Dodržování režimu

1451
14.4.15 15:09

Dodržování režimu

Ahoj holky.. jdu si pro Vaše zkušenosti..
vy co máte mimčo a k tomu starší dítko.. dodržujete režim když je venku krásně a chcete být třeba dýl venku??
Mám pětiletou co chodí spát do 20:15 když ráno vstává do školky..pak mimčo které pravidelně +/- v 19h koupu..
Začíná být krásně.. tak mi někdy příjde líto že už jsme pomalu všichni po 19 hodině v pyžamu a připravený ke spánku :andel: Narušujete režim mimču kvůli staršímu když by chtěl být venku dýl?? (hlavně pak v létě.. :think: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26285
14.4.15 15:17

Ne, od porodnice mají oba kluci režim cca podobný. Malý jde spát ve 20:00, velký (3,5 roku) ve 20:30. Kdyby měli každý svůj pokoj, tak je dávám spát stejně, ale spí spolu, tak uspávám na etapy.
Ale mladší není nijak přísně režimový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
14.4.15 15:17

@darkblack Ano ja budu narušovat, holt 6mesicni mimino půjde dal spat večer. Nechci ochuzování pětiletého o to byt venku když bude krásné. Byli jsme takhle zvykli a mimino se holt bude muset přizpůsobit. Bude v kočáru takze muže spat nebo pokud nebude chtít tak ho vyndam a bude na ruce. Ale doma tvrdnout nehodlám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26285
14.4.15 15:21

Nějak jsem nedopsala myšlenku :oops:
Malý není nijak přísně režimový, tak klidně protáhneme pobyt venku. Ale to až bude opravdu léto a déle vidět. První loni chodil spát kolem půl desáté celé prázdniny a s miminem to vidím podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
14.4.15 15:30

@darkblack Já hlavně nenarušuju režim starší, ona od mala blbě spí a dělá jí to problémy. Hlavně když musí vstávat do školky. O prázdninách to možná zkusíme rozvolnit. Mladší problém nemá, té narušuju teď dost přes den, večer ne.
Věřím, že tohle je hrozně individuální, moje dcera (3) chodí v 8 spát, jak je to jinak, je zle. Sousedovic děti tu běžně lítají ještě v 10 venku a je jim to fuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.15 15:59

@darkblack no mladší se musela víc přizpůsobit rodině.. prvorozenému se naopak plně přizpůsobila rodina jemu.. Snažila jsem se dělat rozumné kompromisy, ale starší nemohl přijít o všechny kroužky, že má segru.. a tak spaní nepsaní odpoledne, prostě kočár a jelo se.. Ale večerní pravidelné ukládání a ranní nebuzení jsem si pro ni obhájila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22165
14.4.15 16:07

Ani s mimčem jsme nebývali venku dýl jak do 19h, nebyl důvod. Takže pak fakt okoupat, pojíst, do pyžama, nakojit a spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35316
14.4.15 16:12
@darkblack píše:
Ahoj holky.. jdu si pro Vaše zkušenosti..
vy co máte mimčo a k tomu starší dítko.. dodržujete režim když je venku krásně a chcete být třeba dýl venku??
Mám pětiletou co chodí spát do 20:15 když ráno vstává do školky..pak mimčo které pravidelně +/- v 19h koupu..
Začíná být krásně.. tak mi někdy příjde líto že už jsme pomalu všichni po 19 hodině v pyžamu a připravený ke spánku :andel: Narušujete režim mimču kvůli staršímu když by chtěl být venku dýl?? (hlavně pak v létě.. :think: )

cim vice mam deti, tim vice na rezim kaslu. Zejmena je mi lito to starsi omezovat kvuli miminu. Specialne mimino ma prakticky neustale moznost spat, je v kocarku, postylce, tak kdyz je unavene, usne si, kdyz potrebuje. Nejhorsi to maji batolata, co potrebuji spanek behem dne a uz pro ne nemas ani kocarek, kam bys je odlozila, kdyz to na ne prijde. Protoze v den, kdy je po minutach naplanovany program, lze temer se 100% jistotou pocitat s tim, ze neusnou ve svuj obvykly cas, nebo vubec podle tveho planu. Nevyspale batole = vecer peklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57018
14.4.15 16:15

@darkblack dodržuju to - mám školáka. Nevidím důvod být s miminem teď venku dýl, jak do 19:00. přes léto jo, až budou prázdniny. Ale jinak ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama