Doktor řekl konec

Anonymní
10.9.21 07:00

Doktor řekl konec

Milé ženy, co si tím prošly či se orientují.
Měla jsem 2 ivf (2 x et, 2 x ket), čili 4 pokusy. Doktor mi teď po tom posledním neúspěšném řekl, že už neví, co pro nás může udělat a že už se mám smířit s tím, jak to je. Co si o tom myslíte? Jsem už vážně vyřízená? Je mi 34. Mám ještě 3 mražený, beru je s sebou a padám jinam.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4045
10.9.21 07:13

Nekdy pomuze zmenit doktora

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
10.9.21 07:33

Myslim si, ze lekar je fer a nekouka jen na to, jak z lidi vytahnout prachy.
Podala bych mu ruku, podekovala za uprimnost a pozadala o adopci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
10.9.21 07:40

A jaky mate presne problem? A kam chodis do CARu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
10.9.21 07:43

Nenech se vydeptat a běž jinam. Určitě je ještě šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
10.9.21 07:48

Taky bych šla jinam. I já otěhotněla, až v jiném caru ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2826
10.9.21 07:58

To je hrozne malo info…jake mate potize? Jake vam navrhovali doplnkove metody? Takze jsi mela 2× ivf a dohromady 7 embryi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
10.9.21 08:10

Doktor spadl z Marsu, jestli mu vsechny otehotnely po 4 transferech nebo je poslal pryc. Obzvlast, kdyz mas dalsi mrazena embrya. Ale jestli jen rekl, ze nedokaze udelat vic, tak tim nemusel myslet, ze je to mas koncit. Nekdy staci delat porad to same a jednou se povede a nekdy je potreba nejakou zmenu udelat. To ale z popisu problemu nelze rozhodnout. Uspech je dost o statistice a po 4 pokusech se neda jeste rict, ze bys mela zasadni problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
885
10.9.21 09:13

A proc je doktor tak negativni? V cem presne mate problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 09:35

Děkuji za všechny vaše názory. Zpočátku byl problém, že se těžko dostával do dělohy, musel mi tedy dilatovat hrdlo. Ale prej by to mělo být už v pořádku. Říkal embrya super, sliznice super, transfer proběhl dobře. A zase nic… Možná pak říkal, že je problém se správným načasováním… A taky nemáme genetiku embryí. Já osobně mám názor, že úspěšnost transferu je i tak malá a že to prostě jednou musí vyjít. Akorát to chce zkoušet asi. Právě proto se asi nehroutím, myslím, že to chce prostě ještě čas. A taky změnit doktora. Tento mi prostě opravdu neseděl, kolikrát je tajemný a mám strach se ho vůbec na něco zeptat. On totiž pořád působí tak, že u nich na klinice je každá těhotná hned. Vždycky mi říká, to je divné to nechápu dnes už 4 těhotné a vy zase nic… Takže mi řekl, ještě zkusíme to a to, ale už se připravujte, že nebude nic… Tak třeba má pravdu. Ale raději bych opravdu nějakýho optimističtejsiho :)

• Citovat
  • Nahlásit
2051
10.9.21 09:47
@Anonymní píše:
Děkuji za všechny vaše názory. Zpočátku byl problém, že se těžko dostával do dělohy, musel mi tedy dilatovat hrdlo. Ale prej by to mělo být už v pořádku. Říkal embrya super, sliznice super, transfer proběhl dobře. A zase nic… Možná pak říkal, že je problém se správným načasováním… A taky nemáme genetiku embryí. Já osobně mám názor, že úspěšnost transferu je i tak malá a že to prostě jednou musí vyjít. Akorát to chce zkoušet asi. Právě proto se asi nehroutím, myslím, že to chce prostě ještě čas. A taky změnit doktora. Tento mi prostě opravdu neseděl, kolikrát je tajemný a mám strach se ho vůbec na něco zeptat. On totiž pořád působí tak, že u nich na klinice je každá těhotná hned. Vždycky mi říká, to je divné to nechápu dnes už 4 těhotné a vy zase nic… Takže mi řekl, ještě zkusíme to a to, ale už se připravujte, že nebude nic… Tak třeba má pravdu. Ale raději bych opravdu nějakýho optimističtejsiho :)

Prosim te, co to je s prominutim za kok*ta. :roll:. Kdyby mi tohle rekla nase doktorka, tak me nikdy uz neuvidi. Ta mi naopak furt dokola opakovala po vsech nezdarech, ze to zvladneme a ze to vyjde a hledala dalsi a dalsi zpusoby. Navic jen 4 transfery? Bud v klidu, ne kazdy otehoteni hned a i tady na emiminu nas je plno, co jim vysel az 7.-8.-9. transfer. A proste jede se dal, jednou to vyjde. Embrya si prevezte na jinou kliniku, urcite se povede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765
10.9.21 10:25

Napsala jsi sem už včera? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2826
10.9.21 10:50
@Anonymní píše:
Děkuji za všechny vaše názory. Zpočátku byl problém, že se těžko dostával do dělohy, musel mi tedy dilatovat hrdlo. Ale prej by to mělo být už v pořádku. Říkal embrya super, sliznice super, transfer proběhl dobře. A zase nic… Možná pak říkal, že je problém se správným načasováním… A taky nemáme genetiku embryí. Já osobně mám názor, že úspěšnost transferu je i tak malá a že to prostě jednou musí vyjít. Akorát to chce zkoušet asi. Právě proto se asi nehroutím, myslím, že to chce prostě ještě čas. A taky změnit doktora. Tento mi prostě opravdu neseděl, kolikrát je tajemný a mám strach se ho vůbec na něco zeptat. On totiž pořád působí tak, že u nich na klinice je každá těhotná hned. Vždycky mi říká, to je divné to nechápu dnes už 4 těhotné a vy zase nic… Takže mi řekl, ještě zkusíme to a to, ale už se připravujte, že nebude nic… Tak třeba má pravdu. Ale raději bych opravdu nějakýho optimističtejsiho :)

Tak zkus jiny car…a jestli je spatne nacasovani, tak to je jeho chyba ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3253
10.9.21 12:42

Jdi jinam :mavam: tenhle doktor stojí za prd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu