Dobrá odsávačka do 1000 Kč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winter.gift
Stálice 81 příspěvků 22.09.18 06:48
Dobra odsavacka do 1000kc?

Muzete prosim poradit viz nazev? Vice nez 1000 za odsavacku nechci davat, protoze holcicka uz ma 7 mesucu, konecne zacina spat celou noc a k ranu mne boli tlak v prsu.

Reakce:
Králičice
Extra třída :D 13100 příspěvků 22.09.18 07:04

Asi bych šla do bazarové, elektrické, nejlépe dvoufázové. Já měla medelu swing, ale tam cena bazarových začíná na 1300

monique1112
Povídálka 43 příspěvků 22.09.18 07:23

@winter.gift Dobry den. Kdybyste byla z Ostravy, tak vam muzu nabidnout odsavacku Avent po 2 detech za 500,–. Funkcni a byla jsem s ni nadmiru spokojena.

LucaR
Povídálka 28 příspěvků 79 inzerátů 22.09.18 07:56

Prodávám ruční odsávačku za 250 Kč, kupovaná 08/2018 a používaná cca 2 měsíce když byl malý na JIPce, foto v případě zájmu pošlu di zprávy, pošlu klidně poštou po platbě předem na účet :)

janickaIII
Závislačka 2669 příspěvků 22.09.18 08:00

@winter.gift nebo zkuste pujcovny detskych potreb. Casto maji ty od Medela dvoufazove za celkem dobrou cenu.

Káťa19
Echt Kelišová 7723 příspěvků 19 inzerátů 22.09.18 08:57

@winter.gift pokud nepotrebujes rozjizdet kojeni a fakt odstrikat jen do ulevy, staci obycejna, urcite bych sla do bazarove, mrkni
https://www.emimino.cz/…icka/kojeni/?…
Ja jednu takovou taky prodavam, obyc Medelu.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7932 příspěvků 22.09.18 09:21
@winter.gift píše:
Muzete prosim poradit viz nazev? Vice nez 1000 za odsavacku nechci davat, protoze holcicka uz ma 7 mesucu, konecne zacina spat celou noc a k ranu mne boli tlak v prsu.

Ahoj,

pohodlnější bude pořízení elektrické odsávačky - nasadíš, sedneš a jedeš. Nemusíš nad tím přemýšlet, podtlaky jsou jemnější, většnou bývá i několik druhů odsávání, nkolik intenzit kterou si i volíš. Ceny jsou ale vyšší - některé lékárny i zapůjčují (alespon u nás nemocniční na protihodnotu a pak je myslím 30kč/den :nevim: ).

Levnější varianta pak bude ruční - páková odsávačka. Sama jsem ji měla, protože podle mého udlá větší podtlak, daleko více jsem odsála, nevadilo mi pumpovat :nevim: Konkrétně jsem měla Avent, protože jsem měla i lahve Avent a ono to přímo na to sedělo, mělo to i víčko. Já osobně jsem byla moc spokojená.
Kupovala jsem tedy bazarovku za 500kč, ted jsem je viděla už i za 200kč 8o vysterilizuješ uplně celou (to s elektrickou prostě neuděláš :nevim: ) a myslím, že pak ani bazar nevadí :-)

** Ještě doplním, že lepší je udajně páková, než balonková. Tady nedokážu posoudit, já měla jen pákovou. Ale holky hodně hanily balonkové, že to dělá malý podtlak

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >