Dobry vtipek?

2964
16.2.07 09:19

Dobry vtipek?

Ahojda holky,

jelikoz si vtipy moc nepamatuju, ale strasne rada je posloucham, rozhodla jsem se zalozit tuhle diskusi.

A pro zacatek par znamych zviratkovych:
Zviratka si v lese otevrou obchod. Prvni den se tam vsichni vypravi a netrpelive cekaji na otevreni, lesem uz se vine dlouha fronta, vsichni disciplnovane cekaji. Jen zajic si to vykracuje vedle frony. Kdyz dojde skoro na zacatek, narazi na medveda. Ten se strasne nastve a posle ho jednou velkou peckou nakonec fronty. Zajic vstane, ocisti se a zase si to vykracuje vedle fronty. Medved se nastve a zase mu jednu ubali. Zajic se oklepe, ocisti si kozisek a nevericne zakrouti hlavou: „Ja snad dneska neotevru!“

Zviratka se rozhodnou, ze nebudou kadit vsude po lese a tak si zalozi kadibudku. Zajic jednou leti do kadibudky a uz to nemuze stihnout, tak skoci za parez a vykadi se. Jenze jde okolo medved. Zajic prikryje bobek tlapickami a medved uz je tu. Povida: „Zajici, co tam mas?“Zajic rika: „Nic, ulovil jsem motyla!“ Medved rika: „Ukaz!“ Zajic pomalu rozevira tlapicky a pak je rozhodi: „No vidis, vyplasils ho, uletel.“ A ukaze na bobek: „A tohle tady nechal!“

V lese se moc chlasta, vsude se povaluji ozrala zviratka a prazdne lahve. Tak se zviratka rozhodnou, ze s tim prestanou a ze na to bude dozirat medved. Prvni den jde medved po lese a vsude vsechno v poho. Az pod kerem najde nadratovaneho zajice. „No, zajici, snad jsme si neco dohodli, ne?“ Zajic na to: " No, neni to jednoduchy, vis? Ale zitra to bude v poradku" Druhy den jde medved, vsechno v poho, ale na mechu se vali zajic ozraly jak prase. „To snad nemyslis vazne, zajici!“ Zajic na to: „Sorry, medvede, ale zejtra uz budu OK.“ Treti den jde medved, vsude klid a zajic nikde. Dojde az na mytinu, kde je tunka. Vsimne si, ze v tunce rejdi dutinka slamy. Hrabne do vody a vytahne zkarovanyho zajice. „Ale uzs me, zajici, nasral! Snad jsme si neco dohodli!!!“ A zajic na to: „Co jste si vy zviratka v lese rozhodla, to nas ryby v tunce fakt nezajima.“

… a ted Vy! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.2.07 13:02

Pro zkušené angličtináře:
Come shall then well bload ?
Then well bload shell when blaight !
Blaight yatchman.

Překlad: Kam šel ten velbloud?
Ten velbloud šel ven blejt.
Blejt ječmen.
(no schválně, přečtěte si to ještě jednou a nahlas)

Radina

• Nahlásit
  • Citovat
2964
16.2.07 15:06
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
16.2.07 15:28

Na Sicilii se pořádá sraz těch „největších“ mafiánů:
Italové zjišťují, jestli sou Rusáci pořádní mafiáni.
Italové:„Zlatý řetízky - MÁTE ?“
Rusáci: „Nemáme“
Italové:„A dvouposchoďový vily - MÁTE?“
Italové:„a Meďoury - MÁTE ?“
Italové se jim cely sněm šíleně chechtaj a Rusáci jedou domů jako
spráskaní psi.
Když se vrátí domů - BOSS ruský mafie si svolá všechny podšéfy a začne
vydávat rozkazy:
Tak za prvé:
Všechny třetí a čtvrtý patra u svejch vil zbouráte!!!
Za druhý:
Prodáte vrtulníky a tryskáče a nakoupíte Mercedesy
No a za třetí (povídá posmutněle) - zlatý řetízky sundejte čoklům z krku -
budeme je nosit my!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20466
16.2.07 18:17

BEBATKO, ten je fakt supr :lol: :lol: :lol: tohle musím poslat dál :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20163
16.2.07 19:39

Manžel: Miláčku, co kdybychom si dnes vyměnili pozice? ;-)
Manželka: Dobře, ty uvaříš a vyžehlíš, já se natáhnu na gauč k televizi :-D

Novomanželka roztouženě: ˝Miláčku, udělal bys mi miminko?˝ ˝Ale ovšem!˝ prohodí manžel, sedne si na postel, strčí palec do pusy a začne říkat: ˝Dudů, brm, brm, dud.....˝

Manžel začne podnikat a jak to tak chodívá, chodí domů pozdě a úplně vyčerpaný. Přijde zase jednou domů pozdě a když se konečně natáhne na postel, jeho drahá polovička promluví: „Miláčku, nezapomněl jsi pro samé podnikání na manželské povinnosti?“ Manžel vzdychne, zvedne se a jde umýt nádobí.

:-D hezký večer všem
Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
16.2.07 22:15

Taky přidám…

Víte, proč má tchýně kruhy pod očima?
Protože čert nikdy nespí. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
21.2.07 10:46

Vite z jakych slov vzniklo slovo tchyne?
To je jednoduche
Prece tchor a svine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
21.2.07 10:48

Pepíček jde do první třídy, otevře dveře a začne křičet na učitelku:„Tak tomuhle říkáte první třída?“ Vždyť tu jsou dřevěné židle a staré lavice!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
21.2.07 10:54

Mala Baruska se pta maminky: je pravda, ze se clovek po smrti zmeni v prach? Maminka prikyvne. Tak to za nasi skrini muselo umrit uz hodne lidi! Konstatuje dcerka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
21.2.07 10:55

Tatínek poslal zlobivého synka za trest brzo spát. Za chvilku se z pokojíčku ozvalo: „Tatí? "Co je?“ „Mám žízeň. Mohl bys mi přinést sklenici vody?“ „Ne. Měl ses chovat líp. A teď zhasnout!“ O pět minut později: „Tatí? "Co je zase?“ „Mám žízeň. Mohl bys mi přinést sklenici vody?“ „Řekl jsem ti, že ne! A jestli se ještě jednou zeptáš, tak ti půjdu nasekat zadek!“ O pět minut později: „Tatí?“ „CO JE???“ „Až mi půjdeš naplácat, mohl bys s sebou vzít sklenici vody?“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
21.2.07 10:56

Deticky davaji pani ucitelce darky ze vysvedceni. Prvni darek je od syna majitele kvetinare. Ucitelka zatrese krabici a zepta se: „jsou to kvetiny?“ A chlapecek odpovi: „ano“. Potom dostane darek od syna majitele cukrarny. „Je to bonboniera?“ „ano“. Pak ji jde dat darek syn, jehoz tatinek je majitelem vinarny. Z balicku neco odkapava, ucitelka ochutna a zepta se: „je to vino?“ „ne neni“. Ochutna podruhe a pta se: „je to sampanske?“ „ne neni“. „tak co to teda je??“ „Stenatko!“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
21.2.07 10:56

Malý Honzík šeptá tátovi do ucha:
„Když mi dáš 10 korun, povím ti, co říká mámě každé ráno jeden pán.“
Znepokojený otec vytáhne minci a dá ji synovi. „Tak co říká?“
„Dobré ráno, nesu vám poštu.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
21.2.07 10:57

Na prochazce si male devcatko zvedave prohlizi tehotnou pani. „Vy mate v brisku miminko?“ pta se se zajmem. „Ano“ odpovi pani. „A mate ho rada?“ „Ano velice.“ „Tak proc jste ho snedla?!“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
21.2.07 11:04

Vytahuje se malý Pepíček ve škole: „Kluci, já mám doma psa a ten umí lhát!“ - „To není možný!“ Kamarádi mu nevěří a tak Pepíček přinese psa druhý den do školy: „Tak dávejte pozor! Baryku, jak dělá kočička?“ - „HAF, HAF, HAF!“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama