Reklama

Střevní mikroflora po ATB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 16:57
Střevní mikroflora po ATB

Ahoj, chtěla bych vaše zkušenosti s obnovením mikroflóry po ATB. Během měsíce a půl jsem brala 2 druhy antibiotik, pak na dovolené kvůli střevním problémům další dvoje. Po dobrani jsem začala mít častější žlutou měkkou stolici, které předcházelo nadymani, po vyloučení se vše ustálilo. Obvodak mi napsal ercefuryl a enterol, za dva dny to bylo ok. Po dobrani ercefuryl mám opět po 3dnech ty samé problémy. Myslíte, ze takto muze stále trvat obnovení mikroflóry? Je divné ze vše zabralo a ted je to zpět. Děkuji za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8682 příspěvků 33 inzerátů 20.08.18 20:57

Bralas probiotika? Ty se bezne berou pri uzivani atb. Jestli ne, zacni, treba bio kult 14. Ty nejvyssi davky. Plus hylak forte.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >