Napadení a řešení policie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 22:32
Napadeni a reseni policie?

Ahoj, jak resit napadeni? Dnes jsme byli s manzelem a ditetem v restauraci na obede a pri odchodu vzal cisnik manzela bokem a tam ho fyzicky napadl. Hodil s nim o zed a dal mu pesti. Ze pry to ma za to, ze bije manzelku. Me ale nebije. Volali jsme policii, cisnik byl opily, namereno 1,40 v dechu a policajti se s nim bavili, usmivali se a nechali ho dal obsluhovat. Ze pry nemuzou nic udelat??? Je tohle normalni? S manzelem jsme museli navecer do nemocnice, je po operaci zad a nemohl se narovnat, plus neotoci hlavu doleva. Dostal injekce, krcni limec, dva tydny ma mit klidovy rezim. Je postup policie v poradku? Nemeli cisnika odvezt ci neco? Po nasem odchodu majitelka zavrela restauraci, on slovne napadl i ji a po prijezdu jejiho syna byl za 5 minut pryc. Me prijde postup policie uplne laxni a nepochopim to. :think: co se da delat dal? Nechat to byt?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tejule
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.07.19 22:35

Už bych měla právníka a řešila ublížení na zdraví.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9816 příspěvků 20.07.19 22:39

Předpokládám, že vás pozvali k výslechu a jeho k podání vysvětlení. Manžel má eventuálně přinést potvrzení od lékaře a potom se rozhodne jak to budou dál řešit. Zda jen jako přestupek nebo trestný čin ublížení na zdraví. Co by jsi jinak čekala? Že ho odvedou v poutech a rovnou hodí za katr? Nekoukej tak na americký filmy… :mrgreen:

Emma2
Kecalka 123 příspěvků 20.07.19 22:42

Podat trestní oznámení - můžete zajít na policii osobně nebo zaslat písemně sami nebo přes právníka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 22:44

@Janli jo, cekala bych, ze opileho cisnika, co napada hosty odvezou na zachytku. A ne, zadny vyslech, napsali si neco malo tuzkou na papir a ze to predaji k reseni na urad. Takze ani on nema pozvani na podani vysvetleni. Me to prijde dost divne. A prijde mi divne, ze nekomu prijde normalni, aby cisnik mlatil hosty- nezname se, a bylo to OK.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9816 příspěvků 20.07.19 22:47
@Anonymní píše:
@Janli jo, cekala bych, ze opileho cisnika, co napada hosty odvezou na zachytku. A ne, zadny vyslech, napsali si neco malo tuzkou na papir a ze to predaji k reseni na urad. Takze ani on nema pozvani na podani vysvetleni. Me to prijde dost divne. A prijde mi divne, ze nekomu prijde normalni, aby cisnik mlatil hosty- nezname se, a bylo to OK.

Asi manžel řekl, že je v pořádku, to pak řeší příslušný úřad jako přestupek. Pokud se projevilo zranění, podejte trestní oznámení. Na záchytku se dneska vozí pouze ti, co už ani nestojí na vlastních nohách. Opilý číšník je v kompetenci majitele restaurace, nikoliv policie.

Bábrdl
Generální žvanilka 24466 příspěvků 20.07.19 23:01

Jú, to je historka.

Vždycky, když něco takového čtu nebo slyším, říkám si, jak to asi bylo doopravdy :lol: :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 23:07
@Bábrdl píše:
Jú, to je historka.Vždycky, když něco takového čtu nebo slyším, říkám si, jak to asi bylo doopravdy :lol: :lol: :lol:

No přesně jak to píšu. Občas tam jdem na oběd, nijak číšníka neznáme. Normálně jsme se najedli, zaplatili a bez důvodu napadl chlapa. Bez křivého slova, proste jen tak.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 20.07.19 23:14

No tak v takovém případě by bylo dobré podat trestní oznámení. Lékařské zprávy předpokládám máte. A klidně bych zveřejnila, o jakou provozovnu se jedná.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 20.07.19 23:22
@Bábrdl píše:
Jú, to je historka.Vždycky, když něco takového čtu nebo slyším, říkám si, jak to asi bylo doopravdy :lol: :lol: :lol:

Hmm, tak asi máš v životě štěstí, žes ještě na žádné takové individum nenarazila, ale nedává ti to právo, aby ses vysmívala druhým. Mě takhle obtěžoval chlap v metru, měl teda akorát debilní řeči, ale strach jsem měla, a lidi akorát čuměli. Měla jsem s sebou malou dceru. Na nejbližší stanici jsem vystoupila a zavolala to manželovi. Policii jsem nevolala, protože mi nic neudělal, a ani netuším, jak by ho policajti dohledávali. Sice vím, že jsou v metru kamery, ale zas na druhou stranu nepotřebuju, aby nějaký vyfetovaný hovado znalo naši identitu a adresu bydliště.

Petula306
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 21.07.19 07:26

Co by jako měli vyřešit na místě? Police to bude řešit, rozešle pozvánky k výslechu. Úplně normální postup.
Ale příběh je to teda zajímavý. Manžel se nebránil? Nechal si dát od cizího chlapa pěstí a odešel? 8o
Provozovnu bych nezveřejňovala, majitelka nemusela mít ani tušení, že číšník má popito, nevím teda, proč by tak měla být potrestána i ona.

PaníBovaryová
Kelišová 5146 příspěvků 21.07.19 09:20
@Caboverde píše:
No tak v takovém případě by bylo dobré podat trestní oznámení. Lékařské zprávy předpokládám máte. A klidně bych zveřejnila, o jakou provozovnu se jedná.

A kam to poda? Tem policajtum, co to neresi?
U nas policie neresi nic. Hospodarska kriminalka odlozi vsechno.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 21.07.19 09:30
@PaníBovaryová píše:
A kam to poda? Tem policajtum, co to neresi?
U nas policie neresi nic. Hospodarska kriminalka odlozi vsechno.

Tak na jakoukoliv služebnu PČR a bude trvat na tom, že to chce sepsat. Nesmí se nechat odbýt. A pokud to nebudou řešit, a manžel by měl z onoho napadení skutečně zdravotní následky, tak si stěžovat výše popř. událost medializovat, to pomůže vždycky.

PaníBovaryová
Kelišová 5146 příspěvků 21.07.19 09:32
@Caboverde píše:
Tak na jakoukoliv služebnu PČR a bude trvat na tom, že to chce sepsat. Nesmí se nechat odbýt. A pokud to nebudou řešit, a manžel by měl z onoho napadení skutečně zdravotní následky, tak si stěžovat výše popř. událost medializovat, to pomůže vždycky.

Ty nemas zkusenosti s policii ani s medii

Caboverde
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 21.07.19 09:51
@PaníBovaryová píše:
Ty nemas zkusenosti s policii ani s medii

Právě že mám, a šlo o podvodnici typu šmejdů, která se snažila okrást důchodce z rodiny o střechu nad hlavou.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama