Reklama

Zanícena rána?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 16:13
Zanícena rána?

Ahoj, mám toto asi 3 dny, vyzkoušen hemagel, visnak a bepanthen plus. Vše bez úspěchu. Rána na dotek bolí. Jak dal postupovat? Manžel mě nutí na pohotovost kvůli obavě z otravy krve, mě to přijde pritazene za vlasy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 19.08.18 16:27

Fuj, s timhle bez na pohotovost a to ja bych tam sla az v nutnosti. Neudelaly se nejdriv puchyre? Jestli to neni impetigo. Vysoce infekcni a zaberou jen atb.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 16:29

@Verun83 no a kam? K praktikovi či na urazovku?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 19.08.18 16:31

Kolem se rána hojí,ale ten střed nevypadá dobře. Mohla sis tam zanést nějakou infekci(zlatý stafylokok a podobně) a proti tomu ti běžné masti nepomůžou. Bez klidně na chir. pohotovost .

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 19.08.18 16:31
@Anonymní píše:
@Verun83 no a kam? K praktikovi či na urazovku?

Kozni? Infekcni?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 16:33

@Aduš8 když já si přijdu jak debil, aby mě nevyhodil :nevim:

Jagwa
Kecalka 212 příspěvků 19.08.18 16:41

Zkusila bych Flamigel

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 16:42

@Verun83 @Aduš8 tady lepší foto

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 19.08.18 16:46

Proč jak debil,od toho si člověk platí zdravotní pojištění. Prostě řekni,že se ti to takhle podebralo a hodně to bolí. Vůbec bych se s nimi nepárala,od toho slouží pohotovost. A jak se ti to vůbec stalo? Vypadá to,jak zanícený štípanec.

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 19.08.18 16:56

Bez na chirurgickou pohotovost ;) teď jsem tam byla s něčím podobným a nikdo neměl problém. Od toho tam jsou

Monchichik
Závislačka 4695 příspěvků 19.08.18 17:00

No tak to je fakt hnusný, běž na pohotovost, s tím bych už nečekala.

blumen
Hvězda diskuse 41194 příspěvků 19.08.18 17:50
@Anonymní píše:
@Verun83 @Aduš8 tady lepší foto

S timto Te nevyhodi ;) nejlepe kozni akutne zitra nebo ta chirurgicka pohotovost. Vycisti to, daji antibiotika. To je po zraneni? Nebo vysoce infekcni impetigo

Detsa
Extra třída :D 10670 příspěvků 19.08.18 18:21
@Anonymní píše:
Ahoj, mám toto asi 3 dny, vyzkoušen hemagel, visnak a bepanthen plus. Vše bez úspěchu. Rána na dotek bolí. Jak dal postupovat? Manžel mě nutí na pohotovost kvůli obavě z otravy krve, mě to přijde pritazene za vlasy.

Tedy to nevypadá moc dobře. S tímhle bych šel i ja k doktorovi a to uz je co říct. Vypadá to dost zaneseny. Bude potřeba asi vyčistit :think:. Asi chirurgii bych volil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 19:04

Tak jsem byla na pohotovosti, vydezinfikoval, prekryl a nazdar. Divil se, co tam s tím chci.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 19.08.18 19:27
@Anonymní píše:
Tak jsem byla na pohotovosti, vydezinfikoval, prekryl a nazdar. Divil se, co tam s tím chci.

At se divi, ty jako laik nemuzes vedet. Vypada to fakt skarede. Cekat do nejake otravy nebo kdyby to bylo infekcni, tak jako co. Od toho ty lekari tam jsou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >