Dobrá odsávačka do 1000 Kč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winter.gift
Kecalka 104 příspěvků 22.09.18 06:48
Dobra odsavacka do 1000kc?

Muzete prosim poradit viz nazev? Vice nez 1000 za odsavacku nechci davat, protoze holcicka uz ma 7 mesucu, konecne zacina spat celou noc a k ranu mne boli tlak v prsu.

Reakce:
Králičice
Extra třída :D 13448 příspěvků 22.09.18 07:04

Asi bych šla do bazarové, elektrické, nejlépe dvoufázové. Já měla medelu swing, ale tam cena bazarových začíná na 1300

monique1112
Stálice 57 příspěvků 22.09.18 07:23

@winter.gift Dobry den. Kdybyste byla z Ostravy, tak vam muzu nabidnout odsavacku Avent po 2 detech za 500,–. Funkcni a byla jsem s ni nadmiru spokojena.

LucaR
Stálice 83 příspěvků 9 inzerátů 22.09.18 07:56

Prodávám ruční odsávačku za 250 Kč, kupovaná 08/2018 a používaná cca 2 měsíce když byl malý na JIPce, foto v případě zájmu pošlu di zprávy, pošlu klidně poštou po platbě předem na účet :)

janickaIII
Závislačka 4300 příspěvků 22.09.18 08:00

@winter.gift nebo zkuste pujcovny detskych potreb. Casto maji ty od Medela dvoufazove za celkem dobrou cenu.

Káťa19
Extra třída :D 13125 příspěvků 22.09.18 08:57

@winter.gift pokud nepotrebujes rozjizdet kojeni a fakt odstrikat jen do ulevy, staci obycejna, urcite bych sla do bazarove, mrkni
https://www.emimino.cz/…icka/kojeni/?…
Ja jednu takovou taky prodavam, obyc Medelu.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9818 příspěvků 22.09.18 09:21
@winter.gift píše:
Muzete prosim poradit viz nazev? Vice nez 1000 za odsavacku nechci davat, protoze holcicka uz ma 7 mesucu, konecne zacina spat celou noc a k ranu mne boli tlak v prsu.

Ahoj,

pohodlnější bude pořízení elektrické odsávačky - nasadíš, sedneš a jedeš. Nemusíš nad tím přemýšlet, podtlaky jsou jemnější, většnou bývá i několik druhů odsávání, nkolik intenzit kterou si i volíš. Ceny jsou ale vyšší - některé lékárny i zapůjčují (alespon u nás nemocniční na protihodnotu a pak je myslím 30kč/den :nevim: ).

Levnější varianta pak bude ruční - páková odsávačka. Sama jsem ji měla, protože podle mého udlá větší podtlak, daleko více jsem odsála, nevadilo mi pumpovat :nevim: Konkrétně jsem měla Avent, protože jsem měla i lahve Avent a ono to přímo na to sedělo, mělo to i víčko. Já osobně jsem byla moc spokojená.
Kupovala jsem tedy bazarovku za 500kč, ted jsem je viděla už i za 200kč 8o vysterilizuješ uplně celou (to s elektrickou prostě neuděláš :nevim: ) a myslím, že pak ani bazar nevadí :-)

** Ještě doplním, že lepší je udajně páková, než balonková. Tady nedokážu posoudit, já měla jen pákovou. Ale holky hodně hanily balonkové, že to dělá malý podtlak

MaryJackie
Kecalka 259 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 21:32

Manualni Avent Natural. Na uvolneni tlaku staci.

Váš příspěvek
Reklama