Reklama

AD Argofan a nadměrné pocení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 20:04
AD Argofan a nadměrné pocení

Kdo má prosím zkušenosti s nadměrným pocením u AD Argofan nebo jiné. Nedá se to vyfržet, nejen že je mi horko hodně normálně ale beru 14 dní argofan a pocení je ještě větší, normálně mi stéká pot z čela na zádech nedá se to… :pocitac:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 21:01

Kdysi jsem brala přes léto escitalopram a to samé. Potila jsem se i na podzim, už ne tolik. Přešlo to až s vysazením a uplynutím dalšího času.

flowerrose
Povídálka 33 příspěvků 21.08.18 11:58

Vydrž,beztak jsou vedra,tak se to nedá tak objektivně posoudit.Argofan trošku zvedá krevní tlak/není to tlumící AD/a než si na to to tělo zvykne,chvíli to trvá.Já měla vždycky tlak nízký,co beru argofan,tak ho mám normální.To pocení u mě přešlo asi po 4-6 týdnech.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >