Nosit obědy nadřízenému - co myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maxule
Kecalka 105 příspěvků 07.11.18 22:40
Donaska obeda nadrizenemu

Ptam se za kamaradku, ktera to moc neumi s internetem. Pracuje na recepci v soukrome firme, dela nějaké papíry, vari navstevam kafe a zveda telefony, ma za sebou mesic zkusebni doby, doted vse OK, ale ted sef prisel s tim, ze mu ma zacit chodit pro obedy do restaurace a nosit mu je, pry skoro denne. V naplni prace to nema a nechce to delat. Co vy na to? Chodily by jste mu pro obedy nebo by jste si trvaly na tom, ze chodit nebudete, kdyz to neni vase napln prace? Ja bych asi nechodila, ale je v te zkusebce, tak aby kvuli tomu neprisla o praci :( Pripadne je obvykle, aby recepcni nosila obedy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 07.11.18 22:42

tak spis bych resila to, jak se ji v praci líbí a vychází se šéfem. ja nadřízeným obědy nosila uplne bezne, neměla jsem to v popisu práce, ale nevadilo mi to. byli jsme úžasný kolektiv a všichni jsme si vzájemně takto vypomahali (a to jsme prosim byli velká firma).

Maxule
Kecalka 105 příspěvků 07.11.18 22:47

@Marie432875 Diky za nazor, predam.

Lenka_Hal
Kelišová 5732 příspěvků 07.11.18 22:48

A co ji na tom tak vadi? Vzdyt o nic nejde.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 07.11.18 22:49

Pokud by nebyl problém v tom,že opustí tu recepci (možná tam ten šéf zaskočí?)proč ne. V pracovní době by mi to nijak nevadilo,byla bych ráda,že si vyjdu ve a zabiju nějaký čas.

Omii
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 07.11.18 22:51

Co přesně na tom kamarádce vadí? Já dělám na obdobné pozici, taky nemám ve smlouvě nic o službách pro šéfa, ale když chce na Vánoce koupit kapra, tak jedu, když potřebuje někde něco vyzvednout, tak to vyzvednu, naposledy potřeboval olej do auta, jsou to celkem pravidelné úkoly, neobtěžují mě, beru to jako zpestření pracovní doby, aspoň zabiju nějaký čas a nesedím jen na zadku u počítače. Taky asi hodně záleží na velikosti firmy, jak moc formální jsou tam vztahy. Já dělám v malé firmě, můj nadřízený je přímo majitelem firmy, takže jeho úkoly beru. Jinak bych to asi vnímala ve větší firmě, když by mě takto úkoloval nějaký můj nadřízený, kterému společnost nepatří, tudíž mě neplatí, a který by byl třeba jen ředitelem určitého oddělení a ne celé firmy.

Emma2
Stálice 81 příspěvků 07.11.18 22:51

A v čem je problém? Taky v tom nevidím nic špatného.

Maxule
Kecalka 105 příspěvků 07.11.18 22:51
@Lenka_Hal píše:
A co ji na tom tak vadi? Vzdyt o nic nejde.

No tak ja taky pamatuju jednu sefku, ktera si z nas chtela delat poskoky a nakonec jsme nechodili jen pro obedy, ale i pro jeji soukrome nakuoy apod., takze ja uz bych se asi postavila proti, ale ona je v te zkusebce, tak tezko radit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 22:52

Vzhledem k tomu, že ji přijali na recepci i přesto, že moc neumí s internetem, tak bych na jejím místě obědy bez řečí nosila.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12197 příspěvků 07.11.18 22:52
@Maxule píše:
Ptam se za kamaradku, ktera to moc neumi s internetem. Pracuje na recepci v soukrome firme, dela nějaké papíry, vari navstevam kafe a zveda telefony, ma za sebou mesic zkusebni doby, doted vse OK, ale ted sef prisel s tim, ze mu ma zacit chodit pro obedy do restaurace a nosit mu je, pry skoro denne. V naplni prace to nema a nechce to delat. Co vy na to? Chodily by jste mu pro obedy nebo by jste si trvaly na tom, ze chodit nebudete, kdyz to neni vase napln prace? Ja bych asi nechodila, ale je v te zkusebce, tak aby kvuli tomu neprisla o praci :( Pripadne je obvykle, aby recepcni nosila obedy?

Kamarádka pracuje na recepci a neumí to s internetem :mrgreen: No nic. Řekni kamarádce, že jsou horší věci na světě než jít pro oběd. Jestli jí kvůli tomu nestojí práce a může opustit pracoviště, tak proč ne? Na brigádě na recepci jsem běžně poránu chodila pro čerstvé pečivo, aby bylo na snídani.

Maxule
Kecalka 105 příspěvků 07.11.18 22:55

@Omii Hele ja uplne presne nevim, proste nechce, ale dneska jsme se o tom chvili bavily, tak mne napadlo zkusit se zeptat tady, jak to kdo vidi a jake ma kdo zkusenosti. Ale dekuji za nazor a info, predam dal.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 07.11.18 22:57

Víc než donáška obědů nadřízenému mě zarazilo, že pracovnice na recepci to moc neumí s internetem :lol: Já pro svého šéfa taky zařizovala leccos a to i pro jeho soukromé účely, buď jsem šla dřív z kanceláře a zařídila to cestou domů, nebo jsem se provětrala v pracovní době. Ale u nás byla taková dost rodinná atmosféra.

Maxule
Kecalka 105 příspěvků 07.11.18 22:58

No ona je to spis takova vratnice, ale rikaji tomu recepce ;) Ale urcite to neni recepce jako treba v hotelu :) Ona umi mail, fb, ale tim to tak konci, je ji trochu pres padesat a pocitace uz ji trochu mijeji :)

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 72196 příspěvků 07.11.18 22:58

@Maxule vadilo by mi to jen v tom případě,že bych musela ty obědy sama vařit bez nároku na honorář :D nebo že bych pro ně musela chodit mimo pracovní dobu.

Lenka_Hal
Kelišová 5732 příspěvků 07.11.18 23:00
@Maxule píše:
No tak ja taky pamatuju jednu sefku, ktera si z nas chtela delat poskoky a nakonec jsme nechodili jen pro obedy, ale i pro jeji soukrome nakuoy apod., takze ja uz bych se asi postavila proti, ale ona je v te zkusebce, tak tezko radit.

A mne by nevadilo ani to. Pokud je moje prace takove ty drobne vypomoce, delani kavy pro navstevy a pod., jsou tyhle veci take neprimou pomoci sefum, kteri misto aby supajdili na nakup, udelaji neco vic v praci. Az bude kamaradka kvalifikovana na tu praci, co delaji sefove, bude to jina. Muze si najit pozici, kde obcas asistentku/recepcni posle na nakup, aby stihla udelat neco duleziteho. :nevim: Vzdyt je to jedno, varit kafe nebo nakoupit. Si podle mne lidi nekdy zbytecne komplikuji vztahy na pracovisti… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >