Ginkgo na závratě, a za jak dlouho začne ginkgo účinkovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lindi96
Povídálka 24 příspěvků 20.08.18 18:09
Ginkgo na závratě a za jak dlouho začne ginkgo účinkovat?

Ahoj holky, mate s ginkgo bilobou nekdo zkusenosti? Za jak dlouho pocitite ucinky a zda li to muze pomoct na zavrate z krcni paere? Mam strasnou volest svalu okolo krcni patere a lopat, nevydrzim sedet bez operadla dyl nez par minut, kvuli zavratim a bolestem a to je mi 21… dekuju za odpovedi :palec:

Reakce:
Borrealis
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 20.08.18 18:11

ve Vašem věku a s těmito obtížemi zřejmě nikdy…tohle nejde řešit pouze pojídáním ginkga nebo jiných rostlinek..... :nevim:

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 20.08.18 18:13

Konzultovala bych to s tvým neurologem a fyzioterapeutem, které při takových obtížích zajisté navštěvuješ a vůbec to nenechávaš vyhnít do stádia, kdy tě odveze rychlá, protože nevstanes z postele.

Lindi96
Povídálka 24 příspěvků 20.08.18 18:17

No ja trpim zavratemi a bolestmi zad uz 3tim rokem, kdy jsem par mesicu denne spala ve vlaku zkroucena kdy jsem ani hlavu skoro zvednout nemohla, z toho to zacalo… podstoupila jsem vsechny mozne vysetreni… tyden na neuru, tunel, dloudobe ekg, eeg, orl, rtg,… take me poslali na psychoterapii kde me po par dnech propustili s tim, ze to mam od patere… nikdo nic nevi, nebo spise - vsichni rikaji ze je to krcni pateri ale stale se proste nic nedeje. Vyla jsem na akupunkture 4×, to mibpomohlo na jeden den.. fyzioterapie mi pomaha, ale od doktora jsem ji mela jednou tejdne coz je proste k nicemu… tak se snazim neco zlusit i sama, proto se ptam :think:

eumedon
Extra třída :D 13758 příspěvků 20.08.18 18:27

@Lindi96 @Borrealis se vám zřejmě snaží naznačit, že vaše potíže nepramení z příčin léčitelných touto rostlinou. Ta rostlina působí na cévní stěnu, zvláště na cévní zásobení mozku. Například při skleróze a používá se hlavně v geriatrii.

Lindi96
Povídálka 24 příspěvků 20.08.18 18:56
@eumedon píše:
@Lindi96 @Borrealis se vám zřejmě snaží naznačit, že vaše potíže nepramení z příčin léčitelných touto rostlinou. Ta rostlina působí na cévní stěnu, zvláště na cévní zásobení mozku. Například při skleróze a používá se hlavně v geriatrii.

No me bylo od zname - lekarnice receno ze svaly muzou tlacit na cevy - cimz se ceva zuzi a neprodui tolik krve do mozku - zavrate… tak nevim, chtela jsem vedet i nazory jinych, ale kazdy rika neco jinyho, tak je to asi jedno :mrgreen:

eumedon
Extra třída :D 13758 příspěvků 20.08.18 19:31
@Lindi96 píše:
No me bylo od zname - lekarnice receno ze svaly muzou tlacit na cevy - cimz se ceva zuzi a neprodui tolik krve do mozku - zavrate… tak nevim, chtela jsem vedet i nazory jinych, ale kazdy rika neco jinyho, tak je to asi jedno :mrgreen:

Tak asi bude příčinou zablokovaná krční páteř (tedy křeč v těch svalech)a je třeba tu příčinu odstranit, tedy odblokovat ty svaly, uvolnit křeč. http://zena-in.cz/…krcni-patere

Podle toho, co čtu o jinanu ve wikipedii, to nebude s jeho účinky tak horké: https://cs.wikipedia.org/…C4%8Dn%C3%BD

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >