Reklama

Dobrá odsávačka do 1000 Kč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winter.gift
Stálice 75 příspěvků 22.09.18 06:48
Dobra odsavacka do 1000kc?

Muzete prosim poradit viz nazev? Vice nez 1000 za odsavacku nechci davat, protoze holcicka uz ma 7 mesucu, konecne zacina spat celou noc a k ranu mne boli tlak v prsu.

Reklama

Reakce:

Králičice
Extra třída :D 13013 příspěvků 22.09.18 07:04

Asi bych šla do bazarové, elektrické, nejlépe dvoufázové. Já měla medelu swing, ale tam cena bazarových začíná na 1300

monique1112
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 07:23

@winter.gift Dobry den. Kdybyste byla z Ostravy, tak vam muzu nabidnout odsavacku Avent po 2 detech za 500,–. Funkcni a byla jsem s ni nadmiru spokojena.

LucaR
Povídálka 26 příspěvků 99 inzerátů 22.09.18 07:56

Prodávám ruční odsávačku za 250 Kč, kupovaná 08/2018 a používaná cca 2 měsíce když byl malý na JIPce, foto v případě zájmu pošlu di zprávy, pošlu klidně poštou po platbě předem na účet :)

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 3 inzeráty 22.09.18 08:00

@winter.gift nebo zkuste pujcovny detskych potreb. Casto maji ty od Medela dvoufazove za celkem dobrou cenu.

Káťa19
Kelišová 7102 příspěvků 36 inzerátů 22.09.18 08:57

@winter.gift pokud nepotrebujes rozjizdet kojeni a fakt odstrikat jen do ulevy, staci obycejna, urcite bych sla do bazarove, mrkni
https://www.emimino.cz/…icka/kojeni/?…
Ja jednu takovou taky prodavam, obyc Medelu.

chs.jasmin
Kelišová 7447 příspěvků 22.09.18 09:21
@winter.gift píše:
Muzete prosim poradit viz nazev? Vice nez 1000 za odsavacku nechci davat, protoze holcicka uz ma 7 mesucu, konecne zacina spat celou noc a k ranu mne boli tlak v prsu.

Ahoj,

pohodlnější bude pořízení elektrické odsávačky - nasadíš, sedneš a jedeš. Nemusíš nad tím přemýšlet, podtlaky jsou jemnější, většnou bývá i několik druhů odsávání, nkolik intenzit kterou si i volíš. Ceny jsou ale vyšší - některé lékárny i zapůjčují (alespon u nás nemocniční na protihodnotu a pak je myslím 30kč/den :nevim: ).

Levnější varianta pak bude ruční - páková odsávačka. Sama jsem ji měla, protože podle mého udlá větší podtlak, daleko více jsem odsála, nevadilo mi pumpovat :nevim: Konkrétně jsem měla Avent, protože jsem měla i lahve Avent a ono to přímo na to sedělo, mělo to i víčko. Já osobně jsem byla moc spokojená.
Kupovala jsem tedy bazarovku za 500kč, ted jsem je viděla už i za 200kč 8o vysterilizuješ uplně celou (to s elektrickou prostě neuděláš :nevim: ) a myslím, že pak ani bazar nevadí :-)

** Ještě doplním, že lepší je udajně páková, než balonková. Tady nedokážu posoudit, já měla jen pákovou. Ale holky hodně hanily balonkové, že to dělá malý podtlak

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >