Doplacení RP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

V3ronika
Nováček 2 příspěvky 17.03.18 09:32
Doplacení RP

Ahoj, potřebovala bych poradit ???? Do 20.2.2018 jsem pobírala rodičovský příspěvek, od 21.2.2018 pobírám peněžitou pomoc v mateřství, ta mi už na účet přišla. Ale moje otázka zní: Mám nárok na doplacení RP za únor? Bylo mi řečeno, že ho nekrátí. Už takhle přijdu skoro o 40tis., které si nestihnu dovybrat a myslela jsem, že alespoň za poslední měsíc něco dostanu. Díky moc za odpovědi..

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reklama

Reakce:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32858 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 09:47

@V3ronika ono záleží na výši té PPM

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61430 příspěvků 3 inzeráty 17.03.18 10:03

@V3ronika Přesně jak píše @matkabagristy záleží na výši té PPM za část února, pokud to bylo víc než rodičák za celý měsíc, tak nárok na rodičák za únor nemáš, pokud to bylo míň, tak ti pošlou rozdíl mezi rodičákem a PPM, ale až ve chvíli, kdy jim doložíš papír o výši té PPM.

V3ronika
Nováček 2 příspěvky 17.03.18 10:24

Holky, ani nevíte jakou jste mi udělaly radost!???? papir z OSSZ s denním vymerovacim zakladem mi přišel včera, hned v pondělí si dojdu na ÚP. Díky za radu ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Rána pro feťačku Katku: Vyhodili ji z metadonového programu, teď opět fetuje a žebrá

Život nejslavnější české narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou znáte z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Pravda, nebo mýtus? Maminky upřednostňují syny a na dcery jsou přísné

Když se narodí kluk, většinou přejí příbuzní novopečeným rodičům ještě... číst dále >

Reklama