Kočka mi poškrábala psa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 468 příspěvků 24.07.19 19:41
Kočka mi poškrábala psa

Dobrý večer, dnes jsme byli na procházce a kočka mi poškrábala psa. Ne nějak moc, ale na pacce to má dost hluboko, kluhá, ale krev neteče. Mám to nějak řešit nebo nechat tak?

Reakce:
Lentilka93
Povídálka 45 příspěvků 24.07.19 19:44

Asi bych to omyla a osetrila stejne jako by kocicka poskrabala treba vas :think: ockovany pejsek asi bude, ze? Nebala bych se, pokud to neni doslova na siti :)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23462 příspěvků 24.07.19 19:46

@Toma18 Mám doma 2 kočky. Nedávno mě kocour poškrábal opravdu hodně, potřela jsem betadinou a nechala být. Ruka bolela. Nehrotila jsem to, na šití to rozhodně nebylo a vlastně jsem ještě ani neviděla kočičí škrábanec, který by se nechal šít.

Toma18
Kecalka 468 příspěvků 24.07.19 20:19

@Lentilka93 ano, ockovana je, celou cestu domů šla OK, ale doma jsem ji tam srikla desinfekci a od té doby kulha a je jak oprděná, jen kouká, ani když řeknu…ven, tak neskotaci

DzungaracekChlupacek
Kecalka 447 příspěvků 24.07.19 20:42

Třeba má pohmožděnou tlapku, když kulhá. No, pokud by kulhala i zítra, tak bych šla k vetovi. Hodně štěstí. :kytka:

Toma18
Kecalka 468 příspěvků 24.07.19 21:07

@DzungaracekChlupacek nene, má tam ten škrábanec, je trošku hlubší. Ale nic neteče, jen jak jsem to vydensifikovala, tak začala kulhat, jinak celou dobu OK.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 447 příspěvků 25.07.19 12:52
@Toma18 píše:
@DzungaracekChlupacek nene, má tam ten škrábanec, je trošku hlubší. Ale nic neteče, jen jak jsem to vydensifikovala, tak začala kulhat, jinak celou dobu OK.

Aha a jak to vypadá dnes?

Toma18
Kecalka 468 příspěvků 25.07.19 13:54

@DzungaracekChlupacek celou noc jsme nespali, ráno taky kulhala, tak jsme jeli a dal atb a proti bolesti, prý ji kousla, naštěstí se to prý podchytilo včas. Zítra jdeme znovu.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 447 příspěvků 25.07.19 15:01
@Toma18 píše:
@DzungaracekChlupacek celou noc jsme nespali, ráno taky kulhala, tak jsme jeli a dal atb a proti bolesti, prý ji kousla, naštěstí se to prý podchytilo včas. Zítra jdeme znovu.

Snad to nebude nic vázného. Přeji klidný spánek.

Váš příspěvek
Reklama