Doktor nebo samoléčba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 21:42
Doktor nebo samoléčba?

Zdravím, prosím o názor a radu.
Včera mě začalo pichat v holenním svalů. Nějak jsem to neřešila. Jenže dnes bolest velmi silná, vystřelující do kolene. Začaly mi brnět konečky prstů a v noze mi trošku tepe, celkově ji místy necítím.
Přemýšlím že zítra skočím k dr, ale jak si pomoci teď? A je nutný Dr? Nebo to odezní? Díky mockrát :srdce:

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 20.08.18 21:55

Šla bych k doktorovi,můžou to být cévy a trombóza není legrace. Může jít i o život. Samozřejmě to nic tak hrozného být nemusí,ale lepší vždycky nechat prohlédnout.

sediza
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 20.08.18 22:05

Ja bych jela na pohotovost. Pokud by to byla tromboza, neni to sranda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 23:21

Právě ve čtvrtek/pátek jsme se vraceli z dovolené, cesta 27 hodin autem… Nevím jestli to třeba nemělo i vliv na to.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18509 příspěvků 20.08.18 23:25

Šla bych na pohotovost ještě teď hned. Jestli je to trombóza, žádná sranda.,s ohledem na tu dlouhou cestu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 00:18
Zakladatelka

Spíš až dnes odpoledne pojedu.
Trombóza to nebude, mám tu nohu oproti té druhé bledou, ne červenou.

sediza
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 21.08.18 07:53

Nemusí být červená..kamarád měl trombozu a taky nic nezčervenalo. Dejte pak vedet…

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18509 příspěvků 21.08.18 21:03

Tak jak jsi dopadla? Byla jsi u doktora?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >