Dobra práce - nebaví mě, odejít?

Anonymní
12.2.21 13:06

Dobra práce - odejít?

Jak pisu v úvodu, mam dobrou praci v tom, ze mam fajn kolektiv, dobre peníze celkem, nějaké bonusy, všechno tohle si uvědomuji, ze jsou pozitiva, ALE práce me v 60% co dělám nebavi, nemám kde růst, co nového se naučit. Když jsem to řešila s šéfem, nema mi teď co jiného nabídnout, a myslim ze i nechce, ale nejen me, ale i ostatním. Raději si bude vše dělat sám. Všichni jsou neschpni… Jsem tu už několik let a cítím jak mi začíná byt spousta věci lhostejnych. Jak už nemám radost z práce. Jenze bojím se odejít, tady je taková jistota, jeste v téhle době. Riskli by jste to a hledali si něco nového???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42
12.2.21 13:07

V jakékoli práci se časem dostanete do podobného stavu.

Co si najít nějaký koníček, který Vás bude skutečně bavit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
12.2.21 13:09

Prvně bych si našla jinou práci, pak bych dala výpověď. V práci stráví člověk hodně času a měla by ho bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5230
12.2.21 13:12

V této době ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20326
12.2.21 13:14

Vzdyt ti nebrani nic novou praci hledat ne? V soucasne praci bych dala vypoved teprve pote, co budu mit jistou novou praci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24122
12.2.21 13:17

Hledala bych jinou práci a až bych měla něco jistého, kde si hned po pohovoru řekneš, jo, tady chci dělat, tak bych teprve dala výpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
12.2.21 13:18

Ne, z tohoto důvodu bych teď výpověď určitě nedávala. Ono prostě ne velkém procentu pracovních pozic není kam se posouvat a vyvíjet :nevim: Tak se určitě nejprve poohlédni po pracovních nabídkách, abys pak nehledala dva roky něco, co sis vysnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14561
12.2.21 13:22

Nedala. Našla bych si smysl v něčem jiném. A do práce chodila si to odpracovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20043
12.2.21 13:29

Jakože dáš výpověď, když nemáš nic jiného? To bys musela být úplně pitomá. A ne, já bych kvůli něčemu takovému neodešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
12.2.21 13:43

Ne. :think: Doporučuji vrátit se nohama na zem a uvědomit si, jaká je teď doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9396
12.2.21 13:51

Jako že tě skoro půlka práce baví a chceš ji přesto v této době měnit?
Trošku si uvědom, co přijde, neschválili nouzový stav, podpora půjde do háje a začne se propouštět ve velkém, už teď to někde začíná být ne zrovna veselé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15404
12.2.21 14:45

Začni hledat, ale výpověď nedávej dřív, než budeš mít kam jít. Ekonomicky nás čekají horší časy, takže jen tak odcházet z pohodové, leč nudné věci je hodně nerozumné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2171
12.2.21 15:06

Ano, hledej něco nového, ale práci ještě neopouštěj. Nepíšeš obor, ale i v dnešní době jsou prosperující podniky a i v době covidu jim odchází zaměstnanci do důchodu nebo na MD, tak číhej na nabídky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8874
12.2.21 15:36

V 60 procentech Tě nebaví znamená co? Že Tě ta zbylá procenta baví, nebo ty jsou neutrální? Protože já i když mám úžasnou práci, jsem v ní spokojená velmi, ráda bych tam byla klidně do důchodu (fakt vše naprosto super), tak stejně je 30 až 40 procent toho, co mě nebaví. Takové ty nutné věci okolo, co jsou v každé práci. Ale to je asi všude, prostě je to práce, ne koníček ;) A nevidím až takovou propast mezi našimi procenty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2461
12.2.21 16:22

V kazde praci bude neco, co te nebavi, ikdyz to jinak bude prace snu, to je proste realita a bylo by fajn, si ji pripustit. Takze pokud je to jen o tom, ze te pul pracovni naplne nebavi, tak bych praci nemenila, protoze si muzes taky akorat pohorsit horsim kolektivem, spatnym vedenim a v realu i horsi praci, ktera se ukaze jako horsi az po nejakem case. Zaroven by bylo dobre si uvedomit svou realnou cenu na trhu prace, mas zamereni kde je lidi nedostatek a muzes si diktovat podmínky nebo se budes prat o misto s dalsima 20 uchazeci stejne dobrymi, jako jsi ty? Nabidnou ti jinde stejne/lepsi penize, pracovni dobu, benefity,..? Dostanes hned smlouvu na neurcito? Nebudes pri propousteni prvni na rane jakozto novacek? Nad temito otazkami se zamysli, odpovez si na ne a pokud budes i pres to presvedcena, ze je zmena prace dobry napad, tak smele do toho. Jinak jeste dobra rada, nikdy jsem nepodala vypoved, dokud jsem nemela podepsanou smlouvu v nove praci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat