Nosíte s sebou něco na obranu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 21:48
Nosite sebou neco na obranu?

Nosite sebou neco na svou obranu? Tim myslim treba peprak nebo nuz nebo neco podobneho? Ptam se ptz od doby co sem chodila z odpoledni jsem si poridila peprak. Ale ted na MD se citim s kocarkem jeste vic zranitelna jakoze tezko bych se s kocarkem necemu ubranila nemit neco takoveho u sebe… tim ubranit se myslim treba jen blbe okradeni az po napadeni clovekem at treba zdrogovanym nebo migrantem :-D (malinko prehanim, ale clovek nikdy nevi) kdyz jdu s kocarkem semtam potkam takove individua a nekdy tak blbe cumi, ze premyslim co bych v dane chvili delala kdyby na me vztahly ruku, s pomoc od kolemjdoucich se snad ani pocitat dneska neda… podotykam ze nebydlim v praze nebo velkomeste ale ani ne na vesnici..ale misto bydliste tu prosim nereste

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 06.11.18 21:50

Nosim klice v ruce kdyz jdu sama za sera, potme nebo se necitim dobre. S kocarkem jsem tedy tyto pocity nemivala. Doporucuju absolvovat nejak mensi kurz realne sebeobrany. Zvedne to sebevedomi a dovite se prakticke info.

araw
Neúnavná pisatelka 16607 příspěvků 06.11.18 21:54

A ty by jsi použila nůž? Pochybuju. Určitě nenos nic, co by případný útočník mohl použit. Jako kurz sebeobrany je asi nejlepší reseni

unuděná
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 06.11.18 21:55

No tak ja v Praze v zivote nemela pocit ohrozeni s kocarkem..zcasti asi proto,ze v dobe,kdy tato individua utoci,uz jsme davno byli doma.
Zcasti taky proto,ze s detmi jse se nikdy nepohybovala v mistech se zvysenou kriminitou :nevim:
Jinak,kdyz jdu v noci sama treba od autobusu,sepnu vlasy,hodim kapucu,nasadim rychlochuzi a po ruce mam maximalne klice.Klepy klel,nikdy zadny problem.

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 06.11.18 21:56

Nenosim, nosivala jsem pred MD. Ja si prave pripadam vic v bezpeci, jednak se clovek s kocarkem netrajda nekde po nocich a nechodi po pofidernich mistech, tim se eliminuje dost nebezpeci, za bileho dne v obchode spis hrozi to okradeni. A pak myslim ze zena s kocarkem moc neni atraktivni obet (tedy aspon doufam) pro nejake nasilniky. Jsem puvodne z Ostravy, ale uz mnoho let ziju v Opave a tady mi prijde relativne bezpecno;) nejvetsi strach mivam o deti spis. Kdyz mi 2,5 leta na moment zmizi z oci, tak uz vidim ty nejcernejsi scenare, ze ji nekdo unesl.

Qwentin
Hvězda diskuse 64177 příspěvků 06.11.18 21:56

Revolver a pepřák :lol: :mrgreen:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 06.11.18 22:00

Plynovku a občas vyměním za peprak.

Mika.ella1
Povídálka 30 příspěvků 06.11.18 22:04

Manzela :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 22:05

Ja si prave s kocarkem pripadam o dost zranitelnejsi jak bez nej. Ptz kocarek nemuzu opustit a nekam utect nebo tak nebo tezko utect s kocarkem :lol: a s tim nozem jo dokazala bych ho pouzit na svou sebeobranu to ano. Kolikrat sem treba s kocarkem v parku kde nikdo neni :nevim: nebo jdu mezi vesnicema okolo cyklostezsky kde nikdo neni jen stromy kere :nevim: i kdyz jdu s kocarkem jsem taky prece jenom baba

J_Doe
Závislačka 2988 příspěvků 06.11.18 22:05

Jo! Nosím peněženku. V případě potřeby zahodím a uteču… :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 22:09

Podobne jako @Qwentin … peprak nosim hlavne se psy a je to dobra volba i pokud jdete s ditetem… hodne lidi se boji lidi, ale ja peprak nosim hlavne kvuli cizim psum (stalo se mi s kamarkou, ze jsme sly s kocarem kolem domu, byl tam relativne nizky plot a agresivni stredoasiat, co se pres nej snazil dostat a uz uz se mu to darilo… diky bohu tam pribehl majitel), v aute jsem vozila i teleskopicky obusek ( i pro pripad nouzoveho vybiti skla zevnitr auta).
Jinak absolutne nedoporucuji nosit plynovku a nuz.
Prosim anonym nebo smazat

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 06.11.18 22:13

Svoje děti............

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 06.11.18 22:26

Bydlim ve vetsim městě, ale na klidnem sídlišti. Dlouho jsem se tu nebala, ale jednou pozde vecer pri venceni psa, jsem blizko tramvajové zastávky vedle mešťaků narazila na dost brutalne zbitou a znasilnenou ženskou. Policajti zrovna na sluzebne nebyli, paní cela od krve, bosa se tam dosourala, nikoho nepotkala, tak tam lezela v trave a plakala..do te doby jsem si myslela, ze tam vzdy nekdo z mestskych je a asi proto jsem strach neměla..od tehle prihody jsem nekolik let nevytahla paty z domu bez pepraku..

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 06.11.18 22:33

Pepřák. Malý jako rtěnka … místo nezabere a může leccos zachránit. Dneska člověk neví, ani uprostřed města plného lidí …

sarik.7
Povídálka 11 příspěvků 06.11.18 22:36

Mě stačilo jednou sedět v autě s dcerou která spala,čekaly jsme na manžela kterej rychle běžel něco koupit do krámu ..A jelikož už je v 19.hod tma ,byl tam chlap s kapucou,přišel mi docela zdrogovanej,lezl po lidech a po autech..až si všimnul v autě mě a malý a šel k nám ..ten pocit jak se mi klepali ruce..takže sem zamkla a myslela že se zamkne celý auto když má centrál,ne zamkli se moje dveře,rychle sem zamkla malý dveře a pak přelezla k řidiči v autě aby si toho nevšimnul a zamkla celé auto…nicméně byl u dveří…to byl adrenalin no tak já blbá proč mi to nenapadlo hned sem nastartovala.­.manžela chudáka nechala svýmu osudu v krámě a ujela ..pak když sem zastavila sem mu volala kde sem a co se mi stalo,tak mi také říkal že ho obtěžoval a ještě dořekl no a co …no to bych mu pleskla…Po této příhodě si hned jak přijdou prachy chci koupit pepřák a nůž a teleskopický obušek (převážně taky do auta ) kašlu na to jak se přiblíží někdo k dítěti ve zlém..je už dávno mrtvej :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >