Dovolená – jet sama po rozchodu?

Anonymní
19.7.19 13:26

Dovolená-jet sama po rozchodu?

Rozcházím se s přítelem a řeším, jestli dovolenou stornovat celou nebo jet k tomu moři sama. V cestovní kanceláři mi řekli, že pokud budu chtít jet sama, bude to hodně hodně drahé. :roll: Čekám kolik mi spočítají celkovou cenu.
Nevím no. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33183
19.7.19 13:28

Nechápu..dovolená je již zaplacená pro dva ne..?
tak je jedno jestli se ubytuješ sama nebo ne..máš zaplacený pokoj, a vše kolem..
Nebo to ještě nemáte zaplacené?
Případně bych třeba vzala kamarádku, sestru a atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
19.7.19 13:31

Storno poplatky budou take velke

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.19 13:32
@smurfka píše:
Nechápu..dovolená je již zaplacená pro dva ne..?
tak je jedno jestli se ubytuješ sama nebo ne..máš zaplacený pokoj, a vše kolem..
Nebo to ještě nemáte zaplacené?
Případně bych třeba vzala kamarádku, sestru a atd..

Nemám vzít koho jiného. Zbývá mi něco málo doplatit.
V cestovce mi řekl, že pokud dotyčná osoba nepojede, tak se platí penále. Já tomu taky nerozumím. Prostě se platí nějaká pokuta de facto, jsem pochopila za to, když budu na pokoji sama.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.19 13:33
@Agusaguss píše:
Storno poplatky budou take velke

Jo? Ale my jsme pojištění právě na to storno zájezdu. Zapomněla jsem mu to říct.

• Citovat
  • Nahlásit
33183
19.7.19 13:49
@Anonymní píše:
Nemám vzít koho jiného. Zbývá mi něco málo doplatit.
V cestovce mi řekl, že pokud dotyčná osoba nepojede, tak se platí penále. Já tomu taky nerozumím. Prostě se platí nějaká pokuta de facto, jsem pochopila za to, když budu na pokoji sama.

tak to jsem nikdy neslyšela, ani to nezažila..
ted jsme se vrátili z itálie a při ubytku v podstatě kontrolovali jen mě, jako objednatele zájezdu..ale kolik nás je nebo není nikdo nekontroloval ( i když jsme před tím ještě psali jestli můžem vzít jednu osobu navíc, tak by se na ni platil jen ten ubytovací místní poplatek, což bylo nějach 0,5Eruo na den, jinak nic navíc.) ale jestli nás tam přijelo 4 nebo tři nebo jen já, nikdo nekontroloval.. :nevim: důležitá jsem pro ně byla já, jako objednavatel, já převzala, podepsala, měla klíč atd.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.19 13:53
@smurfka píše:
tak to jsem nikdy neslyšela, ani to nezažila..
ted jsme se vrátili z itálie a při ubytku v podstatě kontrolovali jen mě, jako objednatele zájezdu..ale kolik nás je nebo není nikdo nekontroloval ( i když jsme před tím ještě psali jestli můžem vzít jednu osobu navíc, tak by se na ni platil jen ten ubytovací místní poplatek, což bylo nějach 0,5Eruo na den, jinak nic navíc.) ale jestli nás tam přijelo 4 nebo tři nebo jen já, nikdo nekontroloval.. :nevim: důležitá jsem pro ně byla já, jako objednavatel, já převzala, podepsala, měla klíč atd.. :nevim:

Aha. To mě ani nenapadlo. Vidíš, jsem tam neměla ani volat a měla jsem tam jet sama. Ach jo.

• Citovat
  • Nahlásit
19.7.19 14:26

No tak jestli je tam pojištěné storno, a byly by s tím takové problémy jet sama, tak asi nejet a eventuelně pak jet někam jinam třeba levněji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33183
19.7.19 14:27

Tak máš asi tři možnosti..
doplatit co ti naúčtují jen za jednoho..
zeptat se na storno - kolik by ti vrátili
vzít někoho sebou, případně zkusit zájezd prodat třeba přes fb s nějakou ztrátou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.19 14:38
@inzenyrka85 píše:
No tak jestli je tam pojištěné storno, a byly by s tím takové problémy jet sama, tak asi nejet a eventuelně pak jet někam jinam třeba levněji ;)

To mě taky napadlo. :)

• Citovat
  • Nahlásit
298
19.7.19 14:46

Vazne neni nikdo kdoby jel? Nemyslim best friend, ale treba sousedka, tetka, nejaka znama, mamina od deti co by si chtela odpocinout? Netravili byste spolu den, jen byste se potkali na pokoji a popr si udelaly sem tam spolecnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.19 15:44
@Nevimjakynick píše:
Vazne neni nikdo kdoby jel? Nemyslim best friend, ale treba sousedka, tetka, nejaka znama, mamina od deti co by si chtela odpocinout? Netravili byste spolu den, jen byste se potkali na pokoji a popr si udelaly sem tam spolecnost.

Není no.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.19 19:41

K dnešnímu storno obou osob: 10.098,–CZK
K dnešnímu dni storno jedne osoby : 5052czk + 11694 příplatek za jednolůžkový pokoj.
Zájezd pro jednoho stojí 22 tisíc. Vůbec z toho nejsem moudrá. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Caboverde
19.7.19 20:54

S dovolením se vetřu, protože se mi nějak nechce věřit, že to takhle celé funguje. Když mám zaplacenou dovolenou pro dva, což doopravdy mám, jedeme letos podruhé k moři, pouze já a dcera. Manžel už jet nechce. Když by dcera onemocněla a manžel by mi řekl, ať jedu sama a odpočinu si, že se o ni postará, tak budu platit pokutu? Není to nesmysl (?), když už mám zaplacený pokoj a cenu za dva dospělé. Nějak se mi to celé nezdá. Máte s tímto někdo reálnou zkušenost u Fischera?

• Citovat
  • Nahlásit
3234
24.7.19 18:35

No je to celé nějaké divné :think:
Asi bych jela sama a nikomu bych nic neřekla, a co už by mohli dělat, však je to zaplacené pro dva :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama