Bublání u srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 19:09
Potřebuji prosím poradit

Ahoj vsen. Mam takovy dotaz ohledne zdravi. Tyka se to srdce. Je mi necelych tricet let. Tlak mam obvykle nizsi. Tak 90/60. Je to tak cca mesic, kdyz jsem zacala pocitovat jakoby “bublani” u srdce. Je to neprijemne a dal se k tomu pridalo, ze kdyz udelam pohyb a hlavne nejvic, kdyz se treba sehnu k zemi, tak prave u srdce tlak. Jakoby mi tam preskoci a uplne tepe. Pak to prestane a zas nic. Chci se zeptat jestli mam plasit a jit k dr nebo je to normalni a nekdo se s tim jiz setkal a dokaze poradit. Moc dekuju za pripadne komentare. :kytka:

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24694 příspěvků 18.08.18 19:10
@Anonymní píše:
Ahoj vsen. Mam takovy dotaz ohledne zdravi. Tyka se to srdce. Je mi necelych tricet let. Tlak mam obvykle nizsi. Tak 90/60. Je to tak cca mesic, kdyz jsem zacala pocitovat jakoby “bublani” u srdce. Je to neprijemne a dal se k tomu pridalo, ze kdyz udelam pohyb a hlavne nejvic, kdyz se treba sehnu k zemi, tak prave u srdce tlak. Jakoby mi tam preskoci a uplne tepe. Pak to prestane a zas nic. Chci se zeptat jestli mam plasit a jit k dr nebo je to normalni a nekdo se s tim jiz setkal a dokaze poradit. Moc dekuju za pripadne komentare. :kytka:

Neplaš, ale k doktorovi určitě zajdi ;)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 18.08.18 19:16

vo arytmie muze být ze stresu, uzkostná porucha, nedostatek hořčíku, fosforu,tetanie, samožrejmě vady srdce…radeji bych volila lekare

Bábrdl
Generální žvanilka 21466 příspěvků 18.08.18 19:21
@Anonymní píše:
Ahoj vsen. Mam takovy dotaz ohledne zdravi. Tyka se to srdce. Je mi necelych tricet let. Tlak mam obvykle nizsi. Tak 90/60. Je to tak cca mesic, kdyz jsem zacala pocitovat jakoby “bublani” u srdce. Je to neprijemne a dal se k tomu pridalo, ze kdyz udelam pohyb a hlavne nejvic, kdyz se treba sehnu k zemi, tak prave u srdce tlak. Jakoby mi tam preskoci a uplne tepe. Pak to prestane a zas nic. Chci se zeptat jestli mam plasit a jit k dr nebo je to normalni a nekdo se s tim jiz setkal a dokaze poradit. Moc dekuju za pripadne komentare. :kytka:

Zajdi si k doktorovi.
Ale zní to jako extrasystoly, to má každý. Lidi to popisují jako „předskočení“, „hrábnutí na prázdno“, právě to „bublání“.

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 18.08.18 20:28

Ahoj mě se to stalo cca dva roky zpátky…Já teda po tomto bušení srdce omdlela a přítel mě odvezl na pohotovost…Tam mi bylo zděleno že mám rozhozený srdeční rytmus a že se to stává dokonce i dětem :( Dostala jsem na místě kapačku a pak jsem chodila cca dva měsíce na internu tam mi zjistili nedostatek hořčíku :) Půl roku jsem ho brala a od té doby nic vše ok :) Rozhodně si ale zajdi k doktorovi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >