Dodatečné zapsání otce do RL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 12:19
Dodatečné zapsání otce do RL

Ahoj holky potřebuji poradit. Když chci zapsat otce do RL, jaký to má vliv na příspěvky od Sociálky? Zatim pobírám příspěvek na bydlení, obě 2 děti 500kc přídavky, rodičák na malýho 7600kc. Ale otec momentálně v rodným listě uvedený není. S přítelem (otce dětí) chceme jit do společného bydlení, ale zas nechci přijít o ty příspěvky. Děkuji za odpovědi těm co mají s tímto zkušenost. :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 27.07.19 12:28

By se tatínek asi divil kdybys u porodu umřela a děti by putovaly do náhradní péče..
na příspěvek na bydlení (pokud nebude mít v tom bytě TP) a rodičák to vliv nemá, na přídavky jo…

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 12:35

Děkuji za info… :)
Byly časy kdy k tomu nebyl…proto jsem ho tam ani neuváděla…:) @Kaileee

SlečnaDahlia
Závislačka 2775 příspěvků 27.07.19 12:39

Hustý, co jsou někteří lidé schopní udělat pro tisícovku na přídavcích 8o

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 27.07.19 12:41
@SlečnaDahlia píše:
Hustý, co jsou někteří lidé schopní udělat pro tisícovku na přídavcích 8o

asi jí vyšlo i dvakrát porodné :mrgreen:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 12:42

Dříve jsem měla 800kc na každého a pak mi to stáhli na 500kc. Ono i ta pitomá 1000kc pomůže, kdyz bereš to co bereš… @SlečnaDahlia

free333
Generální žvanilka 20394 příspěvků 27.07.19 12:45
@Smaragdovazena11 píše:
Ahoj holky potřebuji poradit. Když chci zapsat otce do RL, jaký to má vliv na příspěvky od Sociálky? Zatim pobírám příspěvek na bydlení, obě 2 děti 500kc přídavky, rodičák na malýho 7600kc. Ale otec momentálně v rodným listě uvedený není. S přítelem (otce dětí) chceme jit do společného bydlení, ale zas nechci přijít o ty příspěvky. Děkuji za odpovědi těm co mají s tímto zkušenost. :oops:

Budou posuzovat příjmy osob v bytě, takže je možné, že o některé příspěvky přijdeš.

Ale zase to dostanou jiní potřební, no…

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 12:47

Díky @free333

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67776 příspěvků 27.07.19 12:52
@Smaragdovazena11 píše:
Dříve jsem měla 800kc na každého a pak mi to stáhli na 500kc. Ono i ta pitomá 1000kc pomůže, kdyz bereš to co bereš… @SlečnaDahlia

Jo, takové vychcánky fakt miluju, že jim to platím já ze svých daní…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67776 příspěvků 27.07.19 12:53
@Kaileee píše:
asi jí vyšlo i dvakrát porodné :mrgreen:

Jo, to by jí mohli ještě sebrat…

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 12:56

Jen ty??? Bože. Představ si, že před nástupem na MD jsem taky pracovala…to je co??tak si ty narážky nech jinde. V dnešní době je třeba být mazaná. Když to dokážou dělat i ty jiný…víš jak. @j.a.n.i1

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 27.07.19 12:56
@j.a.n.i1 píše:

to máš pravdu, nevím jestli je tam nějaká promlčecí lhůta… ale asi jsou na takové případy bohužel zvyklí

SlečnaDahlia
Závislačka 2775 příspěvků 27.07.19 12:59
@Smaragdovazena11 píše:
Jen ty??? Bože. Představ si, že před nástupem na MD jsem taky pracovala…to je co??tak si ty narážky nech jinde. V dnešní době je třeba být mazaná. Když to dokážou dělat i ty jiný…víš jak. @j.a.n.i1

Přesně tak. My, co si prostě hledáme lepší/druhou práci, když nám aktuální příjmy nestačí, jsme zkrátka blbí a nic nechápeme.

Až tě chlap pošle do háje a ty budeš s dvěma dětmi courat po azylácích, protože jako jejich ne-otec na ně nebude muset platit ani korunu, tak si vzpomeneš.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67776 příspěvků 27.07.19 13:00
@Smaragdovazena11 píše:

Aha, od kdy se podvodům říká mazanost :poblion: a že jsi pracovala, co jako, to je snad normální, ne? A jinak nejen já, ale my všichni, kdo nepodvádíme doplácíme na takové jako jsi ty a tobě podobní, protože ty se od těch, na jiných ale vůbec v ničem nelišíš.

SlečnaDahlia
Závislačka 2775 příspěvků 27.07.19 13:00
@j.a.n.i1 píše:

Co sebrat. Až se zjistí, že otce do RL neuvádí záměrně, aby vycucala ze státu co nejvíce, bude pěkně vracet.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama