :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5254
5.11.20 07:55

2 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
5.11.20 08:22

Ja objednavam vetsinou do vydejny a ldyz objednám rano, tak to odpoledne vyzvedavam. Max do druheho dne. Rozvoz asi bude na konkretnim meste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4231
5.11.20 08:59

Čím víc položek máš v objednávce, tím větší je „šance“, že se to na nějaké zasekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
6.11.20 10:05

Tak změna, beru zpět. Už 3. den přišla zpráva, že se dodání zpozdí, takže asi taky nestíhají. Se z toho po. Krámy zavřený a když si člověk něco objedná a fakt to potřebuje, tak musí čekat takovou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4231
6.11.20 10:20
@LolaAA píše:
Tak změna, beru zpět. Už 3. den přišla zpráva, že se dodání zpozdí, takže asi taky nestíhají. Se z toho po. Krámy zavřený a když si člověk něco objedná a fakt to potřebuje, tak musí čekat takovou dobu.

Není to nestíháním, problém je v něčem jiném, ale to tu nebudu rozebírat, na výsledku to pro koncového zákazníka stejně nic nezmění :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama