Kde prodat stolní hru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Shak
Povídálka 47 příspěvků 1 inzerát 06.11.18 15:30
Kde prodat stolní hru

Ahoj dámy, blíží se doba Vánoc a mě napadlo zbavit se nějakých nepotřebných věcí a udělat tím třeba někomu radost. Všichni se teď snaží ušetřit a vidím to i všude kolem sebe, jak se snaží kámošky ušetřit.
Potřebovala bych prodat jednu stolní hru, pro dospělejší. Vhodné pro páry, nic erotického. Ale bohužel nemůžu najít kde, na jakém internetovém portálu, bych ji mohla prodat. Poradíte mi? Máte s tím nějaká zkušenosti? Všude jen nacházím prodám stolní hru pro děti.

Reakce:
a12
Vesmírná mluvilka 33662 příspěvků 06.11.18 15:37

Kdekoli a napsat tam prodam stolni hru pro dospele? :mrgreen: to, ze vsude vidis prodam stolni pro deti preci neznamena, ze tam nemuze prodat hru pro dospele, ne? Treba tady :nevim: nebo sbazar, bazos nebo nevim co vsechno je :nevim: bazarky na Facebooku :nevim:

skorotehotna
Kecalka 369 příspěvků 06.11.18 15:42

Zatrolenehry

vjerunqa
Závislačka 3182 příspěvků 06.11.18 16:48
@skorotehotna píše:
Zatrolenehry

Též doporučuji! :palec:

AnastazieB
Echt Kelišová 8457 příspěvků 06.11.18 18:39

Hlavně tam nepiš „Prodám stolní hru pro dospělé“, ale napiš normálně název hry.

vjerunqa
Závislačka 3182 příspěvků 06.11.18 19:27
@AnastazieB píše:
Hlavně tam nepiš „Prodám stolní hru pro dospělé“, ale napiš normálně název hry.
:lol:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >