Dohání mě minulost

Smazaný anonym
11.6.17 01:44

Dohání mě minulost

Ahojte povim vam přiběh jako malá jsem neměla moc veselé dětství rodiče popíjeli alkohol vrstevníci mě šikanovaly kvuli DMO mam vrozenou nikdy jsem se neuměla ve spol bavit dodneška chodim k psychologovi ted mam přitele u kterého bydlim važim si ho ale má ke mě vždy připominky, abych vypadala dobře nalíčena apod jinak jsem jeho zlato udělal by pro mě prvni posledni Má jedinej háček se si sem tam rád přihne alkoholu bere mě mezi svý kámoše do hospody.Kde se na mě nedostane slov přitel se bavi s kamarády i když jsem chtěla zustat doma ale on trval na tom, At jdu snim nic z toho když se opiju zmáhá mě vztek a ješte beru asentru. Má mama se ke mě. chovala uplně stejně když jsme puvodně šli spolu do hospody nevšimala si mě a. věnovala se kamarádkam mě to pak mrzelo to samy mi udělal přitel že se radši věnoval kámošum nevim jestli je chyna ve mě nebo v ostatnich prostě neumim se bavit moc mě to trápi :oops: :cert: poradite co je špatně jestli já nebo oni jsem spiše introvert

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4237
11.6.17 05:40

No, docela se to těžko louskalo.
Jako první, jsi dospělá, když něco nechceš, tak si za tím stůj - nechceš do hospody, tak tam prostě nechoď. Pokud Tě Tvůj přítel opravdu má rád, tak to pochopí a nebude se na to zlobit.
Jako druhé, pozor na to opíjení jenom k vůli tomu, že jsi v hospodě. Jako dítě alkoholika můžeš jednodušeji sklouznout k aloholismu a navíc, když piješ proto, aby ses uvolnila (nebo v to doufáš) a nebo abys držela krok s přítelem nebo kamarády, tak to je cesta do pekel.

Jinak si myslím, že to co popisuješ jako chování přítele vůči Tobě, tak to není chování milujícího partnera, měl by Tě spíše podporovat a hýčkat nž srážet sebevědomí. Co Ti k tomu všemu tedy „radí“ psycholog?

Tvoje chyba je velmi nízké sebevědomí a pocit, že musíš každému vyjít vstříc, obzvláště příteli - možná proto, že se bojíš, pokud bys s ním nebyla, tak si jiného nenajdeš, možná k vůli postižení. Pokud je to takto, tak Tvůj vztah nemá dobrou budoucnost. Minulost Tě nedohání, čeká na Tebe budoucnost a tu si vytvoříš jedině Ty sama. Prober to pořádně s psychologem, uvidíš, že Ti pomůůže nastartovat proces ke zvýšení sebevědomí. :kytka:

Taky nejsem typ, který se rád baví a prostě pokud se na to necítím, tak společnost nevyhledávám - nechodím ani na akce z práce, které končí pitím alkoholu, protože ho sam nepiji a jako jediné střízlivé se tam sedí fakt blbě a také kolegové jsou pak ve střehu a neužijí si to. Máme to s mužem stejně a pokud bychom neměli, tak by mi nevadilo, aby OBČAS on prostě vyrazil sám. Taky si sem tam říkám, že to je škoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
11.6.17 08:14
@Anonymní píše:
Ahojte povim vam přiběh jako malá jsem neměla moc veselé dětství rodiče popíjeli alkohol vrstevníci mě šikanovaly kvuli DMO mam vrozenou nikdy jsem se neuměla ve spol bavit dodneška chodim k psychologovi ted mam přitele u kterého bydlim važim si ho ale má ke mě vždy připominky, abych vypadala dobře nalíčena apod jinak jsem jeho zlato udělal by pro mě prvni posledni Má jedinej háček se si sem tam rád přihne alkoholu bere mě mezi svý kámoše do hospody.Kde se na mě nedostane slov přitel se bavi s kamarády i když jsem chtěla zustat doma ale on trval na tom, At jdu snim nic z toho když se opiju zmáhá mě vztek a ješte beru asentru. Má mama se ke mě. chovala uplně stejně když jsme puvodně šli spolu do hospody nevšimala si mě a. věnovala se kamarádkam mě to pak mrzelo to samy mi udělal přitel že se radši věnoval kámošum nevim jestli je chyna ve mě nebo v ostatnich prostě neumim se bavit moc mě to trápi :oops: :cert: poradite co je špatně jestli já nebo oni jsem spiše introvert

Je mi to moc líto, že jsi měla takové smutné dětství. Ale to už je minulost. Teď se soustřeď na to, aby jsi si zařídila svůj budoucí život co nejlépe, a aby jsi byla spokojená a šťastná. Vyhledej solidního psychoterapeuta. Vyhýbej se alkoholikům, manipulátorům, a všem závislákům. Myslím, že tento partner není pro tebe ten pravý. Ale to asi cítíš i ty sama, pokud se s ním necítíš dobře. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
11.6.17 09:48

Tak nonina vyčerpala téma a řekla vše, co se říct dalo. Jsi dospělá, dělej si co chceš. Když nechceš jít do hospody, nechoď. Když nechceš být nalíčená, nebuď. Pokud přítel dělá něco, co se ti nelíbí, řekni mu to. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
11.6.17 09:51

Budete mať tendenciu si vyberať do života podobné typy, ako boli vaši rodičia. Pretože nič iné nepoznáte a rodičia vám zobrali sbedôveru a nenaučili vás, aby ste si sama seba vážila. Presne preto si deti alkholikov vyberajú partnerov alkoholikov a deti násliníkov si vyberajú partnerov násolnikov. Iný vzroec nepoznajú. Musíte sa naučiť si sama seba vážiť, pomlže vám v tom psycholog, neváhajte ho vyhoadqť…a musíte sa naučiť mať rada seba a vedieť, že si zalužite byť milovaná a nie sa trápiť po boku alkoholika…ak tento váš partner neprestane zásadne piť, tak by ste ten kruh mohli pretnúť tak, že ho opustite…a počkáte si na skvelého muža, s ktorým vám bude dobre,
Držím palce :hug:

• Citovat
  • Upravit
1248
11.6.17 10:33

Myslim, že celkově nejdůležitější pro každého člověka je to, jaké měl dětství. Od toho se to pak všechno odvíjí do budoucna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
11.6.17 10:36
@Anonymní píše:

Jak je to často?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama