Právo dítěte na hračky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 22:29
Právo dítěte na hračky

Nevím kam to zařadit, je to trochu úsměvné..takže manžel kopnul dceři do hraček a já řekla že to nejsou jeho hračky, tak by je neměl ničit..Nicméně se z toho vyvinula docela velká debata, manžel tvrdí že malá nemá práva (docela mě nas.ral) našla sem si co má dítě za práva, našla sem jich dost ale nikde není psáno že hračky pokud je dostane od prarodičů, i nás že jsou její, manžel tvrdí že jsou naše jako domácnosti..mě to přijde teda hrozný to je jako když dostane od prarodičů peníze na svoje spoření tak je to naše?!Ale to odbíhám, hrozně by mě zajímalo jak to tedy je, zda se tu někdo z Vás věnuje právu a jestli má malá právo na svoje hračky, s tím že jsou to JEJÍ hračky a ne naše společny. Vím že je to aasi pro někoho blbost ale my se nemůžeme dohodnout a manžel si zase myslí že má pravdu, na internetu sem toho našla dost ale nikde ne přímou odpověd. Díky

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 06.11.18 22:41

A k cemu to potrebujete vedet?? Zmeni se neco na situaci??

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 06.11.18 22:43
@Anonymní píše:
Nevím kam to zařadit, je to trochu úsměvné..takže manžel kopnul dceři do hraček a já řekla že to nejsou jeho hračky, tak by je neměl ničit..Nicméně se z toho vyvinula docela velká debata, manžel tvrdí že malá nemá práva (docela mě nas.ral) našla sem si co má dítě za práva, našla sem jich dost ale nikde není psáno že hračky pokud je dostane od prarodičů, i nás že jsou její, manžel tvrdí že jsou naše jako domácnosti..mě to přijde teda hrozný to je jako když dostane od prarodičů peníze na svoje spoření tak je to naše?!Ale to odbíhám, hrozně by mě zajímalo jak to tedy je, zda se tu někdo z Vás věnuje právu a jestli má malá právo na svoje hračky, s tím že jsou to JEJÍ hračky a ne naše společny. Vím že je to aasi pro někoho blbost ale my se nemůžeme dohodnout a manžel si zase myslí že má pravdu, na internetu sem toho našla dost ale nikde ne přímou odpověd. Díky

Usmevne? 8o 8o
Jako kopat diteti do hracek je usmevne.?

No ja uz se radsi nicemu nedivim…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 22:44

Já to potřebuji vědět abych vyhrála spor :lol: ne opravdu mě to začalo zajímat zda to tak je ?! nepřijde mi normální aby dítě v podstatě nic nevlastnilo ,když mi manžel ještě dodatkem řekl že hračky co koupíme my jsou naše..to mi přijde taky jako blbost,takže mě to prostě jen zajímá z právního hlediska jak to tedy je

sarik.7
Povídálka 11 příspěvků 06.11.18 22:46
@TopSecret píše:
Usmevne? 8o 8o
Jako kopat diteti do hracek je usmevne.?

No ja uz se radsi nicemu nedivim… [/citace

Chtěla sem podat vysvětlení ale u Vás se asi nebudete ničemu divit … :think: :P :lol:

mgdln
Závislačka 4619 příspěvků 06.11.18 22:47

Tahle společnost se z těch všech práv jednou pokaká!
Zdravý rozum a srdce na správném místě by postačili.

pannda
Kelišová 6579 příspěvků 35 inzerátů 06.11.18 22:48

Žabomyší valka :roll:
Logicky co je darované, je dar a tudíž je výlučně ve vlastnictví darovaného. Nereste kraviny a radši ať se manžel dceři omluví, že se k hráčkám tak chová

Uživatel je onlineBohunkaP
Extra třída :D 14957 příspěvků 06.11.18 22:48

Děvče, děvče… :roll: 8o :zed:
Jestli s manželem řešíte výchovné neshody tímto stylem, touto formou a s tímto výsledkem, tak si oba dejte pár facek … Manžel se chová jako trouba - no.. a Ty jako druhý, který mu naprosto nesmyslně (byť rádoby v opozici) přizvukuje.

Hezky se oba bavte… jen Vašeho dítka je mi dost líto.

medunka23
Kelišová 7049 příspěvků 06.11.18 22:50

To není.úsměvné, to je k pláči, že dospělý člověk(otec)kope do hraček svého dítěte a ještě se pře, že hračky nepatří dítěti…asi bych se zamyslela a začala řešit skutečný problém

medunka23
Kelišová 7049 příspěvků 06.11.18 22:51

Příspěvek upraven 06.11.18 v 22:52

blumen
Hvězda diskuse 41908 příspěvků 06.11.18 22:51

Resite pekne blbosti. Spise se zamyslete nad tim, proc ji kope do hracek a jak se tomu vyvarovat.

Lekninka91
Extra třída :D 10353 příspěvků 06.11.18 22:52

Vase problemy bych chtela mit :roll:

Janli
Kelišová 5995 příspěvků 9 inzerátů 06.11.18 22:53

Tvoje dítě má stejná práva jako ty. Pokud něco dostane datem, je to jeho výlučné vlastnictví a vy jako rodiče jste povinni jeho matetek řádně spravovat až do jeho dospělosti. Je jedno, zda dítě dostane od prarodičů dům nebo plastový traktůrek. Když to vezmu ad absurdum, může dítě tatínka zažalovat za zničené hračky. A manžela bych nakopala taky, už jenom proto, jaký dává příklad dětem. Děti jsou jako houby a modely chování nasávají od nás. Ať se pak tatínek nediví až mu dítě kopne do jeho auta.

terinka4444
Hvězda diskuse 67791 příspěvků 06.11.18 22:54
@Anonymní píše:
Já to potřebuji vědět abych vyhrála spor :lol: ne opravdu mě to začalo zajímat zda to tak je ?! nepřijde mi normální aby dítě v podstatě nic nevlastnilo ,když mi manžel ještě dodatkem řekl že hračky co koupíme my jsou naše..to mi přijde taky jako blbost,takže mě to prostě jen zajímá z právního hlediska jak to tedy je

takže když mi moje maminka koupí jako dárek parfém, tak je dle logiky tvého muže taky její? Když někomu něco dám, tak je to snad jeho, ne? Manžel bude asi mimoň, ne? Nebo až mi dá manžel nějaký šperk, tak mi ho bude nosit dcera bez ptaní, protože je to přeci věc do domácnosti. Tvůj muž je exot. Pravděpodobně nikde nenajdeš zákon, že hračky, co dostane dítě jsou jeho, protože člověka, který by to zpochybňoval svět neviděl. Apropos ale, sousedky exmanžel koupil jejich synovi playstation. Sousedka později koupila tablet a syn si prý s tím playstationem nehrál, tak ho matka vzala a prodala a za peníze mu dle jejích slov koupila něco jiného. Otec to pak řešil při soudu o výživné a soudce řekl, že na to neměla právo mu to prodávat, že to bylo syna a ne její. Ale další důsledky z toho nevyvozoval, jen že příště nemá prodávat synovo věci. Takže ano, hračky jsou dcery. A tvůj manžel ať si koupí Bachovy kapky na uklidnění.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 22:55

Kdyby blbost nadnášela …takže znova ,manžel KOPNUL do hraček ,nikdo do nich nekope ,už vůbec do nich nekope schválně ale prostě jak se uklízelo kopnul do bedny a já mu řekla co do toho kopeš není to tvoje a usmívala sem se a nadešla debata že vlastně jeho jsou …a tak to je celé… pro ty méně inteligentní co potřebují si rýpnout a nemají co jiného k dotazu napsat ,a nemají odpověď a přesto se musí angažovat ..jo a hlavně by to chtělo trošku číst,nebýt hned nadřazený všemu a všem Dobrou :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >