Skříplý nerv?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 18:38
Skriply nerv?

Zdravím uz 3 týdny pocituji mravenčeni u srdce a občasné páchání to mravenčeni mám třeba 2 krát za den. Mám to spíš když sedím nebo když jsem prostě v klidu při pohybu strašně málo. Mnel sem totiž zlomený obě ruce přes dvěma měsíci a spal jsem jenom na zádech protože na boku to nešlo. Od té doby tržeb cítím ze mi občas bolest hlavy jakoby u krční páteře a když si ji protahnu tak mi v ní krupne a dřív to nedělalo. Myslíte ze se jedná o skriply nerv nebo tak něco? Jo a občas se mi scvrkne prso na levé straně. Máte někdo podobný problém? Kdyby to bylo od srdce tak bych to měl spíš při pohybu ne? Děkuji za odpověď.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >