Doplacení RP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
V3ronika
Nováček 2 příspěvky 17.03.18 09:32
Doplacení RP

Ahoj, potřebovala bych poradit ???? Do 20.2.2018 jsem pobírala rodičovský příspěvek, od 21.2.2018 pobírám peněžitou pomoc v mateřství, ta mi už na účet přišla. Ale moje otázka zní: Mám nárok na doplacení RP za únor? Bylo mi řečeno, že ho nekrátí. Už takhle přijdu skoro o 40tis., které si nestihnu dovybrat a myslela jsem, že alespoň za poslední měsíc něco dostanu. Díky moc za odpovědi..

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33295 příspěvků 17.03.18 09:47

@V3ronika ono záleží na výši té PPM

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63765 příspěvků 3 inzeráty 17.03.18 10:03

@V3ronika Přesně jak píše @matkabagristy záleží na výši té PPM za část února, pokud to bylo víc než rodičák za celý měsíc, tak nárok na rodičák za únor nemáš, pokud to bylo míň, tak ti pošlou rozdíl mezi rodičákem a PPM, ale až ve chvíli, kdy jim doložíš papír o výši té PPM.

V3ronika
Nováček 2 příspěvky 17.03.18 10:24

Holky, ani nevíte jakou jste mi udělaly radost!???? papir z OSSZ s denním vymerovacim zakladem mi přišel včera, hned v pondělí si dojdu na ÚP. Díky za radu ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >