Střevní mikroflora po ATB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 16:57
Střevní mikroflora po ATB

Ahoj, chtěla bych vaše zkušenosti s obnovením mikroflóry po ATB. Během měsíce a půl jsem brala 2 druhy antibiotik, pak na dovolené kvůli střevním problémům další dvoje. Po dobrani jsem začala mít častější žlutou měkkou stolici, které předcházelo nadymani, po vyloučení se vše ustálilo. Obvodak mi napsal ercefuryl a enterol, za dva dny to bylo ok. Po dobrani ercefuryl mám opět po 3dnech ty samé problémy. Myslíte, ze takto muze stále trvat obnovení mikroflóry? Je divné ze vše zabralo a ted je to zpět. Děkuji za zkušenosti.

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8838 příspěvků 33 inzerátů 20.08.18 20:57

Bralas probiotika? Ty se bezne berou pri uzivani atb. Jestli ne, zacni, treba bio kult 14. Ty nejvyssi davky. Plus hylak forte.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >