Bublání u srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 19:09
Potřebuji prosím poradit

Ahoj vsen. Mam takovy dotaz ohledne zdravi. Tyka se to srdce. Je mi necelych tricet let. Tlak mam obvykle nizsi. Tak 90/60. Je to tak cca mesic, kdyz jsem zacala pocitovat jakoby “bublani” u srdce. Je to neprijemne a dal se k tomu pridalo, ze kdyz udelam pohyb a hlavne nejvic, kdyz se treba sehnu k zemi, tak prave u srdce tlak. Jakoby mi tam preskoci a uplne tepe. Pak to prestane a zas nic. Chci se zeptat jestli mam plasit a jit k dr nebo je to normalni a nekdo se s tim jiz setkal a dokaze poradit. Moc dekuju za pripadne komentare. :kytka:

Reakce:
Malaga
Nadpozemská drbna 25195 příspěvků 18.08.18 19:10
@Anonymní píše:
Ahoj vsen. Mam takovy dotaz ohledne zdravi. Tyka se to srdce. Je mi necelych tricet let. Tlak mam obvykle nizsi. Tak 90/60. Je to tak cca mesic, kdyz jsem zacala pocitovat jakoby “bublani” u srdce. Je to neprijemne a dal se k tomu pridalo, ze kdyz udelam pohyb a hlavne nejvic, kdyz se treba sehnu k zemi, tak prave u srdce tlak. Jakoby mi tam preskoci a uplne tepe. Pak to prestane a zas nic. Chci se zeptat jestli mam plasit a jit k dr nebo je to normalni a nekdo se s tim jiz setkal a dokaze poradit. Moc dekuju za pripadne komentare. :kytka:

Neplaš, ale k doktorovi určitě zajdi ;)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 18.08.18 19:16

vo arytmie muze být ze stresu, uzkostná porucha, nedostatek hořčíku, fosforu,tetanie, samožrejmě vady srdce…radeji bych volila lekare

Bábrdl
Generální žvanilka 22072 příspěvků 18.08.18 19:21
@Anonymní píše:
Ahoj vsen. Mam takovy dotaz ohledne zdravi. Tyka se to srdce. Je mi necelych tricet let. Tlak mam obvykle nizsi. Tak 90/60. Je to tak cca mesic, kdyz jsem zacala pocitovat jakoby “bublani” u srdce. Je to neprijemne a dal se k tomu pridalo, ze kdyz udelam pohyb a hlavne nejvic, kdyz se treba sehnu k zemi, tak prave u srdce tlak. Jakoby mi tam preskoci a uplne tepe. Pak to prestane a zas nic. Chci se zeptat jestli mam plasit a jit k dr nebo je to normalni a nekdo se s tim jiz setkal a dokaze poradit. Moc dekuju za pripadne komentare. :kytka:

Zajdi si k doktorovi.
Ale zní to jako extrasystoly, to má každý. Lidi to popisují jako „předskočení“, „hrábnutí na prázdno“, právě to „bublání“.

Jeess
Kecalka 307 příspěvků 18.08.18 20:28

Ahoj mě se to stalo cca dva roky zpátky…Já teda po tomto bušení srdce omdlela a přítel mě odvezl na pohotovost…Tam mi bylo zděleno že mám rozhozený srdeční rytmus a že se to stává dokonce i dětem :( Dostala jsem na místě kapačku a pak jsem chodila cca dva měsíce na internu tam mi zjistili nedostatek hořčíku :) Půl roku jsem ho brala a od té doby nic vše ok :) Rozhodně si ale zajdi k doktorovi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >