Skříplý nerv?

Anonymní
20.8.18 18:38

Skriply nerv?

Zdravím uz 3 týdny pocituji mravenčeni u srdce a občasné páchání to mravenčeni mám třeba 2 krát za den. Mám to spíš když sedím nebo když jsem prostě v klidu při pohybu strašně málo. Mnel sem totiž zlomený obě ruce přes dvěma měsíci a spal jsem jenom na zádech protože na boku to nešlo. Od té doby tržeb cítím ze mi občas bolest hlavy jakoby u krční páteře a když si ji protahnu tak mi v ní krupne a dřív to nedělalo. Myslíte ze se jedná o skriply nerv nebo tak něco? Jo a občas se mi scvrkne prso na levé straně. Máte někdo podobný problém? Kdyby to bylo od srdce tak bych to měl spíš při pohybu ne? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.12.19 09:59

Ahoj vespolek, obnovuji diskuzi. Mám asi dva týdny skříplý nerv. Bolest mi jde do jedné nohy cca pod koleno, plus mě noha brní. Když stojím a chodím. Když sedím a ležím OK. K večeru už to bolí dost, musím si sednout a dát nohy na stůl, aby se to srovnalo. Prý to mám skříplé někde v hýždi, mezi kostrčí a kyčlí snad. Cvičím podle fyzioterapeutky, naštěstí jsem ještě na MD, neumím si představit chodit do práce.
Nemáte někdo zkušenost jak dlouho to může trvat, než se toho zbavím? Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
14846
9.12.19 10:08
@Anonymní píše:
Ahoj vespolek, obnovuji diskuzi. Mám asi dva týdny skříplý nerv. Bolest mi jde do jedné nohy cca pod koleno, plus mě noha brní. Když stojím a chodím. Když sedím a ležím OK. K večeru už to bolí dost, musím si sednout a dát nohy na stůl, aby se to srovnalo. Prý to mám skříplé někde v hýždi, mezi kostrčí a kyčlí snad. Cvičím podle fyzioterapeutky, naštěstí jsem ještě na MD, neumím si představit chodit do práce.
Nemáte někdo zkušenost jak dlouho to může trvat, než se toho zbavím? Moc děkuji

Dny, týdny… Je to podle závažnosti a podle toho, jak tělo to zareaguje a kdy se nerv uvolní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 10:21
@Malike píše:
Dny, týdny… Je to podle závažnosti a podle toho, jak tělo to zareaguje a kdy se nerv uvolní.

Děkuju za odpověď. Začalo mi to nenápadné už v létě, ale jen k večeru, po delším chození.
Nejdřív jsem myslela, že je to cévní problém nebo, že se mi vrátila borelioza, ale to se vyloučilo. Teď se to zhoršilo, no. Cítím to i jak ráno vstanu.

• Citovat
  • Nahlásit
14846
9.12.19 10:27
@Anonymní píše:
Děkuju za odpověď. Začalo mi to nenápadné už v létě, ale jen k večeru, po delším chození.
Nejdřív jsem myslela, že je to cévní problém nebo, že se mi vrátila borelioza, ale to se vyloučilo. Teď se to zhoršilo, no. Cítím to i jak ráno vstanu.

Kromě rehabilitace doporučuji i cvičit…ne nic brutálního, ale třeba jógu na zpevnění těla.
Jak se svaly zpevní, je menší šance, že se to bude opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama